Доповнення Star Wars: X-Wing (Second Edition) – T-70 X-Wing Expansion Pack / Зоряні Війни: Х-Крил (Друга Редакція) – T-70 Х-Крил

0
код: 4040

2

14+

30-45
Eng
ДОПОВНЕННЯ
  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
    Після Клинка знову летіти на хрестокрилі було не просто краще ... це було блаженство. Ведж забрався на висоту, яку не могли дозволити собі кращі адумарскі кораблі, кидав машину з боку в бік, жартуючи ухиляючись від вогню лазерних батарей, закрутив бочку, просто так, для задоволення. Це був не просто політ, це був танець в повітрі.
    - Червоний два, це третій. Я зійшов з розуму, або генерал робить те, що нам говорив ніколи не робити?
    - Другий - Третьому. «Так» на обидва питання. Не звертай уваги.

 

Тип: доповнення до настільної гри Star Wars: X-Wing (Second Edition), варгейм
Видавець: Fantasy Flight Games
Тривалість гри: 30-45
Кількість гравців: 2
Вік: 14+
Мова: англійська


 

T-70 X-Wing Expansion Pack - це доповнення для настільної гри Star Wars X-Wing 2nd edition, гри про космічні битви між імперськими повітряними силами і ескадрильями повстанської армії у всесвіті Зоряних Війн.
Купуючи це доповнення, ви додаєте в свою ескадрилью зоряний винищувач T-70 «X-wing», який був більш новою версією класичного дизайну винищувачів «X-wing» використовуваниї Опором через 30 років після Битви при Ендорі.
Швидше, дорожче і складніше, ніж попередній Т-65Б, Т-70 відрізнявся передовим озброєнням і показав себе більш універсальним, ніж його попередник, і був необхідний як в звичайних боях, так і в бойових діях на масштабних кораблях. Відповідні конструкції дозволили збільшити дальність стрільби, в той час як чотири лазерні гармати KX12 пропонували одиночний, подвійний і чотириразовий режими стрільби. Вбудований подвійний протонний торпедоносець з швидкозмінними магазинами дозволяв використовувати альтернативні озброєння. Зусилля по демілітаризації в Новій Республіці та корупція в кінцевому підсумку призвели до того, що виробництво судна було перенесено на декількох виробників, що мають хороші зв'язки. Т-70 в кінцевому підсумку замінений більш новим T-85 X-wing.
Після відходу зі служби в Зоряному Флоті Нової Республіки, Т-70 став передовим винищувачем Опору в його боротьбі проти Першого Ордену приблизно через тридцять років після Битви при Ендорі.
Модернізований для максимальної тактичної гнучкості, Incom-FreiTek T-70 X-wing може оснащувати широкий спектр астромеханізмов, зброї та інших пристосувань, яким надають перевагу окремимі пілоти. Ці герої Корпуси Зоряних винищувачів Опору використовували свої X-wing, щоб домогтися більшого ефекту в незліченних місіях проти Першого Ордена.
На додаток до прекрасно деталізованої, попередньо розфарбованої, мініатюри, T-70 X-Wing Expansion Pack містить дванадцять карт кораблів, у тому числі дев'ять унікальних пілотів, шість карт пкращень, а також жетони і циферблат маневрів, необхідні для збільшення вашої сили Опору. Крім того, це розширення містить кілька абсолютно нових карт, яких не було в першому виданні. Ці карти і відповідна перфокарта також включені в комплект для перетворення Опору на користь ветеранів.
Якщо вам сподобалося це доповнення зверніть увагу на інші доповнення до цієї гри Star Wars: X-Wing (Second Edition) - TIE / fo Fighter Expansion Pack і Star Wars: X-Wing (Second Edition) - Lando's Millennium Falcon Expansion Pack.

Комплектація доповнення «Star Wars: X-Wing (Second Edition) – T-70 X-Wing Expansion Pack»:

– пофарбована пластикова мініатюра космічного корабля
 – 12 карт персонажів
     – 1 Ello Asty
     – 1 Jaycris Tubbs
     – 1 Jessika Pava
     – 1 Joph Seastriker
     – 1 Kare Kun
     – 1 Lieutenant Bastian
     – 1 Nien Nunb
     – 1 Poe Dameron
     – 1 Temmin Wexley
     – 1 Black Squadron Ace
     – 1 Blue Squadron Rookie
     – 1 Red Squadron Expert
 – 6 карт покращень корабля:
     – 1 Black One
     – 1 BB-8
     – 1 BB Astromech
     – 1 Integrated S-foils
     – 1 M9-G8
     – 1 Targeting Synchronizer
 – жетони
 – диск маневрів
 – приколи
 – основа


Придбати доповнення «Star Wars: X-Wing (Second Edition) – T-70 X-Wing Expansion Pack» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
Доповнення

   Star Wars: X-Wing (Second Edition) – RZ-2 A-Wing Expansion Pack

465 грн.очікується

2

14+

30-45
Eng

   Star Wars: X-Wing (Second Edition) – Mining Guild Tie Expansion Pack

465 грн.очікується

2

14+

30-45
Eng
ДОПОВНЕННЯ
Схожі товари

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00