Настільна гра Tiny Epic Zombies / Крихітні Епічні Зомбі

2    Відео
код: 3915
    Колись було минуле. Але його вже ніхто з людей, що виживають в цьому пеклі, не пам'ятав. Якщо і було щось, що трапилося раніше їх поїздки за покупками в цей Торговий Центр, то воно вже стало неважливо. Важливим був лише один день. Сьогодні. День, в який вони ще не померли. Адже, якщо ти виживав, то можливо це наближало майбутнє...

Тип: зомбі
Видавець: Gamelyn Games
Час гри: 30-45
Кількість гравців: 1-5
ВІк: 14+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

Tiny Epic Zombies - це ще одна епічна пригода в крихітному всесвіті! Раніше ми вже будували свої невеликі королівства і відправлялися в космос. Тепер же настав час апокаліпсису. Зомбі-апокаліпсису.
Отже, коли настає час Х гравці виявляються замкнені в торговому центрі і ось тут-то їм і доведеться протриматися, поки зомбі хвилями лізуть до залишків людей. Звичайно ж в величезному магазині знайдете практично все для потреб людей, а й пошуміти їм доведеться неабияк. А ми пам'ятаємо, що зі слухом у зомбі все в порядку і вони активно починають пробиратися до джерела звуків.


Кожен з гравців отримує свою карту вижившого з унікальними здібностями. До речі, всі ці карти двосторонні і якщо так вже трапитися і вашого персонажа знайде смерть від рук зомбі або застарілих ран, то доведеться перевернути її іншим боком, перетворивши в карту зомбі і віддати гравцеві за живих мерців. Але не бійтеся, на цьому гра для вас не закінчується - просто візьміть нову картку вижившого.
Ігровий процес Tiny Epic Zombies складається з серії раундів. Починають його гравці за людей, виконуючи по три кроки, а потім дії. У цей час вони можуть обшукувати колоду локацій торгового центру і розправлятися з опинившимися на шляху зомбі. Здійснювати це можна двома способами: в рукопашну, перебуваючи на одній території з зомбі і за допомогою дальньої атаки з сусідньої локації. Стрілянина зажадає у гравця скинути жетон набою, а після бійки в одній і тій же зоні доведеться кинути кубик пораненнь.
 

  

У грі Tiny Epic Zombies ви знайдете цілих п'ять різних режимів. У базовому, напівкооперативному, одному з учасників пропонується очолити зомбі, а іншим разом виживати. Виграти можна, якщо встигнути виконати три завдання до того, як орди зомбі захлиснуть вас з головою. Наступний режим можна назвати частково змагальним. У ньому також однин з гравців ходить за зомбі, а інші зображають виживших. Але ось тільки виграти з них може тільки один. Той, хто виконає три завдання першим. Ще в грі є режими для соло гри, повністю кооперативного ігрового процесу і бійки в стилі королівської битви.
А якщо крихітного, але епічного зомбі-апокаліпсису вам мало, радимо звернути увагу на ігри Мертвий сезон і Зомбіцід.

Комплектація настільної гри «Tiny Epic Zombies»:
 - 4 міпли
 - 12 вдягаємих речей
 - 14 карт гравців
 - 9 карт супермаркету
 - 9 карт завдань
 - 32 карти пошуку
 - дерев'яний мотоцикл
 - дерев'яна поліцейська машина
 - кубик ближнього бою
 - 18 токенів зомбі
 - 28 дерев'яних токенів
 - 33 токени завдань
 - правила

Додати відгук

Максим (31-10-2019 | 10:58)

Хлопці, реально? Підняти ціни, а потім пустити знижки?
Це низько.
Ми не піднімали ціни перед знижками, 849 грн. звичайна ціна, яка була завжди.

Igorigroza (08-05-2019 | 10:14)

Подскажите, на сколько игра языкозависима?
Текст на картах присутствует, но его не много и он легко запоминающийся. + если играть в кооперативный режим, то знание языка будет не нужно, главное, чтобы был хоть один игрок с знанием английского.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись