Настільна гра Coup / Переворот

0    Відео
код: 4026
    Гравцям Resistance: Coup (Опір: Переворот) належить стати мешканцями корумпованого містечка, в якому все вирішують зв'язки. Чи зможете проіснувати всю партію, розповідаючи наліво і направо всім, що у вас тісні відносини з графинею або герцог ваш кращий приятель? Якщо так, то вперед, спробуйте! Однак і інші учасники теж не ликом шиті, і у кожного другого в кумах посол, а то і найманий вбивця.

Тип: настільна гра
Видавець: Indie Boards & Cards
Тривалість гри: 15
Кількість гравців: 2-6
Вік: 13+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

Resistance: Coup (Опір: Переворот) - це швидка гра з блефом на вибування. Переможцем стає той гравець, який залишиться один за ігровим столом.
Кожен з учасників гри спочатку пов'язаний з двома впливовими особами, а в своєму активі має дві монети. Карти персонажів вони тримають перед собою сорочкою вгору. Всього в колоді п'ять видів таких героїв по три карти кожного: герцог, графиня, посол, капітан і вбивця.

Учасники гри Resistance: Coup (Опір: Переворот) ходять по черзі, роблячи одну з доступних дій.
У свій хід кожен гравець може:
    • Взяти із загального запасу одну монету.
    • Взяти дві монети (Іноземна допомога).
    • Переворот. Скинути сім монет і змусити одного з гравців перевернути одну з карт. Якщо ця була остання карта гравця - він вибуває з гри.

  

Учасники гри також можуть скористатися діями персонажів:
    • Карта Герцога дозволяє взяти три монети в свій хід і дає можливість скасувати дію «Іноземна допомога» в хід іншого гравця.
    • Карта Вбивці дозволяє за 3 монети «вбити» одну з карт будь-якого опонента.
    • Карта Графині скасовує дію вбивці.
    • Карта Капітана дозволяє поцупити у будь-якого опонента 2 монети в свій хід, а також скасувати аналогічну дію в хід іншого гравця.
    • Карта Посла дає можливість взяти дві нові карти з колоди і обміняти їх на свої. Як і Капітан, Посол також забороняє дію злодійство.

Практично в будь-який момент гри будь-який гравець може скористатися здібностями своїх зв'язків. Однак ніхто точно не знає, чи є у нього ці персонажі або він тільки блефує. Звичайно можна попросити показати названу карту. І якщо гравець був спійманий на гарячому йому доведеться скинути одну зі своїх карт.
Однак, треба зазначити, що небезпечне це заняття - розкривати правду. Якщо користувач не блефував і показує карту персонажа, чиєю дією він скористався, то скинути одного зі своїх персонажів доведеться гравцеві-обвинувачу. До речі, розкрита таким чином карта персонажа правдивого учасника йде в відбій, але замість неї йому потрібно буде добрати випадкову з колоди.
Партія гри Resistance: Coup (Опір: Переворот) триває до тих пір, поки за столом не виявиться один гравець з закритою картою персонажа.

Комплектація настільної гри «The Resistance: Coup»:

- 15 карт персонажів (по 3 карти п'яти персонажів)
 - 6 карток підрахунку
 - 50 монет
 - Правила гри

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись