Настільна гра Свінтус

33
код: 100

2-8

5+

20-40
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

     Сьогодні в офісі було незвично спокійно. Секретарка Оленка з червоними пухлими губками з знанням справи займалась своїм манікюром. Люба, головний бухгалтер, дрімала на купі фінансової звітності, в яку заривалась з головою. Системні адміністратори Саша і Андрій розслаблено завалили ноги на стіл і рубалися в стару-добру контру. Хтось пускав по офісу паперові літачки і кидав непристойними жартами. Ніхто не метушився і не бігав з купами паперів. За великим столом для конференцій з голосними скриками і писками ще одна компанія різалась в карти.  А все тому,що директора не було в офісі. Шеф у відпустці - можна свинствувати! P.S. А до річного звіту залишалося всього три дні...

Тип: Карткова гра, гра для компанії
Видавець: Hobby World
Час гри: від 20 до 40 хвилин
К-сть гравців: 2-8 гравців
Вік: від 5
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

 


     В жартівливій картковій настільній грі Свінтус учасники намагаються швидше від інших позбутися своїх карт, скидаючи їх в загальну купу по кольору чи номіналу. Та не все так просто. Дякуючи спеціальним діям, ви можете не лише швидко позбутися від своїх карт, але і напакостити іншим! Не дарма ж на коробці з грою зазначається: карткова гра для працівників офісу. А де, як не в офісі, в нас люблять підкинути дружню свиню колегам по роботі, сплести хитру інтригу чи розв'язати ще одну чорнилопролитну махрову війну. Однак тепер, коли у вас з'явився Свінтус, ви можете вирішити будь-який конфлікт, зіткнувшись в цій найбезневиннішій офісній картковій битві.

 


     Підготовка до гри не потребує часу. Перетасуйте колоду карт і роздайте кожному гравцю по вісім випадкових карт - уважно слідкуйте за тим, щоб ніхто не міг підглянути ваші карти. Помістіть карти, що залишилися в центрі столу, залишивши трохи місця для скидання. Гравці ходять по черзі, скидуючи по одній карті в стопку скиду. При цьому на вашій карті і верхній карті в стопці скиду повинні співпадати колір чи числове значення. Якщо ж у вас немає потрібної карти, то доведеться добирати одну карту з колоди, у випадку збігу по одній з ознак, її можна тут же розіграти. Крім звичайних карт в колоді є декілька спеціальних карток, які накликають всілякі неприємності на колег по грі. Ці карти найкраще передають суворі будні справжнього офісного працівника. Немає нічого приємнішого, ніж поніжитися в обіймах Морфея прямо на робочому місці - отримай “Захропін” і пропусти хід. Якщо вам не подобається шум і галас, скиньте друзям “Тихохрюн” - нехай помовчать, а хто порушить правило, отриає штрафні карти. І так далі... Всього в комплект входить шість видів свинячих карт.


     Окрім можливості скинути карту на свій хід, в грі є ряд особливих дій. Наприклад, якщо у вас на руках є карта, яка в точності співпадає, як по номіналу, так і по кольору, ви можете перехопити ініціативу, зігравши її поза чергою. Ви також можете переводити хід, граючи підряд декілька спеціальних карт захропін чи заставляти гравців набирати ще більше карт, граючи підряд карти хапеж. Та найголовніше, не забудьте після того, як у вас в руках залишиться лише одна карта голосно сказати “Свінтус!” Якщо будь-який гравець спіймає вас на порушенні даного правила до того, як в скид відправиться наступна карта, ви отримаєте зразу три штрафні карти! Раунд продовжується, поки хтось не позбудеться від всіх своїх карт. Цей учасник отримує бали в розмірі, рівному кількості карт на руках у всіх інших гравців. Гра продовжується до тиого часу, доки хтось не набере 30 балівю Звичайно, ви можете продовжити веселощі, змовившись грати на більшу кількість балів чи зразу ж розігравши декілька партій підряд.


     Настільна гра Свінтус - являє собою відомий російський римейк всесвітньо популярної карткової гри «UNO», але тепер зі стильними свинськими ілюстраціями. Це швидка і весела карткова гра для великої компанії з хорошим почуттями гумору. Дякуючи простим правилам, пояснення яких займає не більше хвилини і компактному формату, вона стане вашим незамінним супутником в дорозі, на відпочинку, на святах і, звичайно, на корпоративних вечірках! Прийшов час посвинствувати!

     Комплектація настільної гри Свінтус:

 • 112 ігрових карт
 • Правила гри

   Придбати настільну гру «Свінтус» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Ульяна (02-02-2019 | 10:57)

Я прошу у вас помощи! Играли втроем. У моего папы на руках оказались две розовые единицы. Он выложил одну из них. Следующим должен был быть мой ход, но папа выложил вторую, не дожидаясь ни моей очереди, ни очереди моей мамы, которая сидела после меня. Аргументировал он это тем, что он просто сделал "перехват". На резонное замечание о том, что нельзя перехватить у двух игроков сразу, так как это нарушает правило перехвата и правило о том, что нельзя две карты подряд класть, он сказал что в правилах нету ограничений по количеству игроков, у которых можно перехватить. Помогите решить это сложный спор, пожалуйста.
Этот нюанс в правилах не указан, так что лучше придумать свое правило и ввести его. Но мы, согласны с Вашим папой. Сами играем точно так же :)

Елена (02-01-2017 | 18:57)

Классная, веселая игра. Тут кто-то писал, что играющим в UNO нет смысла брать Свинтус. Есть. UNO хороша по своему, но однообразие надоедает. Получили море удовольствия. Игра веселей и динамичней. А плагиат..... в детстве играли в Мокрую курицу с обычной колодой карт, или Пьяницу - там тоже похожие правила.
Для всех кто любит играть в разные настольные игры семьей или компанией - рекомендую.
+ веселье
динамика
- формат коробки
бледноватые краски
чуть великоватый формат карт
Спасибо за отзыв! Веселых вам партий!

Виктория (29-08-2016 | 12:35)

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, чем обычный свинтус по содержанию карт отличается от Юного свинтуса?
В Юном 120 карт, в обычном - 112.
насколько я поняла в обычном свинтусе нет Указявок.
Это так? какие еще есть отличия? спасибо!
Добрый день.
Юный Свинтус отличается от обычного только наличием 8 карт "Указявка" и более няшными хрюшками))

Арсений (12-08-2016 | 17:58)

Играл в лагере, было очень захватывающе и интересно, почти каждый день мы спрашивали у владельца когда будем играть. У меня вопрос, а протекторы идут в комплекте с игрой или нужно покупать отдельно
+ интересный игровой процесс
интересные карты
- длинные партии. P.S лично мое мнение
Добрый день! Протекторы - аксессуар, который идет отдельно. Для игры Свинтус необходимы две пачки протекторов Протекторы для карт 100шт. (63.5 х 88 мм) .

Глеб (14-05-2016 | 01:21)

Карты довольно забавные, но обратите внимание, что правила практически на 100% повторяют игру UNO, особенно в ее народном варианте, где 2 означает молчание, 7 нужно прихлопнуть рукой, а налогичной картой можно перебить ход. Если у вас UNO уже есть - смысла покупать игру нет. Иначе - берите смело.
Спасибо за Ваш комментарий!

Николай (23-02-2016 | 13:40)

Очень веселая игра, играли по вдвоем, но вдвоем получается очень долго - партия час - полтора и теряется смысл карты "перехрюк".
+ Веселая, интересная игра.
- Было бы хорошо чтоб карты были ламинированы.
Абсолютно с Вами согласны, игра лучше всего себя раскрывает при игре 3+ человека.

Елена (13-01-2016 | 13:20)

Ой хотела купить, а ее нет, а когда же появиться
уже в наличии!

Надія (21-12-2015 | 21:11)

Я б не назвала цю гру повноцінною, це як на мене не що не інше як ре-дизайн відомої гри UNO або своєрідне бачення росіян на цю класичну гру.
Хто не має UNO може сміло брати, гра цікава і захоплююча та дуже тонко натякає на її суть з підсуванням свині іншим гравцям)
+ цікавий дизайн
- плагіат гри UNO
Так, все вірно!

Павел (20-11-2015 | 23:52)

Получили на следующий же день после заказа. Уже вечером играли,очень понравилась игра. Спасибо. Рекомендую брать сразу протектор для карт.
Спасибо за отзыв! С протекторами Вы правы, если хочется продлить жизнь карт, то они обязательны

Наталия (01-04-2015 | 22:15)

Добрый вечер. Когда ожидается игра ? Спс
Наталья, в конце месяца только. Советуем глянуть пока другие версии игры: Свинтус

Владимир (28-02-2015 | 10:28)

Спасибо за быструю доставку и замену 2-х карт. Купил еще игр.
Спасибо и вам. Хорошего дня!

Владимир (12-02-2015 | 20:04)

Купил как альтернативу УНО из-за более красочного оформления
+ Быстрая доставка, красочное оформление карт, неплохая игробильность.
- - в полученной колоде 2 карты с браком (на лицевой стороне карты как будто полосы от сгиба но картон карт не поврежден видимо брак самой печати или следы подающих роликов.
Добрый день. Написали вам на почту, чтобы решить проблемы с браком

Звенислава (23-04-2014 | 16:21)

А карты ламинированы? возможна ли ламинация? Если да, сколько будут стоить ламинированные карты?
Звенислава, к сожалению карты не ламинированны. И возможности ламинации у нас сейчас нет.

Александр (10-03-2014 | 22:43)

Здравствуйте, Для начала хочу выразить Вам свою благодарность за то, что благодаря Вашим играм все таки удается детей отвлечь от компьютеров и телевизоров!
А теперь несколько вопросов: подскажите пожалуйста есть ли какие то кардинальные отличия между простым свинтусом и свинтус 2.0?
И еще если брать простой свинтус, то можно ли потом дополнять его другим каким то свинтусом или может есть например какая то мего укомплектованная версия? Или в последующих версиях практически все идентично по картам?
Спасибо!
Добрый день. В Свинтусе 2.0 добавлено очень много новых карт, он представляет собой объединение обычного Свинтуса, Свинтуса: Правила этикета, а также содержит несколько видов других карт. Т.е. именно он и является самой мего-укомплектованной версией.

Уляна (10-02-2014 | 12:45)

Дякую за оперативну доставку.
Класна гра. Дуже весело грати коли вже десь 4-6 людей.
+ динамічна
смішна
Дякуємо за ваш коментар, Уляно!

Показати більше
220грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00