Високий Замок / Tower Stacks

0
код: 8738

Якщо ви юні принци та принцеси або вже досвідчені королі та королеви, то погодьтесь — вам потрібен замок. І не абиякий, а такий, щоб перевершив всі замки світу. Для цього правила гри Високий замок дають вам інструкції, «генеральні плани», на будівництво 80 різних замків. Ви можете обрати будь-який, який вам припаде до душі Тож, почнімо розбудову королівства.

Тип: дитяча, стратегія, головоломка
Видавництво: Smart Games(Бельгія)
К-сть гравцiв: 1 гравець
Час гри: 15+ хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Високий замок гра для дітей, яка розпочинається з вибору рівня складності. Якщо ви обрали СТАРТ чи ЮНІОР, відкладіть три деталі, які не братимуть участь у побудові. Першим кроком буде будівництво нижнього поверху за інструкцією гри. В ній позначено кольорами, де має бути вхід до замку, а де розташовуватиметься башта. На поле потрібно викласти деталі так, щоб вигляд замку зверху збігався з малюнком в інструкції. Далі необхідно використати інші частини замку. Але зробити так, щоб вони лежали на першому поверсі. Не можна утворювати мости та дозволяти деталі звисати над полем. Під час будівництва кожна вежа має проглядатись, тобто її не можна накривати іншою деталлю. Будуйте замок лише вгору. Розширювати перший поверх суворо заборонено, а створення нових рівнів навпаки вітається.

Мавка настільна гра

Примітка! Ваш замок може мати більше ніж 2 поверхи. В інструкції ви не знайдете точну відповідь. Лише, коли розгадаєте головоломку, збагнете, скільки поверхів утворилось. Якщо ви не впевнені у правильності розгадки, відповідь можна перевірити в кінці буклета.

Гра «Високий замок» створена для всієї родини. Ви можете в неї грати по черзі, влаштувавши змагання, чи взяти в дорогу, і тоді ваша дитина буде зайнята як мінімум на годину. Ця гра може стати в пригоді й в черзі до лікаря, і в перукарні, коли потрібно розважитись, поки чекаєш на брата, сестру чи маму. Обережно дитяча настільна гра Високий замок може викликати захоплення та залежність, тож Ігромаг радить використовувати її з обережністю.

Комплектація настільної гри «Високий Замок»:

  • 9 частин головоломки у формі замку
  • буклет із 80 завданнями та рішеннями.
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
949грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись