Доповнення Війна Персня: Карткова гра – Проти тіні (UA) / War of the Ring: The Card Game – Against the Shadow (UA)

1
код: 8562
Доповнення Війна Персня: Карткова гра – Проти тіні (UA) / War of the Ring: The Card Game – Against the Shadow (UA)
кількість гравців
1-2
вік
13+
час гри
60
Укр
ДОПОВНЕННЯоплата частинами
  Зло досі стукає у двері. Та цього разу ви зможете самотужки прийняти виклик або пліч-о-пліч з вірним другом!

Тип: доповнення до настільної гри Війна Персня: Карткова гра
Видавництво: Geekach Games (Україна)
К-сть гравцiв: від 1 до 2 гравців
Час гри: ~ 60 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Доповнення Війна Персня: Карткова гра — Проти тіні (War of the Ring: The Card Game — Against the Shadow) додає 2 основні зміни до базової гри: нові режими — соло та кооператив; алгоритм «бота» — роль гравця за Тінь. Правила гри для бота відрізняються від звичних, тому доповнення містить 2 пам'ятки-діаграми з алгоритмом дій бота, які допоможуть розібратись у процесі протистояння між Вільними народами та Тінню.

Особливості гри разом з алгоритмом «бота»

  • Нові карти — карти фракції, Битв та Шляхів, створені для збалансування дій бота.
  • Рівні складності — доповнення має 2 рівні складності: стандартний та експертний. Різниця між ними полягає у зміні кількості карт, які добирає Тінь на початку раунду.
  • Інтрига ігрового процесу — гравець гравці за Вільні народи не знають карт бота, у той час як він не повинен скидати або знищувати карти, щоб їх розіграти.
  • Вигода вибору — бот грає з вигодою для себе, тому не розігрує непотрібні карти. Алгоритм дій передбачає низку перевірок для цього.
  • Завжди правий — бот завжди розігрує карту у ряд праворуч від решти своїх карт.
  • Умови кінця гри — для визначення переможця спершу потрібно пройти всі карти Шляху до завершення сценарію.
Унікальність доповнення Проти Тіні полягає у вдалій збалансованості дій бота та збереженій тактичній несподіванці ігрового процесу. Змагайтесь з ботом в соло-партіях або об'єднуйте зусилля в кооперативній боротьбі проти нього.

Увага! Гра Війна Персня: Карткова гра – Проти тіні не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру Війна Персня: Карткова гра.

Комплектація настільної гри «Війна Персня: Карткова гра – Проти тіні»:

  • 60 карт ботів фракцій Тіні
  • 6 карт локацій
  • 2 пам'ятки
  • правила гри
Додати відгук

Еней (05-03-2024 | 08:16)

Доповнення просто маст хев! Чесно кажучи я скептично трохи ставився до цього доповнення, його соло режиму і радше брав для кооперативу удвох, але спочатку спробував у соло і був дуже приємно вражений. Наскільки круто построєний алгоритм дій бота. Іграючи в "Трилогію" вже після першого раунду я напрягся і зрозумів, що треба боротися за кожне очко і ретельно обдумувати ходи, і що вже не вийде зберегти персні) І ця напруга не відпускала аж до кінця партії, кожний хід це ігра розуму. Просто кайф! Саме цікаво те, що в кінці я і бот набрали порівно очок). Доречі ще один плюс це те, що доповнення чудово вміщається в базову коробку.
Доброго дня, Енею!
Дякуємо за дуже корисний та цікавий відгук про новеньке доповнення до культової гри. Тут дійсно треба додати стратегічності та мудрості до кожного ходу:)
Бажаємо Вам шикарних партій!

825грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись