Настільна гра СуперФермер: Ранчо / SuperFarmer: Rancho

26
код: 569
    Господар ранчо прокинувся вдосвіта. Кожен ранок він спершу підіймався на пагорб біля дому і оглядав всі свої володіння. Для нього подібний ритуал приносив величезне задоволення і заряджав гордістю і радістю на весь день. Потім слідувала важка та рутинна робота. Адже важливо оглянути всіх своїх тварин, нагодувати і напоїти їх, привести в порядок шерсть, вичистити їх житла. Оглянути всі свої території, відремонтувати огорожу, що постійно ламається, розчистити канави, що забилися і зробити ще багато чого. Та саме заради ранкового ритуалу він кожен день важко трудився. Адже в нього було найкраще ранчо в околиці.

Тип: економічна стратегія, для всієї сім'ї, для дітей, для компанії
Видавець: Granna (Польща)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
К-сть гравців: от 2 до 6 гравців
Вік: від 7
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

Супер Фермер: Ранчо – чудова гра з довгою і насиченою історією. Суть проста, потрібно всього лише зібрати зразково показове ранчо. Якщо бути точними, то придбати кролика, вівцю, корову і коня. На перший погляд – все просто. Та починати то ви будете з мінімальними ресурсами. Вам належить розводити тварин, купувати нові пасовища, обмінювати кроликів на корів, намагатися розмістити своє зростаюче стадо на доступній землі максимально комфортно. І постійно страждати від набігів хижаків. Звичайно, з часом можна вибудувати величезне ранчо і повністю захистити його від вовків і лисиць за допомогою собак. ТА в такому випадку гравці встигнуть зібрати повний комплект тварин. Тому вам належить балансувати між захистом своїх володінь і можливістю швидше розвинутися. Переможе гравець, який першим збере всі види тварин. Тому підбираємо максимально ефективну модель розвитку, робимо поправку на форс-мажорні обставини, і приступаємо до створення власного ранчо. 

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти

Супер Фермер: Ранчо. Компоненти  Супер Фермер: Ранчо. Компоненти


Комплектація настільної гри "Супер Фермер: Ранчо":

  • 2 дванадцятигранні кубики
  • 1 шестигранний кубик
  • 96 фішок тварин
  • 6 фішок собак
  • різконольорові жетони
  • правила гри
Додати відгук

Антон (01-07-2018 | 18:04)

Кого съедает волк? В украинской версии правил (скачал с вашего сайта) написано, что волк съедает только коней и овец (о коровах не сказано), при этом в примерах приводятся ситуации, когда волк съедает также коров. Нашел версию правил на русском языке, в ней написано, что волк съедает также и коров.
Прошу сообщить - съедает ли волк коров?
+ Хорошее качество игры.
Проверили правила на русском и английском языках, волк съедает овец, коров и коней. Волк беспощаден :(

Світлана (22-11-2017 | 00:35)

Доброго дня, таке запитання маю. Чи можна робити обмін, після того як кинули кубики?
Чи можна зробити обмін, кинути кубики і знову зробити обмін?
І можливо є обмеження наприклад два обміни за один хід
Доброго дня, Світлана.
Фази ходу росподіляються наступним чином:
Гравець може купувати нові пасовиська, або обміняти довільну кількість тварин, після цього він переходить до фази розведення тварин (кидає кубики). Робити обмін тварин, після броска кубиків, не можна.
Що стосується обмежень по обміну - їх немає.

мила (27-02-2017 | 13:25)

Добрый день.Купили игру но некоторые моменты не совсем ясны: каких животных с общей фермы беру если выпал кролик и лошадь или лиса/волк и кролик/овца/корова? Лиса сьедает только кроликов на выпавших с квадратного кубика полях,а волк всех остальных?Спасибо!
Добрый день, Мила! Надеюсь правильно понял ваш вопрос)
Животных вы добавляете себе на ферму в том случае, если у вас выпало "совпадение" на обоих кубиках (например, кролик и кролик). Также, вы добавляете в том случае, если на кубике выпало такое же животное, как и у вас на ферме (например, на одном кубике выпала корова, на другом выпал кролик. Если у вас на ферме уже есть кролик, то это тоже считается "совпадением" и вы добавляете себе кролика на ферму).
Если у вас на кубиках выпал волк и кролик, то волк крадет всех овечек/свинюшек/коровок, а кроликов вы все-равно добавляете себе на ферму, если у вас есть "совпадение". Кролики слишком быстрые и волку за ними не угнаться)
Точно так же и с лисой. Она крадет всех кроликов, но остальных животных вы все-равно добавляете себе на ферму, если у вас есть "совпадение".

bimirina (22-01-2016 | 14:35)

Валентина, что значит "совместимы"?)) Это отдельные игры, можно играть либо в одну, либо в другую.
Вы абсолютно правы! Спасибо за помощь)

Валентина (22-01-2016 | 12:14)

Добрый день! Скажите, совместима ли эта игра с предыдущей супер фермер?
Здравствуйте! Это поолностью независимые друг от друга игры и их нельзя будет совмещать.

Віта (13-12-2015 | 15:33)

Скажіть, будь ласка, коли очікується гра. Хочу придбати Каркассон і цю разом.
Віта, добрий день. Очікуємо цю гру вже на наступному тижні

Яна (12-04-2015 | 11:29)

Здравствуйте. Уже два года лежит у нас игра супер ферма и я никак не могу До конца дочитать инструкцию и разобраться в последовательности игры. Возникает много вопросов. Если у вас есть более упрощенный вариант описания игры или игра людей в YouTube пришлите пожалуйста ссылку. Спасибо
Добрый день. Если вы находитесь в Киеве - можете заехать к нам в клуб "Игромаг" (Чапаева 4в) и администраторы помогут разобраться с игрой.

Показати більше
949грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись