Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
635 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
7.58

Настільна гра Takenoko: Chibis (Такеноко: Чібіс)

АксессуарыДополнения
  • Takenoko
    Takenoko

    1049 грн.
    Базовая игра
Похожие товары
Панди отримали надзвичайну популярність, адже подібні на велетенські м’які іграшки та виглядають абсолютно безпечними. Також ці тварини в основному харчуються бамбуком. Не дивлячись на велику кількість їжі та відсутність природних ворогів, кількість великих панд у дикій природі постійно скорочується. У Китаї, де мешкають ці дивовижні істоти, передбачена смертна кара за вбивство панди. А Всесвітній Фонд Дикої Природи (WWF) зробив її своїм символом.
Тип: доповнення до настільної гри Takenoko (Такеноко)
Видавництво: Asmodee (Франція)
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри «Takenoko Chibis (Такеноко Чібіс)» англійською мовою
Правила настільної гри «Takenoko Chibis (Такеноко Чібіс)» російською мовою

Увага! Настільна гра «Takenoko Chibis (Такеноко Чібіс)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Takenoko (Такеноко)».
 

      
 

Takenoko Chibis – чудове доповнення до популярної гри. Якщо вам подобається оригінальна «Такеноко», то від розширення ви будете у захваті. Адже вас чекають нові завдання, більше тайлів місцевості та сегментів бамбуку. А також міс Панда с дитинчатами. Отже ви отримаєте додаткоі можливості заробити переможні бали та обійти опонентів.
 

      
 

Що нового? Завдання з розширення самі по собі не додають нічого нового. Виростити бамбук певної висоти, певного кольору чи оросити певну кількість ділянок землі. А от з місцевістю вже цікавіше. Одні тайли дозволяють вирощувати бамбук на кожній орошеній ділянці одного з кольорів. Інші забарвлені у всі кольори одразу. А хатина садівника дозволяє взяти по карті із кожної колоди завдань та обрати собі одну з них. І нарешті, міс Панда! Вона не їсть бамбук, але якщо наприкінці руху опиняється на одній ділянці з Пандою, гравець отримує жетон малюка з бонусом.
 

     
 

До складу настільної гри «Takenoko Chibis (Такеноко Чібіс)» входить:
– 18 карт с завданнями
– 17 сегметнів бамбуку
– 9 жетонів малюків
– 6 тайлів місцевості
– 1 фігурка міс Панди
– Правила гри

Придбати настільну гру «Takenoko Chibis (Такеноко Чібіс)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
635 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Takenoko: Chibis

1. Марк (10-05-2017 | 19:02)

Здравствуйте, есть хотя бы примерная информация, когда появится?