Настільна гра Thinkers: Memory. 6-12 рокiв

0
код: 2887
Ми живемо в епоху стрімкого розвитку світу та інформаційних технологій. Акселерація не стоїть на місці і сучасні діти швидко освоюють нове. У ранньому віці вони вже вміють користуватися всіма новітніми благами цивілізації - планшетами, смартфонами; діти знімають відеоблоги і вчаться програмувати. Епоха змушує їх думати і діяти швидше, ніж це було в попередньому поколінні.

Тип: карткова, логічна.
Видавництво:  Finart Smart Solutions
Час гри: 30 хв
Кiлькiсть гравцiв: від 1
Вiк: 6-12 р
Мова: не залежить від мови

Пропонуємо вам чудову гру - Thinkers. Це свого роду інтелектуальний тренажер, який ефективно і весело розвиває дитячу пам'ять.

Дитячий розум вельми цікавий. Не будучи завантаженим дорослими справами і проблемами, він жваво розвивається і кожен день поглинає величезну кількість інформації.

Незважаючи на те, що в мозку існує спеціальна багаторівнева система відбору інформації що надходить, дитина не завжди здатна відрізнити зерна від плевел. Те все, що вона запам'ятовує в так звану «тимчасову пам'ять» під час сну переходить в «постійну пам'ять». Тому так важливо збільшувати кількість корисної інформації.

Thinkers в ігровій формі пропонує юним гравцям не просто вибрати один з безлічі доступних відповідей, а й використовувати логіку в рішенні задачі.

В ході гри, гравці дають відповіді на завдання на картках, порівнюючи їх після цього з відповіддю на зворотному боці. За кожну правильну відповідь учасник отримує певну кількість балів. Ну і власне перемагає той гравець, який за відведений час набрав найбільшу кількість балів.

За цим нехитрим ігровим процесом ховається механіка, яка змушує дитячий розум працювати над вирішенням завдань. Зіставляти факти, думати логічно, проявляти уяву. Завдання відрізняються за складністю, а значить грати і запам'ятовувати буде цікаво і захоплююче.

Маючи прекрасно розвинену пам'ять і інтелект, дитині буде значно простіше не тільки вчитися в школі, але і працювати. Гострий розум потрібен багатьом професіям, в тому числі юристам, лікарям, вчителям, програмістам, бізнесменам.

До складу настільної гри «Thinkers 6-12 рокiв» входить:
 –  36 пар однакових карток, на яких зображені різні тварини.
 –  36 шт спеціальних карток
 –  1 Керівництво користувача гри Thinkers.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись