Настільна гра Машина Тюрінга (UA) / Turing Machine (UA)

0    Відео
код: 8443
Настільна гра Машина Тюрінга (UA) / Turing Machine (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
20
мова
оплата частинами
Кажуть, математика – основа всіх наук. Хтось може з цим посперечатися, проте ми маємо багато прикладів того, як саме вона відігравала вирішальну роль в історичних подіях. До таких подій належить розкриття алгоритму Енігми, шифрувальної машини Третього Рейху. Це стало переломним моментом в Другій Світовій Війні, а розробив цей алгоритм Алан Тюрінг, видатний математик тих часів та один з перших розробників прототипу аналогового комп’ютера.

Тип: абстрактна стратегія
Видавництво: Geekach Games (Україна), Le Scorpion Masqué (Канада)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: ~ 20 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Машина Тюрінга можна тут

Настільна гра Машина Тюрінга – дедуктивна гра-головоломка з старими-добрими (та маловідомими сучасним дітям) перфокартами. Мета гри полягає в тому, щоб знайти числовий код-алгоритм головоломки. Для цього у вас буде набір правил, які стосуються кожної головоломки окремо. Вам доведеться співставляти правила зі своїми ідеями на аналоговому комп’ютері та звужувати поле ймовірностей.


Складні правила та непрості рішення


Правила до цієї гри спочатку здаються складними і малозрозумілими. Але якщо ви зумієте вхопити за хвіст основну концепцію гри, то вони одразу стануть зрозумілими і доступними.

У свій хід вам потрібно обрати код та карти запитань та відповідей комп’ютера відповідно до завдання. Наступне, що треба зробити – це припустити ймовірні три числа коду, взяти перфокарти (карти з прорізами) з цими числами та скласти їх одна на одну. Вони завжди утворюватимуть одне наскрізне віконечко. Приклавши перфокарти до верифікатора, у віконечку ви побачите знаки підтвердження чи заперечення. Отриману інформацію треба записати на своєму листі шифрувальника, викреслюючи непотрібні варіанти чисел.

Підбираємо код


Кожного раунду гравці можуть поставити максимально три запитання за раунд. За цей час ви повинні зрозуміти, хибне чи правильне ваше припущення. В першому випадку розпочинайте новий раунд з новим набором перфокарт. А якщо ви підібрали код – припиняйте гру і перевіряйте свою відповідь. Якщо вам вдалося – чудово, ви перемогли. Але якщо ви помилилися бодай в одній цифрі – ви «вилітаєте» з гри.

Машина Тюрінга – ідеальна настільна гра для любителів математики та складних головоломок. Партія не займатиме багато часу, але проходитиме дуже напружено та азартно. Велика кількість наявних карт завдань вже роблять гру доволі реграбельною, а супровідний додаток відкриє перед вами ще більше можливостей гри. Також ви завжди можете обрати, в якому режимі буде проходити партія: кооперативний чи суперницький. А можливо, ви хочете побути наодинці? Чудово, тут є соло-режим. Кидайте виклик друзям, самому собі або ж спільно з друзями працюйте над розв’язанням шифру – гра однаково буде дуже цікавою.


Комплектація настільної гри «Машина Тюрінга (UA)» (Turing Machine):

  • 45 перфокарт
  • 4 пам'ятки
  • плитка машини
  • 48 карт критеріїв
  • 95 карт верифікації
  • маркер
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1700грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись