Настільна гра Крапки (UA) / Spots (UA)

1    Відео
код: 8731
Неважливо, чи захоплюєтесь ви собаками, адже ці милі звірятка на картках, а також азартний ігровий процес дозволять насолодитись вечором у сімейному колі з дітьми або у колі друзів. Зіставлення крапок на кубиках із плямами на песиках та закопування заважаючих кубиків собачок принесе задоволення кожному учаснику.

Тип: на удачу, сімейна, тварини, збір сетів, з кубиками
Видавець: Ігромаг (Україна), CMYK
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 30
Вік: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Крапки можна тут

Настільна гра Крапки (Spots) — це сімейна гра для 1-4 гравців на кидання кубиків та випробування своєї удачі у компанії песиків. У ній учасники намагаються розмістити кинуті кубики на картках собак відповідно до плям, які на них зображені. Щоб здобути перемогу, потрібно заповнити кубиками зграю — шість карток собак. Гра має легкі правила та милу тематику, однак не так легко виграти, якщо у гравця зібралась надто велика кількість крапок на кубиках, «закопаних у дворі».

Гра Spots (Крапки) пропонує учасникам випробовувати свою удачу шляхом кидання кубиків та зіставлення значень з крапками на картках песиків. Гра має легкі правила та розрахована на можливість гри з дітьми від 10 років, хоча досвідченні гравці з усього світу звітують, що і молодші діти можуть з легкістю освоїти цю гру. Партія у компанії милих собачок триватиме до 30 хвилин. У процесі гравцям доводиться виконувати команди, закопувати непригожі «кістки», або ж використовувати смаколик для перекидання усіх кубиків. Той гравець, який першим зміг зібрати 6 карток стає автоматичним переможцем. Однак в цій грі також можна програти ще до того, як якомусь з учасників усміхнеться удача зібрати переможну кількість карток песиків.


Приготування до гри

 

Перетасуйте картки песиків, приготуйте запаси кубиків та кісток ласощів. Розмістіть дві обов'язкові плитки команд, а також чотири інших кольорові картки. В правилах гри є різні варіанти наборів команд для ігор, що робить підвищує рівень її реграбельності. Також досвідченні гравці можуть обирати карти команд на свій смак. Кожен гравець отримує по дві картки собачок сірою стороною горілиць, а також картку двору. Всі учасники визначають першого гравця шляхом підкидання одного кубика: гравець з найбільшим значенням стає першим, а хід передається за годинниковою стрілкою.


Як грати у гру Крапки?

 

У свій хід кожен гравець може зробити одну з двох дій: виконати команду або завершити карти песиків.

Щоб виконати певну команду, ви вибираєте доступну плитку, дотримуєтесь інструкцій, а потім перевертаєте плитку, щоб вона більше не була доступна для інших гравців. Якщо ви починаєте свій хід і є лише одна доступна плитка, покладіть на неї смаколик та переверніть усі плитки команд догори. Якщо ви виконуєте команду, де розміщено кістку-смаколик, ви отримуєте її у свій запас.

Більшість команд передбачають кидок певної кількості кубиків, правила розташування кубиків та застосування смаколиків. Якщо відповідно до правил на картці команди неможливо розташувати кубик, то кубик потрібно закопати у «дворі». У випадку, якщо кількість крапок на кубиках досягає 7 і більше — ви негайно програєте. Деякі картки команд містять кроки, які можна повторювати за бажанням або до появи виконання умови програшу. У свій хід ви можете витратити ласощі на повторний кидок, однак перекидати потрібно усі кубики, які ви щойно кинули, а не лише ті, які вам не підходять. Кількість разів застосування ласощів для перекидання кубиків не обмежена.


Завершення карт песиків

 

Є два способи завершити картки своїх собак.

Замість того, щоб виконувати команду, ви можете завершити картки песиків, де заповненні усі місця: дістаньте кубики та переверніть ці картки синьою стороною горілиць, а потім візьміть стільки карт песиків, скільки ви закрили карток (однак максимально 6 завершених і незавершених). На цьому ваша черга закінчується. Ви можете скористатися швидким, однак ризикованим варіантом. Якщо ви виконуєте команду і всі ваші картки з песиками заповнені (і ви не програєте), ви відразу завершуєте їх та берете нові картки. Якщо для команди потрібно було виконати додаткові кроки, ви можете продовжувати їх виконувати після того, як візьмете нові картки.

Гра закінчується одразу, коли один з учасників завершує 6 карт песиків.


Чому варто купити настільну гру Крапки?

 
Крапки (Spots) — чарівна сімейна гра на удачу, однак  не позбавлена стратегічності. Крім виставляння кубиків на власних картках, кожен учасник, слідкуючи за іншими гравцями, може виконати команду, яка вкрай необхідна для іншого учасника, чи унеможливити повернення варіантів команд у гру. Також кастомізація комбінацій команд робить кожну партію різноманітною. У грі доступний соло-режим, який дозволяє самотужки пограти з цуциками.


Комплектація настільної гри «Крапки (UA)» (Spots):

  • 40 кубиків
  • 32 карти собак
  • 22 тайли команд
  • 4 тайли подвір'я
  • 15+ жетонів ласощів
  • правила гри
Додати відгук

Михайло (27-03-2024 | 17:41)

Песики на картках дуже смішні, ігролад не складний, а велика кількість "команд" робить гру ще більш цікавою) Сподобався елемент ризику (бажано не назбирати "зайвих" кісток), але разом з тим цей ризик класно збалансований певними "командами".
Окремо ще відмічу дуууже класні картки "команд" - зроблені з дуже товстого картону і реально приємно такі в руках тримати)
Доброго дня, Михайло!
Дякуємо вам за такий крутий та розгорнутий відгук, підкріплений особистими враженнями від гри:)
Бажаємо вам азартних та веселих партій!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись