Настільна гра Це Моя Війна. Історії Міста в Облозі / This War of Mine: Tales from the Ruined City

3
код: 3585

1-6

18+

45-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

... Ось уже другий рік сіре небо над містом плаче проливним дощем. Свист артілерійських снарядів не вщухає навіть на хвилину. Навколо уламки каменю, асфальту, виламані з коренем дерева, і їдкий запах гару. Навіть листя на самотніх кущах покрите плівкою збройового масла і диму. У цьому будинку ми знайшли свій притулок і поки намагаємося вижити. Вчора вночі ми ходили на вилазку і нам вдалося роздобути дві банки консервів і батон черствого хліба. Однак це краще ніж нічого, і сьогодні ми навіть трохи поїли, і недовго поспали. Чортова війна! ...  

Тип: рольова, виживання
Видавець: Crowd Games
Час гри: 45-120
Кількість гравців: 1-6
Вік: 18+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами  можна тут


«Це Моя Війна. Історії Міста в Облозі» - це велике модульне доповнення до однієї з найрезонансніших настільних ігор останнього часу – Це Моя Війна. Як ви пам'ятаєте, сюжет оригінальної гри відправляв нас в саме серце міста Погорень, в якому за численними відсилання легко впізнається столиця Боснії і Герцоговини, місто Сараєво. Облога Сараєво почалася на початку 90-х років минулого століття і тривала більше трьох років. Десятки тисяч людей загинули, сотні тисяч - поранені, виснажені, і хворі. Люди жили в зруйнованих будинках і катакомбах, ховаючись від потужних артобстрілів, мародерів і бандитів. Гравці перевтілювалися в різних людей, яких доля звела разом в одному великому, хоч і напівзруйнованому будинку. Їм доводилося шукати їжу і воду, робити холодну і вогнепальну зброю, здійснювати нічні вилазки в пошуках продовольства, медикаментів і ресурсів, і звичайно ж захищати свій будинок від непрошених гостей. Гра відрізнялася гнітючою, густою атмосферою, подібної до якої, напевно ми ще не бачили в настільних іграх. Події, що відбуваються зачіпали різні струни людської душі, змушуючи іноді йти на угоду з совістю і здійснювати навіть підлі вчинки. Але, як то кажуть - на війні як на війні ...
 

 


 Доповнення, про яке йде мова - модульне, це означає що для кожної ігрової партії ви можете вибирати окремі елементи для різноманітності, або ж, при бажанні включити їх усі, щоб отримати максимально складну і захоплюючу гру.

 


   В першу чергу це сценарії. Тепер ви можете спробувати пройти п'ять окремих сценаріїв, які встановлюють специфічні правила, використовують унікальні компоненти і мають певні умови перемоги. Пройшовши кожен із сценаріїв, ви зможете відкрити запечатаний конверт з різними компонентами, які ви потім зможете назавжди додати в базову гру.

Другий модуль пропонує гравцям здійснювати також денні вилазки в пошуках ресурсів. Проте, снайпери не дрімають, і просто так ходити вдень по вулиці не вийде. Ви будете пересуватися під землею, по мережі каналізацій. Це заплутаний лабіринт, і пересуваючись по ньому, ви будете відкривати карти з відповідних колод, і розігрувати описані там події. Каналізація, до речі, може виявитися досить небезпечним місцем!
  
   Також в місті з'явився ринок. На ньому можна торгувати, а можна і розбишакувати, або красти товари. На планшеті ринку є лічильник терпіння торговців, шкала якого зростає, якщо ви проводите чесні угоди і допомагаєте торговцям, або падає, якщо влаштовуєте розбій. Коли запас терпіння підійде до кінця, трапиться може все що завгодно!

Решта модулів додають в гру нового персонажа, кішку, додаткові карти, а також новий тип карт - Відчайдушні Заходи. Як тільки вашу команду покидає один з персонажів, ви отримуєте одну таку карту. Можливо те що на ній написано, допоможе вам вижити в цьому небезпечному світі ... 

  

   Чудове доповнення і відмінний подарунок для всіх любителів оригінальної гри. Ще більше можливостей, сотні нових подій, пригод і сюжетів, нові персонажі і карти, і звичайно ж - глибока, гнітюча атмосфера!

Увага! Для гри в це доповнення вам знадобиться базова версія гри  Це Моя Війна

Комплектація настільної гри «Це Моя Війна. Історії Міста в Облозі»:
 - Правила гри
 - Військовий Щоденник
 - 100 карт
 - 5 листів сценаріїв
 - лист ринку
 - 5 конвертів
 - 7 пластикових фігурок
 - 8 жетонів каналізації
 - 24 інших жетонів

  Придбати настільну гру "Це Моя Війна. Історії Міста в Облозі" в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Сергей (14-03-2022 | 13:29)

Добрый день, когда появится в наличии?
Добрий день, Сергію!
Через військову агресію Росії проти України, ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені.
Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.
Бережіть себе!

Max White (15-02-2019 | 00:10)

Дополнение к TWoM, которое, частично, было анонсировано еще при старте краудфандинговой кампании основной игры на kickstarter. Содержит элементы, которые могут разнообразить базовую кампанию (пока не кажется, что вносят очень уж существенные изменения), так и самостоятельные, на первый взгляд, довольно атмосферные отдельные сюжетные сценарии (в них есть свои спец. карты, жетоны, даже отдельные фигурки и персонажи). Я смог оценить только малую часть Историй Осажденного Города, поскольку во все эти вкусности нужно еще переиграть, а также потому, что некоторые элементы спрятаны в призовые конверты (5 шт.), которые следует открывать только после прохождения определенного сценария
+ * Нужно больше замечательных элементов TWoM :)
* Сюжеты существенно расширяют мир игры, а также создают уникальную атмосферу (например, детектива / триллера / драмы)
* Теперь стандартная кампания может стать совсем нестандартной, благодаря доп. модулям (канализация, рынок, доп. карты)
* Теперь мы можем завести кошку, а значит игра обещает стать еще более атмосферной, а убежище - еще роднее и уютнее
- * Всего ишь один доп. персонаж основной кампании?! Да и тот очень уж своеобразный, точно не Рэмбо! :D
* Пока довольно мало элементов к осн. базовой игре, но поправлю отзыв, если найду что-то интересное в конвертах!
* Полно карт и жетонов, которые годятся для игры ТОЛЬКО в эти новые отдельные сценарии!
* Ожидал, что будет еще какое-нибудь отдельное поле, слегка разочарован, хоть что-то подобное есть и в модуле канализация, но оно собирается словно пазл - из картонных карточек
* Где чертова собака с кикстартера? Была же офигенная фигурка собаки, а нам приходится довольствоваться только подписанным белым жетоном?
Спасибо за отзыв.

Вадим (22-11-2018 | 15:15)

Доброго дня!
Коли планується отримання даної гри по Предзамовленні?
Доброго дня. Орієнтовно у лютому.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00