Доповнення War of the Ring: Kings of Middle-earth (UA)

0    Відео
код: 8632
Доповнення War of the Ring: Kings of Middle-earth (UA)
кількість гравців
2-4
вік
13+
час гри
150-180
Укр
ДОПОВНЕННЯ
Війна захопила все Середзем'я. Навіть ті народи, що хотіли залишитися осторонь, відчули загрозу і виявилися втягнуті в битву. Тепер безпечного місця немає ніде, багатовікові фортеці не зможуть довго стримувати сили зла, і є лише два шляхи — боротися або загинути.  Вільний народ не звик здаватися і стояти на колінах! Великі правителі взяли до рук зброю, підняли армію і вирушили захищати свої землі від загарбників!

Тип: доповнення до настільної гри Війна Персня
Видавництво: Geekach Games (Україна), White Games, Ares Games (Італія)
К-сть гравців: від 2 до 4 гравців
Час гри: від 150 до 180 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська

Увага! В описі трапляються фото з різних версій гри.

Ви вже зустрілися з легендарними героями Середзем'я, які намагалися врятувати землі від зла. Тепер на поле бою виходять не менш легендарні королі та лідери численних рас: Арагорн, Теоден, Торін, Денетор та інші.

Що нового на вас чекає?

У доповненні Королі Середзем'я до настільної гри Війна Персня. ви гратимете за лідерів, кожен з яких має унікальні здібності, по-своєму веде бій і вносить різноманітність в ігровий процес. Тепер ви ведете битву не тільки на величезній загальній карті, а й на міні-полях, на яких відбуватиметься штурм. Але врахуйте, що армія темряви значно підсилилась, і вам доведеться покладатися не тільки на удачу.


Також настільна гра Kings of Middle-earth пропонує нові механіки та елементи, що змінюють ігролад. З'явилися нові картки подій, що впливають на світ Середзем'я. Королі можуть не тільки оборонятися, а й формувати союзи з іншими расами, вести переговори та військові кампанії. Це вже не тільки війна, а й політика.

Увага! В описі трапляються фото з різних версій гри.

War of the Ring: Warriors of Middle-earth. Компоненти.

 

Кожен хід може стати вирішальним

Кожен хід лідера —  важливий, його потрібно гарненько обміркувати, розробити стратегію, управляти ресурсами й вигідно використовувати властивість свого лідера, щоб привести армію до перемоги.

Війна Персня. Королі Середзем'я це настільна гра з механікою драфту карток та котнролю над територіями. Це доповнення сподобається шанувальникам світу Толкієна, які хочуть під час гри глибше зануритися у світ Володаря Перснів. Також гра сподобається і просто любителям військових стратегій у світі фентезі, оскільки гра дуже атмосферна, дає багато можливостей і варіантів ведення військових операцій, при цьому не забуваючи про дипломатію.


Увага! Гра War of the Ring: Warriors of Middle-earth не є самостійною грою — це доповнення! Для гри з ним Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру Війна Персня.

Комплектація настільної гри «War of the Ring: Warriors of Middle-earth»:

  • 14 мініатюр (5 королів Вільних Народів, Сили Темряви, машини для облоги та вежі)
  • 5 кубів
  • 25 карт
  • 2 міні-поля для облоги
  • нові жетони
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись