Настільна гра Редькордсмен (UA) / Unbeetable (UA)

2    Відео
код: 8507
Редькордсмен (Unbeetable) — це справжній конкурс фермерів! Настільна гра розрахована на 2-4 гравців, які змагаються у створенні найкращих городів. Учасники мають змогу сповна насолодитись усіма радощами фермерства. Та не все так просто, адже колеги-фермери стають одне для одного затятими конкурентами. Вони зроблять все для того, щоб зіпсувати Ваш урожай: висадять бур’яни, створять повінь, нагонять град та рій попелиць — шкідників, які висмоктують рослинні соки.

Тип: карткова, сімейна
Видавництво: Games7Days (Україна), Jolly Dutch Productions (Нідерланди)
К-сть гравцiв: від 2 до 4 гравців
Час гри: від 30 до 45 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Редькордсмен можна тут


    Гра розподілена на 3 пори року, які представлені весняними, літніми та осінніми картками. На початку кожен гравець отримує й викладає по 2 карти рослин, формуючи свій стартовий город, та тягне 5 карт з колоди весняних карток.

Редькордсмен створена з механікою росту рослин, яка проходить у 4 етапи. Починаючи зі стадії саджанця, гравці вирощують рослини, обертаючи їх картки на 90 градусів при новому етапі росту. По мірі росту, рослина приносить все більше балів. Та варто бути обачним, адже якщо цей процес затягнеться — вона згниє та відніматиме переможні бали.

 

1, 2, 3… Урожай зійди!


 Кожен хід гравця складається з трьох фаз:
  1. Сезонна дія. Кожна пора року має свою сезонну дію або ефект. Навесні гравці вирощують 1 рослину на один етап, повертаючи її проти годинникової стрілки на 90 градусів. Влітку до попередньої дії додається збір урожаю, який приносить переможні бали, зазначені на картках рослин. Восени учасники можуть лише збирати врожай.
  2. Розіграти карти. Ви можете зіграти до трьох карт зі своєї руки або скинути всі свої п’ять карт одночасно. Варто зазначити, що карти рослин можна додавати лише у Вашому власному городі, в той час як карти дій можна зіграти в будь-якому з наявних.
  3. Поповнити руку. Ви поповнюєте свою руку до 5 карт, беручи карти з сезонних колод. Спочатку ви можете брати лише карти з весняної колоди, поки не буде витягнута наступна сезонна карта. Коли ж таку карту витягнули, її кладуть на стіл горілиць, закриваючи попередню сезонну картку. Вона розблокує колоду відповідного сезону та змінить сезонні дії.

 Гра Редькордсмен закінчується одразу після того, як зимова сезонна карта була зіграна. Переможцем стає гравець з найбільшою кількістю балів. У разі нічиєї перемагає гравець, чий город на цей момент коштує найбільше балів.
 


 Проявіть свій потенціал фермера та станьте головним конкурентом для всіх опонентів у настільній грі Редькордсмен (Unbeetable)! Гра приверне увагу як дорослих, так і дітей завдяки оригінальним яскравим ілюстраціям, цікавій механіці зростання рослин та елементу конкуренції. Змагайтесь, саджайте, збирайте та перемагайте!

Комплектація настільної гри «Редькордсмен»:

  • 110 карток
  • правила
Додати відгук

Альона (01-04-2024 | 16:34)

Що робити, коли до землі вже тягне, але на це немає ні часу, ні землі? Звичайно ж, зустрічатись із тобою. Ти даєш мені сповна насолодитись городніми роботами, бур'янами, шкідниками, стихійними лихами та підступами сусідів, які намагаються зіпсувати мій урожай. Але, незважаючи на всі проблеми, як же приємно виростити свою городину, зібрати великий врожай та стати найкращим фермером району.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо за ваш відгук на цю невеличку та веселу сімейну настолочку, що так і проситься на стіл для гри)
Мирного вам неба та гарного настрою!

Альона (01-11-2023 | 11:59)

Гра, яка поєднує в собі те, що я люблю, - настілки та вирощування рослин. Чекала на неї страшенно. Ще з моменту анонсу. Подобаються арти, подобається механіка зрощування рослин, шляхом повертання карти на чверть оберту проти годинникової стрілки. Правила не подобаються... Ніби і прості, але зрозуміла їх тільки після перегляду відеоправил. Труднощі виникли з підготовкою до гри. На сезони поділити, 8 стартових карт весни відібрати, з них по дві роздати, решту повернути, до останніх десяти карт з колоди домішати карту наступного сезону.... Ааааа, що???? Розібравшись з цим, далі все вже було зрозуміло. Структура ходу - виконуємо сезонну дію (полили/ полили і врожай зібрали/просто врожай зібрали), розігруємо до трьох карт з руки або скидаємо всі п'ять, добираємо карти на руку. Розігрування карт - саджаємо та/або виконуємо якісь дії. І ось починається найцікавіше - конфлікт...
+ Ммм, як же це круто, попсувати город сусіда - бур'янчики посіяти, попелиць підселити, щось хороше викопати, дощу з градом нагнати. А можна і "допомогти", поливши якусь рослинку, щоб вона пошвидше відцвіла. Каааайф!
Але й сусід може нам наробити справ на нашому городі, куди ж без цього? ̶Т̶а̶к̶і̶ ̶в̶о̶н̶и̶ ̶-̶ ̶д̶о̶б̶р̶о̶с̶у̶с̶і̶д̶с̶ь̶к̶і̶ ̶с̶т̶о̶с̶у̶н̶к̶и̶.̶
Гра триває, допоки не прийде зима. І тоді настає час для підрахунку своїх врожаїв та балів.
Ну що, готові до городніх робіт?
Доброго дня, Альоно!
Одразу захотілося пограти в цю гру та виростити багацько городини прямо на ігровому полі:)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо зібрати багатий врожай!

475грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись