Настільна гра UNO Junior / UNO для Дітей

0    Відео
код: 4353

    Веселі звірі так захотіли погратися з дітьми, що швидко розібрали всі різнокольорові карти і зайняли свої місця на них. Але ось тільки вони зовсім не люблять бути на самоті. Так що доведеться постаратися і знайти кожному друга одного того ж кольору або виду.

Тип: сімейна, для дітей
Видавець: Mattel (США)
Час гри: від 15 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
ВІк: від 3 років
Мова: мовонезалежна

 Настільну гру УНО люблять стільки людей в світі, що для багатьох стане приємною новиною поява UNO Junior (УНО для дітей). Тепер і діти з 3-х років можуть приєднатися до забави і навчитися на трохи більш легкому прикладі маніпулювати картами в УНО, щоб потім обіграти своїх батьків в звичайну версію.

Карти в грі UNO Junior (УНО для дітей) набагато більш яскраві і веселі, адже крім звичних нам квітів і цифр з кожної посміхаються вам різні тварини. А з ними стає все цікавіше, чи не так?

Існує дві версії правил UNO Junior (УНО для дітей): для дітей від 3х років і для більш старших. Для гри з наймолодшими гравцями слід прибрати з колоди все спеціальні карти і залишити тільки з цифрами. Після чого всім учасникам потрібно роздати по сім карт, а одну помістити в центр столу. Мета гри, як зазвичай, позбутися від усіх карт. Для цього потрібно перекривати верхню карту на столі однією зі своїх. Підходящою для цього вважається така карта, яка збігається за кольором, числу або малюнку.


 Таким чином, якщо на столі лежить карта жовтого кольору з жирафом і цифрою «1», на неї можна покласти карту такого ж кольору або теж з жирафом чи з «одиницею».

Ну, а якщо ні одна з ваших карт не підходить, то доведеться дотягувати нову з колоди...

До речі, ще одне: як тільки у вас на руках опиниться всього лише одна карта, потрібно закричати «Уно!». А якщо ви забудете таким чином попередити інших гравців про свою швидку перемогу, доведеться дотягнути з колоди штрафну карту.

Складніша версія UNO Junior (УНО для дітей) грається по тим же правилам, але з додаванням спеціальних карт, які можуть впливати на звичний ігровий процес: змушувати інших гравців брати зайві карти і міняти порядок ходу.

Комплектація настільної гри "UNO Junior":

  • 56 карт
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись