Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
865 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра War Thunder: Облога

Дванадцять важких винищувачів з повною загрузкою неохоче відривалися від землі один за одним. Бомби на підвісках були призначені ворожим танкам, що сильно відірвалися від основних військ супротивника і залишилися без прикриття. Звіснож, великі двомоторні неповороткі машини кладуть бомби не дуже то й влучно, а скоріш «приблизно». Та після того, як вони позбудуться свого смертельного вантажу, їм потрібно піднятись над хмарами в очікуванні ворожих бомбардувальників.

Тип: кооперативна, карточна, War Thunder
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 6 гравців
Вік: від 10 років
Мова: російська


Правила настільної гри «War Thunder: Осада» російською мовою

Увага! Відправлення набору «War Thunder: Осада» службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «АвтоЛюкс» та «ІнТайм» можливе лише по передоплаті.

War Thunder: Осада – чудова кооперативна гра за мотивами онлайн-шутера «War Thunder». Ворог атакує з усіх сторін та намагається зруйнувати ваше місто. Щоб дати йому достойну відсіч, не достатньо стріляти в усіх напрямках без розбору, потрібно діяти командою, підтримувати один одного та з розумом розподіляти вогневу міць. Пам’ятайте, якщо ви поставите власне бажання набити якнайбільше «фрагів» вище ніж інтереси команди, то зазнаєте швидкої та нищівної поразки. То чи під силу вам з друзями пліч-о-пліч боротися з ворогом?

Досвідчені шанувальники настільних ігор вже знають, що «War Thunder: Осада» це нове втілення чудової гри під назвою «Castle Panic». А це чудова новина, адже оригінал дійсно надзвичайно вдалий. Також вже є версія цієї гри для фанатів серії Манчкін, що називається «Манчкін в осаді». Ну а любителі онлайн боїв отримують не тільки чудову настільну гру у знайомому оформленні, а й винищувач ЛаГГ-3-23, самохідку СУ-76М 5-го гвардійського кавалерійського корпусу, 500 Золотих орлів та унікальний титул «Майстер Осади» в улюбленій комп’ютерній грі.

До складу настільної гри «War Thunder: Осада» входить:
– Ігрове поле
– 49 карт
– 49 жетонів ворогів
– 6 жетонів укріплень
– 6 жетонів будівель
– 1 жетон протитанкового їжака
– 2 жетони ДОТів
– 1 кубик
– 12 пластикових підставок
– Бонус-код для відеогрі War Thunder
– правила гри

Придбати настільну гру «War Thunder: Осада» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
865 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: War Thunder: Облога


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..