Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра НЛО Фермер (UFO Farmer)

АксессуарыПохожие товары
Судячи з даних, що надала розвідка, на цьому полі знаходились наступні представники земної фауни: «корова» - три штуки, «кінь» - три штуки, «вівця» - п'ятнадцять штук, «вовк» - дві штуки, «кролик» - кількість не визначена. План полягав у наступному. Екіпажі кораблів «Альфа», «Омега» і «Гамма» повинні були захопити та доставити на базу «Центуріон» групу «кроликів». Кораблі «Бета», «Зета» та «Лямбда» займалися коровами, та прямували на базу «Осіріс». Решта екіпажів мали на меті отримати «овець» та привезти їх на базу «Вавилон». А тепер у мене питання до керівників кожної з груп. Чому на «Центуріоні» опинилися «коні» та «вовки» і нема жодного «кролика»? Як на «Осіріс» доставили окрім «корів» ще й «кроликів» та «овець»? І звідки на «Вавилоні» з’явилися представники земної фауни типу «Людина Розумна» зі зброєю? Усіх захоплених істот терміново відпустити та провести розслідування.Тип: дитяча, проста, тренування пам’яті
Видавництво: Granna (Польша)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 6 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри «НЛО Фермер (UFO Farmer)» українською мовою

НЛО Фермер – чудова гра від польського видавництва Granna. На цей раз кожен з учасників стане прибульцем і буде забирати худобу з пасовищ до своїх космічних апаратів. Як і будь-яка таємна операція подібного масштабу, вилучення земних істот повинно проходити вночі, без свідків, після розвідки місцевості та належного планування. Це означає, що необхідно запам’ятати – де яка тварина знаходиться, і забрати на свою базу необхідні літаючі тарілки. У метушні, безперечно, виникне величезна плутанина, яка сильно ускладнить завдання гравців.
 


До уваги батьків. Гра «НЛО Фермер» досить сильно тренує пам'ять та дозволяє дітям планувати свої дії, враховуючи вибір усіх інших гравців. Учасники накривають своїми літаючими тарілками тварин, а потім по черзі забирають їх собі на базу. Важливо пам’ятати, під яким космічним апаратом схована та чи інша істота. Таким чином можна зібрати максимум різновидів худоби і сильно ускладнити гру опонентам.
 


До складу настільної гри «НЛО Фермер (UFO Farmer)» входить:
– 54 жетони з тваринами
– 12 космічних кораблів
– 4 космічні бази
– жетон першого старту
– правила гри

Придбати настільну гру «НЛО Фермер (UFO Farmer)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: НЛО Фермер

1. Миша (23-09-2015 | 12:52)

Сразу видно, не играли ни разу. Гипотетическая игровая ситуация: Вы накрыли 3 коровы и потянули одну из них. остальные игроки, естественно, обратили на это внимание и понимают, что у них все в разнобой. То есть вы возьмете два животных, а они максимум по одному. Даю 90 процентов вероятности, что к концу первого круга ни одной из ваших тарелок не останется. Хотя более вероятен момент, когда вы потянете вторую корову и к концу круга под тарелками не останется коров, чтоб не дать вам возможность взять третью. Таким образом вы вообще не получите животных. ну и поскольку на поле постоянная мешанина, легко перепутать тарелки и взять не свою.

2. оксик (22-09-2015 | 21:30)

так я ж буду всегда отбирать своих по одному

3. Миша (20-09-2015 | 14:31)

оксик, я не знаю, что там на двух листочках с картинками непонятного? накидали россыпью жетонов. по очереди накрываем жетоны летающими тарелками, пока не используем все кораблики. потом по той же очереди забираем тарелки по одной себе, причем не обязательно свои, стараясь таким образом набрать либо три разных, либо три одинаковых животных. если все одинаковые, двоих берем себе, одного отпускаем, если все разные, одного берем себе, остальных отпускаем. откуда вы вообще взяли темноту и закрытые глаза? с волками все ж написано, волков всегда нужно отпускать. моей малой игра очень понравилась. нужно запоминать, под какой летающей тарелкой какое животное находится.
+ - очень легкая игра, правила которой на пальцах объясняются детям.
- клевые летающие тарелки
- забавные животрые
- - слишком простая для родителей
- курс валют

4. оксик (19-09-2015 | 23:14)

Мы не разберем в правилах как отлавливать животных? в темноте? или с закрытыми глазами? правила вообще непонятные. нигде не сказано как и кого собирать и что делать с волками ((