Настільна гра 10 негренят

4
код: 2608

      Найпоширеніша система обчислення – десяткова. Хоча це твердження звучить трохи смішно, але ми рахуємо до десяти, а потім повторюємо той самий цикл на другому, третьому і наступних десятках лиш через те, що в нас 10 пальців на руках. Якби у людини був відсутній, наприклад, мізинець, то основною системою обчислення, без сумніву, була би вісімкова. А якби в нас на кожній руці було б на один палець більше, широке розповсюдження отримала би дванадцяткова система обчислення. Адже найпростіше рахувати кількість предметів, порівнюючи їх з пальцями на руках, а потім лише повторювати процес.

Тип: розвиваюча, математична, карткова, дитяча
Видавництво: Exuperi (Україна)
Час гри: від 10 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8
Вік: від 6 років
Мова: не залежить від мови

Ознайомитися з правилами можна тут

     10 негренят – проста та швидка гра для розвитку арифметичних здібностей від вітчизняного виробника. Вона відмінно підходить для школярів молодших класів та дошколят. Учасники по черзі викладають карти, намгаючись отримати загальну суму, що рівна десяти. Кому це вдасться, той забере усю викладену стопку. Перемогу отримає гравець, котрий назбирає карт більше за всіх.
 


     До уваги батьків. У настільній грі «10 негренят» вашій дитині потрібно буде не лише вміти рахувати до десяти, додавати, віднімати та навіть множити, а й планувати свої дії, враховувати ймовірність того, що у супротивника на руці може бути та чи інша карта. Усе це відбувається у веселій невимушеній атмосфері, тому гра дуже подобається дітям. А гарне мультяшне оформлення до вподоби і дівчаткам, і хлопчакам. 


До складу настільної гри «10 негренят» входить:

  •  84 карти
  •  правила гри
Додати відгук

Мирослава (30-11-2017 | 15:17)

Чудова гра! Граємо із дитиною зі 6 р. Добре зайшла! З нами грає навіть наш 3,5 річний хлопець, але з ним, звичано, ще важко дотримуватися правил:)
Дякуємо вам за чудовий відгук!

Алена (19-09-2016 | 11:34)

Подскажите, какие протекторы для карт подойдут к этой игре?
К этой игре понадобится пачка протекторов 59х92

Алена Яро (23-02-2016 | 16:55)

Купили эту игру сыну (5 лет), который считать умеет давно, а вот вычисляет - со скрипом и неохотно. Во-первых, приятно удивило веселое начало – нужно было определиться, кто первым ходит. Спасибо авторам игры – это замечательная придумка! Пока мы выясняли, у кого есть 10 ног и придумывали африканские названия цифр, ребенок совсем расслабился. А то увидев на карточках цифры, он немного насторожился и было видно, что непрочь и ноги сделать на всякий случай. Так что игра началась в прекрасном настроении, а это в математике самое главное :) Очень понравились рисунки – теплые и атмосферные. Качество печати очень хорошее. Если уж совсем придираться, то назову матовую бумагу. Это немного затрудняет скольжение при тасовке. Но зато есть тиснение. О покупке не жалеем. Считаю, что игра получила незаслуженно мало отзывов. Надеюсь, я хоть немного это компенсировала. Вдвоем играли половиной колоды.
+ Веселый старт; добрые иллюстрации с мелкими деталями, которые ребенку интересно отыскивать. По сравнению с "10 свинок" в этой игре есть дополнительные возможности у некоторых карт. Ну и лично для меня было важно, что на картах люди, а не свинки (еле от свинки Пеппы отделались) И,конечно, цена.
Спасибо за развернутый комментарий :)

Инна (14-12-2015 | 21:29)

Ура, наконец-то она у вас появилась! Отличная игра, только трудно бывает найти её
Согласны с вами, Инна - игра действительно отличная!

265грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись