Настільна гра СуперФермер: Міні / SuperFarmer: Mini

3
код: 2720
    Коли я був маленьким хлопчиною, то полюбляв їздити на ферму до дідуся. У нього було багато сараїв різних форм та розмірів. Один з них був розподілений на дві частини: одна просто неба, відгороджена лише сіткою-рабиця та з великим басейном, друга у темному сухому сараї без вікон. Обидві частини поєднувалися лише трубою, подібною до невеличкого тунелю. Там жили нутрії, вдень вони купалися та розважалися у басейні, а спати ходили до затишної та сухої домівки. В іншому сараї жили кролі. У кожного з них була власна простора клітка з дерев’яною будою. Одна зі стінок кожної хатинки виходила на вулицю, щоб тваринам вистачало свіжого повітря. Та дідусь розповідав, що раніше кролі жили в одному великому сараї, рили собі нескінченні підземні ходи та робили що хотіли. Але тоді ніхто не знав, скільки тварин жило в сараї. Тому довелося розселити їх по окремим «квартирам».
Тип: сімейна, дитяча, розвиваюча
Видавництво: Granna (Польща)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 6 років
Мова: не залежить від мови

Ознайомитися з правилами  можна тут

   Супер Фермер міні – компактна версія гри «Суперфермер у стилі ранчо». В маленькій коробочці чудово вміщуються жетончики тварин та два кубики. Правила лишаються незмінними: кидаємо куби та збільшуємо чисельність стада. До значень, що випали, додаємо жетони та за кожну пару отримаємо ще одного представника виду. Також тварин можна обмінювати на інших за встановленим курсом: 6 кролів на вівцю, 2 корови за коня, тощо. Хто перший збере хоча б по одній тваринці кожного виду, отримає перемогу. Та, будьте обережними, коли на кубиках випаде лисиця чи вовк, ви можете лишитися значної частини стада. Собаки захищають від хижаків, але їх необхідно вимінювати витрачаючи фазу ходу. 


   До уваги батьків. Гра «Супер Фермер міні» в першу чергу розрахована на те, щоб навчити дітей максимально ефективно використовувати доступні ресурси. Що краще? Мати 7 кроликів та отримати ще 4, якщо на одному з кубиків випаде кролик? А може обміняти 6 кролів на вівцю, та зосередитися вже на більш цінних вовняних тваринах? Але вівці трапляються на гранях кубиків значно рідше, ніж кролики. На це питання немає універсальної відповіді, все залежить від певної ситуації на столі. Також діти вчяться приймати превентивні міри, щоб запобігти збитків від несподіваних ситуацій у вигляді вовка чи лисиці. Сама гра неймовірно захоплююча, дуже проста в освоєнні, компактна та гарна.
До складу настільної гри «Супер Фермер міні» входить:

  • 128 жетонів тварин
  • 2 кубики
  • правила гри
Додати відгук

Катерина (05-05-2019 | 22:57)

Отличная компактная игра. Ребенок в неё играет с 3 лет. Регулярно берём в поездки.
+ - легкость игры;
- компактность;
- качество.
Спасибо :)

Анна (13-02-2018 | 11:15)

Отличная игра. Минивесия ничем не отличается от большой, но в ней мелкие кубики. Людям с плохим зрением лучше взять большую
+ - правила очень быстро объяснить новому игроку и детям
- на большую возрастную аудиторию
- качественная печать
- - мелкие значки на кубиках
Благодарим за отзыв, хороших Вам впечатлений!

Iryna (23-11-2016 | 10:30)

Чим, крім розміру коробки, відрізняється "супер-фермер міні" від "супер фермер в стилі ранчо"?
Добрий день, Ірина! Насправді нічим. Спочатку вийшла "Суперфермер в стилі ранчо", а згодом вони вирішили, що зробили коробочку недостатньо малою і випустили "Суперфермер міні")

399грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись