Настільна гра Ticket to Ride Legacy: Legends of the West / Квиток на Потяг: Легенди Заходу

9    Відео
код: 8675
Настільна гра Ticket to Ride Legacy: Legends of the West / Квиток на Потяг: Легенди Заходу
кількість гравців
2-5
вік
10+
час гри
20-90
Eng
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами

 Друга половина 19 століття започаткувала нову епоху розквіту промисловості, яка стає найбурхливішою за всю історію Сполучених Штатів. Індустріальна революція приносить з собою все більше новітніх технологій, які сприяють розвитку важкої промисловості, фабрик, вугледобувної галузі та залізничного транспорту. Збільшення потреб населення стало віддзеркалювати динамічний зріст економіки, водночас створюючи інтенсивну конкуренцію між новими залізничними компаніями за можливість догодити як пересічним громадянам, так і власникам потужних підприємств. Кожен магнат, що поважає себе, хоче урвати свій шматок пирога від цієї прибуткової галузі, та ви не станете винятком. Нещодавно придбані вами парові двигуни приємно виблискують на сонці, обіцяючи успішне розгортання бізнесу. Задоволений, ви відкриваєте газету та читаєте заголовки з Заходу…

Тип: економічна пригодницька стратегія на збір сетів
Видавець: Lord of boards (Україна), Days of Wonder
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 20-90
Вік: 10+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами настільної гри Ticket to Ride Legacy: Legends of the West можна тут

Настільна гра Ticket to Ride Legacy: Legends of the West – це епічне повернення Алана Муна до своєї найвідомішої серії, яка за майже 20 років існування принесла йому безліч нагород і любов фанатів з усього світу. На цей раз видатний розробник вирішив подарувати гравцям абсолютно новий, унікальний досвід, зберігши при цьому ігроладне ядро оригінальної Ticket to Ride. «Legends of the West» є сюжетно-орієнтованою економічною пригодницькою стратегією для 2-5 гравців, у якій вам належить очолити одну з найбільших залізничних компаній США та взяти участь у змаганні за звання найуспішнішого підприємця епохи Другої індустріальної революції, щоб назавжди закарбувати своє ім'я на сторінках історії.

Основні механіки, що притаманні решті ігор серії, залишилися незмінними: за допомогою карт із зображенням вагонів різних кольорів гравцям у ролі власників транспортних компаній необхідно прокладати маршрути між містами на ігровому полі, отримуючи за це переможні бали. Однак класичний ігролад суттєво змінюється протягом 12 партій, на які поділена сюжетна кампанія. При підготовці до першої гри ви помітите, що більшість компонентів не рекомендується діставати до тих пір, поки не будуть дані певні вказівки. Просуваючись сюжетом, ви будете відкривати нові фрагменти карти Америки, вводити нові правила та компоненти, при цьому спостерігаючи, як змінюється країна навколо вас та як саме ваш вплив формує її майбутнє. Після кожної партії гравці підраховують переможні бали у вигляді монет та заносять отриманий результат з урахуванням всіх бонусів та штрафів до банківської квитанції, яка негайно відправляється до особистого сейфу, формуючи капітал компанії гравця. Таким чином, наприкінці сюжету і буде визначено, хто став найуспішнішим залізничним магнатом.

Гра Ticket to Ride Legacy: Legends of the West є унікальною та дійсно вражаючою інтерпретацією вже давно відомих частин серії, яка приносить свіжість та ще більшу інтригу в класичний ігровий процес. Гра вдало поєднує механіки оригіналу з глибоким сюжетом, що охоплює 33 роки історії розвитку залізничного транспорту, дозволяючи гравцям відчути себе частиною епохи Другої індустріальної революції у США та разом створити власну пригоду, яка точно запам’ятається як одна з найкращих за весь час.

Якщо вам до душі залізнична тематика, то також можете придивитись до не такої масштабної, але від того не менш цікавої сімейної економічної стратегії «Острів Залізниць: Усі по місцях».

Комплектація настільної гри «Ticket to Ride Legacy: Legends of the West»:

 • 1 розрізане на частини ігрове поле (5 штук на початку гри)
 • 280 пластикових потягів
 • 136 ілюстрованих карток
 • 5 фірмових коробочок
 • монети долара різного номіналу
 • банківські квитки
 • 8 граничних ящиків і ящик для інструментів провідника
 • 8 прикордонних дощок
 • 1 колода історій
 • 77 листівок
 • 1 буклет з правилами
Додати відгук

Едуард (07-04-2024 | 23:47)


Я спокійно відношуся до звичайних ігор серії Ticket to Ride, але це просто розрив! Коли є гарна компанія з 3-5 людей і можливість збиратися раз на декілька тижнів (дуже бажано в тому ж складі!), щоб зіграти по 1-2 кампанії (з 12) за вечір, то ця гра принесе величезне комплексне задоволення.
Коробочка у кожного гравця для зберігання карток між іграми.
Гарнющі картки локомотивів та вагончики.
Компостер виконаний з якісного металу приємно хрустить, пробиваючи квитки ("Дайте мені якусь картоночку, я буду дірявити її між ходами!").
Сюрпризи після кожної гри: нові газетні статті, нові працівники з бонусами, нові частинки карти, нові маршрути, нові правила.
Особливе задоволення з відтінком суму - в цю гру можна зіграти вперше тільки один раз. Далі вже буде трошки не те. Але ж я хвилююче грати, коли ти розумієш, що це не просто ще одна каточка. Це унікальна партія, яка більше ніколи не повториться :)
Проте, не варто аж сильно засмучуватись, гра залишиться абсолютно іграбельною і після завершення кампанії :)
Доброго дня, Едуарде!
Ми щиро радіємо, що вам так само, як і нам сподобалась ця унікальна версія Квитку на Потяг!
Тепер ви можете з задоволенням грати у свою унікальну копію гри, згадуючи доленосні рішення, які були прийняті протягом сюжетної кампанії:)

Дмитро (18-02-2024 | 17:44)


12 партій, які ставали все більш напруженими. Дуже багато нових механік, які входять в гру та виходять за декілька партій. Всю зиму ми провели за цими партіями. Надзвичайний досвід. Якщо ви любите звичайні ігри серії ТТР то ця переверне ваше уявлення про гру кардинально.
+ Багато партій, більшість з яких мають свої унікальні механіки
- Можна посваритись з тими з ким граєш, тому не сприймайте все аж занадто серйозно. Були браковані елементи, але на гру не вплинуло.
Доброго дня, Дмитре!
Дякуємо за цікавий відгук до цієї новиночки та ваші свіжі емоції від пройденої кампанії:)
Бажаємо Вам гарних та швидких потягів!

Ганна (22-11-2023 | 02:51)


Довгенько роздумувала чи варто брати саме цю версію, бо повна ціна кусається, алевсе ж купила за передзамовленням зі знижкою. Вже третій тиждень поспіль граємо чи не щодня. Гра варта цієї ціни. Якщо є постійна компанія на настолки, то можна домовитися і розділити ціну на п’ятьох людей. Справа у тому, що саме версія Legacy грається тільки один раз (від 2 до 5 гравців). Перед розпаковуванням буде корисним подивитися відео-огляд першої кампанії, що є в описі гри на сайті Ігромагу (перевага англомовної версії гри – всі карти відповідають тим, що показані у відео-огляді). Для того, щоб грати цією версією в класичний Ticket to Ride, спершу потрібно пройти 12 кампаній в Legacy-версії: ігрове поле відкривається поступово, для кожної кампанії є свої додаткові правила та міні-ігри, які додають нову механіку в базову версію. І саме через те, що вони відкриваються поступово, дуже легко інтегруються в гру. Класна фішка із книгою правил для Legacy: по ходу гри відкриваються наліпки з правилами, які потрібно клеїти в книгу правил. Після того, коли відігралась повністю Legacy версія, частина ігрових карт відкладається і вже не буде використовуватися при подальших класичних іграх. Класно те, що між цими 12 компаніями гру можна скласти в коробку і зробити павзу на зручний час. В ідеальному варіанті було б класно зіграти перше проходження на максимальну кількість гравців, бо це зробити можна тільки раз, і розтягнути задоволення. Ми грали вдвох, за 2 вихідні пройшли повністю. Тепер за бажанням коригуємо правила додаючи якусь ігрову механіку з Legacy до класичної. Дуже потішила наявність металевого ручного компостера для квитків, бо у кампанії Legacy ігрові квитки потрібно пробивати – це окреме задоволення. Окремо про якість самих ігрових матеріалів: карти відрізняються від класичних, дуже красиві і приємні на дотик, суцільне естетичне задоволення. Дуже зручний і красивий органайзер під всі складові гри. Ну, і, як попередні коментатори, теж здивувалась англомовній версії, а не локалізації, як було в описі на момент передзамовлення. Та це виявилось скоріше перевагою, ніж недоліком. Перш за все, оригінальний текст дозволяє більш точно розуміти деталі і особливості правил та ігрової механіки. Окрім того, приємно бачити назви міст в оригіналі, а не перекладі. Покупкою лишилась абсолютно задоволена, дякую!
Доброго дня, Ганно!
Ого-го! Щиро дякуємо за такий неймовірний відгук!
Бажаємо вам з головою зануритись в таке переосмислення цієї класичної сімейної стратегії!

Максим (12-11-2023 | 01:48)

Був за один крок до придбання, але в останній момент дізнався, що правовласник співпрацює з державою-агресором - нашим північним сусідом. Більш того, дали "зелене світло" болотам на повну локалізацію. Хотів би підтримати нашого видавця гривнею, але не хочеться підтримувати авторів цієї гри.
Доброго дня, Максиме!
Ми Вас розуміємо, але всі іноземні видавці настільних ігор співпрацюють з країною агресором і надають їм права на локалізацію всіх ігор, як і нам. На щастя, ми розірвали усі зв'язки з данною країною, але й, на жаль, ми ніяк не можемо вплинути на ситуацію з надання їм прав, хоча дуже б хотілося:)
Сподіваємося на Ваше розуміння та дякуємо за звернення!
Бажаємо Вам гарного дня!

Юля (04-11-2023 | 18:17)

Доброго дня! Будь ласка, вказуйте нормальну деталізацію, щоб клієнти знали, що вони купляють, бо ваш опис вводить в оману. Не у всіх ваших клієнтів виникають проблеми з англійською мовою, а радше є величезне бажання підтримати український продукт, а саме повноцінну українську локалізацію, і для когось це є вирішальним при купівлі ігр саме зараз, щоб підтримати попит. З нещодавнього купляла "Новий Ковчег", "Арнаку", "Спека на треку", "Звірі", тощо, все від А до Я було викладено українською - коробка, картки, поле, правила гри, тобто локалізація відповідала дійсності. Про "малу локалізацію" вперше чую, і буду вдячна, якщо це буде нормально зазначено в описі до гри. Дякую за розуміння.
Доброго дня, Юліє!
Ми дуже перепрошуємо, що інформація на сайті збила з пантелику. Правила до гри з'являться зовсім скоро. Наші чарівники вже працюють над тим, аби все на сторіночці відповідало дійсності та формувало правильну думку щодо товару!
Ми так само радіємо, коли гра повністю локалізована, але є й ігри, до яких перекладені лише правила. Ви в будь-якому випадку підтримуєте український продукт, бо над перекладом навіть одних правил працює велика команда фахівців, а щоб мати можливість перекласти, витрачені чималі кошти на права до гри. Тому ми дуже вдячні, що ви маєте таку позицію та відчуваємо вашу підтримку:)
Ми щиро дякуємо за те, що робите нас кращими, а ми зробимо усе залежне від нас та сподіваємося на ваше розуміння та подальшу підтримку. Бажаємо Вам гарного дня!

Евгений (04-11-2023 | 16:02)

Доброго дня! Купив гру по передзамовленню, щоб підтримати українську локалізацію, але прийшла повністю англомовна версія. На сайті досі вказано - "Увага! В описі тимчасово подані фото англомовної версії гри". І в назві також вказано (UA). Правил українською також немає як на сайті так і в коробці.
- Введеня в оману покупців, на сайті досі вказана українська версія хоча гра повністю англомовна
Доброго дня, Євгенію!
Гра анонсова як мала локалізація, тобто сама коробочка повністю англомовна, а правила до неї українською зараз в процесі перекладу, їх ось-ось мають викласти видавці гри. Тому й на нашому сайті з'являться правила українською мовою дуже скоро:)
Картки в самій грі маються мало тексту, який не так складно перекласти за допомогою перекладача, наприклад навести на картки камеру та прочитати її зміст.
Якщо гра повністю не підходить, ви в будь-який момент можете звернутися до Відділу якості та повернути гру.
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!

Читуленко (23-10-2023 | 21:42)

А на скільки ця гра мовнозалежна? Класичний тікет взагалі мовнонезалежний, але в цій є легасі...
Доброго дня, Читуленко!
Порівняно з класичними коробочками Ticket to Ride, тут додано багато новеньких карток.
Наприклад, карти пошти, крамниць, мають декілька речень з властивостями, що розігруються під час партії, а відкриваючи нові розділи, будуть зустрічатися картки з художньою розповіддю.
Взаємодії з текстом не так багато, а з допомогою перекладача, який можна просто навести на картку та прочитати переклад, зовсім стає все просто і зрозуміло:)
Дякуємо за звернення та бажаємо незабутніх подорожей!

Показати більше
4400грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись