Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Timeline: Вихор подій

Тип: набір настільних ігор, карточна, проста та швидка, для компанії, історія
Видавництво: Asmodee (Франція)
Час гри: від 15 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8
Вік: від 8 років
Мова: англійська (дуже мало тексту)

Timeline – одна з тих ігор, про котрі можна сказати: усе геніальне просто. Це чиста правда. Адже ігровий процес описується буквально в двох словах та захоплює з першого ж ходу. Що потрібно зробити? Лише правильно розмістити карту з руки серед хронологічно вірного ланцюжка. А ось тут починаються питання. Що з’явилося раніше? Паровоз, чи олівець? Можна допомогти опоненту визначитися з відповіддю. Сказати, що локомотив на паровій тязі вперше вирушив у дорогу в 1804 році. Це факт. Та для виготовлення олівця потрібен грифель, котрий не так вже й просто зробити. А ще потрібно закріпити його всередині дерев’яної основи. А це складніше аніж нагріти воду. А потім з посміхом спостерігайте за реакцією вашого товариша, котрий з подивом дізнається, що олівці почали виготовляти в 1795ому. А йому (вашому товаришеві) потрібно взяти штрафну карту. Timeline по своїй суті – енциклопедія в кишені.

Набір «Timeline: Вихор подій» складається з трьох ігор серії Таймлайн: Timeline: Inventions (Таймлайн: Винаходи), Timeline: Science and Discoveries (Таймлайн: Наука та Відкриття) та Timeline: Historical Events (Таймлайн: Історичні Події). Усі вони являються самостійними і в той самий час повністю сумісними. Перемішуйте, грайте, дізнавайтесь, розвивайтесь!

Зверніть увагу! Придбавши набір настільних ігор «Timeline: Вихор подій» ви заощаджуєте 26% від загальної вартості цих ігор. Замовляючи цей набір ви не можете отримати знажки про дисконту чи будь-якій іншій програмі лояльності. Тим не менше, якщо в коментарях до замовлення ви вкажете номер дисконтної карти, то його вартість додасться до загальної суми ваших придбань.

До складу наборуи «Timeline: Вихор подій» входить:
– настільна гра Timeline: Inventions (Таймлайн: Винаходи)
– настільна гра Timeline: Science and Discoveries (Таймлайн: Наука та Відкриття)
– настільна гра Timeline: Historical Events (Таймлайн: Історичні Події)

Придбати набір «Timeline: Вихор подій» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Timeline: Вихор подій

1. Владимир (29-04-2017 | 15:17)

Отличный набор за оптимальную цену. Один сет карт, сам по себе не имеет большой реиграбельности, но несколько смешанных очень хорошо ее повышают. Как по мне, именно эти три набора must have, поскольку хорошо смешиваются друг с другом.
+ Качество карт отличное, можно играть без протекторов.
Органайзер из бахромы
- Тематичность наборов условная, в Открытиях и Науке можно найти карточку изобретения Плюшевого мишки.
В органайзер карточки в протекторах не поместятся.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий!)

2. Guns (24-04-2017 | 08:56)

карточки этих наборов не повторяются ?
Ответ от DesktopGames:
Нет, карты в этих наборах разные.