Настільна гра Турборахунок

4    Відео
код: 2745

    – Кого зараз більше? Їжачків чи жабенят?
   – Давай порахуємо. Жабенят один, два, три… Їх три. А їжачків один, два, три, чотири, п’ять. Їжачків п’ять. Отже їх більше ніж жабенят.
    – А що означає цей знак?
    – Цей знак значить більше. Або менше, якщо дивитися навпаки. Щоб правильно написати цей знак, уяви, що це відкритий дзьобик пташки. Пташка завжди хоче скуштувати те, чого більше. Тому зараз дзьобик повинен бути відкритою стороною до їжачків.

Тип: розвиваюча дитяча гра, швидкість, увага та математика
Видавництво: Банда Умніков
Час гри: від 10 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 6 років, від 8 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами  можна тут


    Турборахунок – чудова розвиваюча гра, в котрій необхідно швидко рахувати тваринок на картах. В наборі є декілька варіантів правил, призначених для дітей різних вікових груп. Основна задача гри полягає у тому, що наглядно пояснити дитині, що означає «більше», «менше», «більше або дорівнює», «менше або дорівнює», «дорівнює». Також малюк легко вивчить відповідні математичні символи: >, <, ≥, ≤, =. 


    До уваги батьків. «Турборахунок», як і всі ігри видавництва «Банда Умніков», відмінно підходить для навчання. Адже розібратися у нових математичних поняттях та знаках найпростіше під час гри. 8 пташок більше аніж 4 жабеня. Лишається тільки обрати правильний математичний символ. А тепер врахуйте, що все відбувається під час гри, на швидкість та з дружньою конкуренцією. Тавички відточуються до автоматизму. Якщо ви бажаєте займатися зі своєю дитиною, розвивати її здібності, то ігри видавництва «Банда Умніков» - чудовий вибір.  
 


До складу настільної гри «Турборахунок» входить:

  • 54 карти з тваринами
  • 30 карт з завданнями
  • правила гри
Додати відгук

Андрій (26-11-2020 | 23:28)

У вас є українське видання?
Звичайно, наразі в наявності Числобіг українською.

Андрій (17-11-2020 | 22:54)

Гра українською? Випадково купили доповнення до неї і були приємно здивовані українською версією попри зображення на сайті російською. Тепер треба купити основну гру українською.
Так, зараз найчастіше гра буває українською.

Иван (24-01-2018 | 15:02)

Отличная игра!!! Дочь, 5,5 лет, играет с удовольствием! Устный счет, значения больше/меньше, видение и понимание числа целиком - игра этому учит легко и весело!
Добрый день, Иван! Благодарим за отзыв и хотим пожелать хороших партий и удивительных открытий!

юлія (04-10-2016 | 22:50)

хороша гра для дітей! Малий вчитьсярахувати і "турбо" кричить вже швидше ніж я:)
Добрий день! Дуже раді, що так сподобалася гра) Зверніть також увагу на інші ігри цієї серії, що перетворють вивчення нового матеріалу на цікаву гру: Геометрика, Цветариум, Много*много.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись