Настільна гра Купуй Грабуй (UA) / Village Pillage (UA)

0    Відео
код: 8794

Ще один чудовий день у селі! Ваші фермери працьовиті та беззахисні, ваші стіни міцні й надійні, ваші грабіжники – милі бідолахи, а ваші купці наймають найкращий люд, який тільки може стати до праці за ріпу...

Тип: гумор, фентезі, карткова, сілське господарство
Видавець: Games7Days (Україна), Origames
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 30
Вік: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Купуй Грабуй можна тут

Настільна гра Купуй Грабуй (Village Pillage) — швидка карткова пригода з елементами гумору для компанії 2-6 гравців, які змагаються за здобуття реліквій та право на владу.

Кожен гравець бере 4 початкові карти по одному кожному типу, одну карту банку та дві ріпи. Одну ріпу покладете поряд з карткою банку — це ваша комора. Другу ріпу покладіть на картку банку. Решту жетонів ріп і реліквій покладіть посеред столу в межах досяжності всіх гравців. Це запас. Складіть ринкові карти вниз у колоду і перемішайте її, а потім витягніть 4 верхні карти, виклавши їх у ряд обличчям вгору так, щоб усі гравці могли їх бачити. Це ринок — карти, які можна купити під час гри.


Процес гри

 

Кожен раунд складається з 3 етапів:

 • Планування. Кожен раунд усі гравці одночасно обирають дві картки зі своєї руки і кладуть одну з них вниз вліво, а іншу вниз вправо. Кожна з цих карток буде взаємодіяти з гравцем на своїй стороні. Ці дві карти можуть бути однакового типу, якщо вони є.
 • Застосування. Коли всі гравці приготувалися, всі карти повинні бути перевернуті горілиць і застосовані. Картки застосовуються у порядку, зазначеному на картці банку: зіграна ліворуч карта впливає лише на вашого сусіда ліворуч, в той час як зіграна справа карта впливає лише на вашого сусіда праворуч.
 • Оновлення. Після того, як всі карти будуть застосовані, гравці повертають собі всі свої використані карти в руку, після чого починається новий раунд.


Спеціальні ефекти карт


Ефекти карток залежать від типу картки, яку зіграв ваш суперник.

 1. Якщо зіграли Стіну проти Грабіжника, вкрадіть 1 ріпу у цього суперника і покладіть у банк 1 ріпу. Якщо її зіграли проти Фермера, Купця або Стіни, отримайте 1 ріпу і покладіть у банк 1 ріпу.
 2. Якщо зіграли Грабіжника проти Фермера чи Купця, вкрадіть 4 ріпи у цього суперника. Якщо його зіграли проти Стіни чи Грабіжника: без ефекту.
 3. Якщо зіграли Купця тоді, коли ви не можете купити реліквію, ви повинні купити замість неї одну картку на ринку.
Увага! Якщо на карті немає символу карти, яку проти неї зіграли, ви нічого не робите. Ефекти купців залежать від того, чи можете купити реліквію.


Умови перемоги


Як тільки гравець збирає три реліквії, він чи вона виграє, а гра закінчується. Якщо кілька гравців купують свою третю реліквію одночасно, виграє гравець, у якого залишиться більше ріпи. Нумо здобувати звання найвмілішого купця!

Комплектація настільної гри «Купуй Грабуй (UA)» (Village Pillage):

 • 24 початкових картки
 • 24 картки ринку
 • 72 жетони ріпи
 • 18 жетонів реліквій
 • курка для жеребкування
 • 6 карток банку
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
595грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись