Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Welcome to the Dungeon (Ласкаво Просимо в Підземелля)

АксессуарыПохожие товары
– Вітаю тебе, найвеличніший з героїв. Наш атракціон чекає на тебе. Зараз печера зовсім порожня та безпечна, і немає жодного сенсу йти туди у пошуках пригод. Тим більше ти захищений цими чудовими обладунками та озброєний неймовірним мечем. Захоплююча пригода повинна виглядати інакше. Тож зробимо ми ось що: нехай у печері будуть оці слабенькі потворки. Ти з ними і без щита впораєшся, правда ж? А тепер додамо пасток у лабіринт. Їх краще обходити без обладунків. О, ще один чудовий монстр, його теж сховаємо у підземеллі. Справжньому герою ні до чого такий величезний меч, тому тримай оцього ножика. Тепер можеш іти на зустріч пригодам.
Самотній мандрівник стояв біля входу у печеру, в якій було повно монстрів та пасток. У руці маленькій ніж з тупим лезом. На тілі лише сорочка, ноги босі, на голові шолом. Герой не міг зрозуміти, в який саме момент усе полетіло шкереберть.

Тип: мінігра, блеф
Видавництво: IELLO (Франція)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 10 років
Мова: англійська

Правила настільної гри «Welcome to the Dungeon (Ласкаво просимо до Підземелля)» англійською мовою


Welcome to the Dungeon – чудова мінігра про пригоди і боротьбу зі злом. Уявіть собі мужнього героя, закутаного в лати та озброєного мечем з чарівної сталі, котрий збирається спуститися в підземелля. Проблема у тому, що катакомби пусті, там нема з ким битися, навіть пастки ніхто не ставив. Там повністю безпечно. Ось тут і починається гра. Учасники по черзі можуть додати монстрів до підземелля, забрати у героя частину спорядження чи пасувати. Таким чином шлях до слави стає дуже ризикованим та небезпечним. Гравець, котрий так і не пасував, зобов’язаний спуститися у підземелля та вступити у боротьбу з темними силами. Він може перемогти у цій битві, чи загинути. Переможе той, хто двічі вдало пройде підземелля. Але дві поразки гарантують виліт із гри. «Welcome to the Dungeon» дуже проста і в той самий час неймовірно захоплююча.


До складу настільної гри «Welcome to the Dungeon (Ласкаво просимо до Підземелля)» входить:
– 13 карт монстрів
– 28 тайлів
– 4 підказки
– 8 карт успіху
– правила гри


Придбати настільну гру «Welcome to the Dungeon (Ласкаво просимо до Підземелля)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Welcome to the Dungeon

1. Лариса К (12-04-2016 | 09:47)

Ожидается ли игра на русском?
Ответ от DesktopGames:
В ближайшее время точно нет

2. Ирина (05-01-2016 | 15:06)

Вопрос был, когда появится снова в ассортименте вашего магазина ... Под заказ - дороговато))

3. Ирина (28-12-2015 | 22:59)

Здравствуйте, когда опять игра появится в продаже? Вы бы побольше завозили, а то не успеешь оглянуться - игры уже нет (и не только этой). Тираж, вроде бы, не закончился игра есть и на других сайтах
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Можем привезти эту игру, специально для вас, под заказ. Чтобы узнать подробности - напишите, пожалуйста, письмо на этот е-мейл - ordergames@ukr.net