Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Таємне Послання. Подарункове Видання (Love Letter Premium)

АксессуарыПохожие товары

   У коридорі скрипнули кроки, і пролунав м'який шурхіт. Принцеса різко озирнулася і побачила як в щілину під дверима прослизнув білий конверт з червоною печаткою. Вона підняла лист, розглядаючи його з усіх боків. Втягнула носом повітря - конверт пахнув бузком і лавандою. Принцеса зірвала печатку і дістала лист написаний красивим каліграфічних почерком. Вона двічі прочитала його і загадково посміхнулася ...  

 

Тип: компанійська
Видавець:  Hobby World
Час гри: 20
Кількість гравців: 2-8
Вік: 10+
Мова: російська

    Скачати правила настільної гри Таємне послання. Подарункове видання російською
 


   «Таємне Послання. Подарункове Видання» - це особливе видання мегапопулярної настільної карткової гри «Таємне Послання», яка з моменту свого виходу кілька років тому, міцно завоювала собі місце на Олімпі настільних ігор завдяки своєму елегантному ігровому процесу, швидким партіям і приголомшливою реіграбельністю.
 

 


    Нагадаємо, сюжет гри переносить нас до двору принцеси Анетт, що мешкає в королівстві Темпест. У неї безліч шанувальників, і кожен з них хоче домогтися прихильності спадкоємиці престолу передаючи їй любовні послання​.

     Сам ігровий процес тісно зав'язаний на взаємодії між персонажами. Кожен з учасників отримує по одній карті, а в свій хід активний гравець бере ще одну карту і тоді зобов'язаний розіграти карту перед собою, застосувавши її ефект. Родзинка гри полягає якраз в особливостях персонажів. Стражниці можуть виводити персонажів з гри, король міняється картами з іншим гравцем, а священик може підглянути карту персонажа у свого суперника.
 


     Як тільки закінчується колода карт, учасники розкривають свої карти і в раунді перемагає той гравець, у якого число на карті вище за інші. Йому ж і вдається передати принцесі Анетт любовне повідомлення.

     У подарункове видання входять не тільки якісні карти великого розміру і дерев'яні фішки, але і набір з дев'яти нових персонажів з унікальними вміннями. Це чудовий подарунок для фанатів оригінальної гри, і просто надзвичайна настільна гра. Сміливо рекомендуємо її всім без винятку!
 
Комплектація настільної гри "Таємне Послання. Подарункове Видання":
- 32 карти
 - 8 пам'яток
 - 25 дерев'яних жетонів
 - правила

Придбати настільну гру "Таємне Послання. Подарункове Видання" в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
487 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Таємне Послання. Подарункове Видання

1. Василий (29-10-2018 | 12:41)

Судя по описанию и фото картам - это ж "Манчкин: тайная добыча", только в дворцовом стиле и с большей коробкой?
Ответ от DesktopGames:
"Тайное послание" издавалось на много раньше, а "Тайная добыча" просто адаптация игры под вселенную Манчкин. Но суть у игр одинаковая. Отличие подарочного издания - много новых ролей и возможность игры до 8 игроков.

2. Ростислав (15-10-2018 | 18:30)

Не знаю, что там кто проверял, но в подарочном издании карты именно 70х120 :)
Ответ от DesktopGames:
Ростислав, всё верно.

3. Сергей (15-10-2018 | 13:32)

Ребята, я бы не писал просто так. В премиум издании карты больше, написано 119*69, поэтому те протекторы, что вы предлагаете, не подойдут. Вы пишете про протекторы обычной базы. Все ваши конкуренты предлагают к этой версии именно те протекторы, о которых я писал.
Ответ от DesktopGames:
Согласны, открыли саму коробку и проверили, всё верно. Подходят именно - Протекторы для карт 50шт. (70 х 120 мм).

4. Сергей (15-10-2018 | 11:42)

По отзывам сюда нужны такие протекторы
https://m.desktopgames.com.ua/protektori-dlya-kart-50sht-70x120-mm.html
Ответ от DesktopGames:
Мы проверили, Вы правы.