Настільна гра Острів Духів / Spirit Island

11
код: 3835

1-4

13+

90-120
Ру
8.36
  • 4.8 (954 відгуки про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
    У землях, де не знали білої людини, ще живе віра в духів-охоронців, які оберігають свої володіння. Дух землі дає прохачам жили руд і відводить свій гнів, стрясаючи грунт віддалік поселення. Дух річки омиває береги, напуває врожаї, а навесні намагається відвести свої повні води подалі від осель людей. Дух океану старий і могутній, та й до нього можна звернутися з проханням попутних течій і багатих косяків риб. А дух лісів щоночі випускає в світ своїх дітей...


Тип: кооперативна, стратегія
Видавець: Hobby World
Час гри: 90-120
Кількість гравців: 1-4
Вік: 13+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

Острів Духів (Spirit Island) - це складна кооперативна настільна стратегія, в якій гравцям доведеться приміряти на себе функції духів природи і захистити свій притулок від європейців, які прагнуть «колонізувати» і принести свою цивілізацію.
У грі ви знайдете вісім абсолютно різних духів, у кожного з яких свій унікальний набір стартових карт, особливості механіки і рівень складності.
Ігрове поле Острова Духів складається з чотирьох деталей в залежності від кількості учасників в партії. Кожна його частина розбита на кілька територій: болота, гори, джунглі, пустеля та узбережжя.

Загарбники теж не сидять склавши руки, а розмірено та впевнено просуваються вглиб територій Острова, досліджуючи, а потім і забудовуючи його. Вся їх діяльність призводить до забруднення локацій, виганяючи духів природи, а потім і знищуючи здоров'я самої землі. Гравці за духів програють, коли їм більше не буде куди відступати з заражених територій.

Кожен з духів особливо сильний на певних територіях, наносячи шкоди або навпаки захищаючи місцеве населення від загарбників. Але упродовж гри можна буде «докупити» карти здібностей, які посилять можливості гравців або додадуть нові.
Ще однією зброєю духів є страх. Чим страшніше ви налякаєте колонізаторів, тим простіше вирвати з їх рук перемогу і вигнати їх з територій. Страх європейців перед невідомим збільшується після знищення споруджених будівель, використання спеціальних навичок на картах або індивідуальних здібностей духів.
 

Гра Острів Духів (Spirit Island) постійно кидає виклик гравцям. У ній є кілька рівнів складності. В першу чергу це три види колонізаторів, кожна нація зі своїми здібностями і знову ж таки з шістьма градаціями. Крім того, духи також розділені на рівні складності для гри.
Завдяки цьому Острів Духів (Spirit Island) - це гра з високою захопливістю повторної гри. А унікальна тематика, тісний контакт гравців, складність проходження та цікавий ігровий процес дозволяють назвати її однією з найвидатніших кооперативних ігор останніх років.

Комплектація настільної гри «Острів Духів»:
 – поле загарбників
 – 4 модулі острова
 – 8 планшетів духів
 – 36 дерев'яних фігурок Даханів
 – 92 пластикові фігурки загарбників (20 міст, 32 поселення, 40 дослідників)
 – 38 маркерів забрудненості
 – 52 маркери присутності духів (по 13 кожного з 4 кольорів)
 – 12 маркерів одноразових ефектів (по 3 кожного з 4 кольорів)
 – 32 жетони енергії
 – 20 жетонів страху
 – 8 карт підказок
 – 4 карти з переліком карт розвитку
 – 15 карт страху
 – 2 роздільники рівня страху
 – 2 карти здорового/забрудненого острова
 – 15 маленьких карт загарбників
 – 90 карт сил (22 великі, 36 малих, 32 унікальні (по 4 для кожного духа))
 – 3 планшети супротивника
 – 3 плашки властивостей супротивника
 – 4 планшети сценаріїв
 – правила гри

Якщо Вам сподобалася ця кооперативна стратегія, ми можемо запропонувати поглянути на «Робінзон Крузо: Пригоди на Таємничому Острові», а також на «Пандемія Спадщина». Можливо, Вас також зацікавить доповнення «Острів Духів: Гілки та Кігті».

Придбати настільну гру «Острів Духів» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Никита (27-11-2020 | 12:07)

Наиграл где то 9 игр и считаю что какое то мнение сформулировано и можно оставить отзыв. Начну с магазина, все выполнено очень быстро и сам товар прибыл быстро! Спасибо магазину! Касательно игры, очень огромная реаиграбельность, наверное одна из тех игр в коллекции на которую не жалко было потраченных денег. Игра очень хорошо идет как 2, так и на 4(но тут я пока гарантировать точно не могу, играл только 1 раз с таким сетапом). Конечно жаль что промку змея нигде не достать(
- Среди недостатков могу выделить отсутствие органайзера, но это больше претензии к Hobby World.
Никита, большое спасибо, за ваш отзыв.

MaksymPol (05-05-2020 | 02:57)

Ещё два вопроса:

3. Когда карточная способность оплачена и стихии этой карты легли в пул, и в этот же ход позже, эта же самая карта играется повторно - стихии этой карты будут добавляться второй раз в пул стихий или нет?

4. Если медленная карточная способность (черепашка) была ускорена карточной или природной способностью духа и из черепашки стала птицей. А после этого активируем другую карточную или природную способность духа - ещё раз разыграть первую карту. При повторном разыгрывании карты она играется как черепашка или как птица?
3. Дважды в пул стихии не добавляются. 4. Как черепашка.

MaksymPol (05-05-2020 | 02:56)

Есть вопросы по игровым моментам.

1. Если сказано, что можно ещё раз разыграть карту способности духа, но явно не указано, что второй раз нужно оплатить стоимость. Нужно ли в этом случае оплачивать? Например в карте «Ураган» явно написано, что нужно второй раз оплатить, но вот если явно не указано - нужно платить или нет?

2. Если сыгранная карта способности или природная способность духа говорит, что можно сыграть повторно сыгранную уже карту, но при этом уже достигнуто ограничение по количеству карт в этот ход - в этом случае можно ли играть повторно? Например при ограничении в 2 карты в ход на этом ходу уже сыграно 2 карточные способности, а природная способность Духа Земли говорит - Вы можете повторить сыгранную карточную способность ещё раз - так можно сыграть или нет? Копия будет считаться за третью сыгранную карту?
Добрый день, Максим! 1. Если не сказано, что нужно оплатить стоимость - то можете играть бесплатно. 2. Вы не можете разыграть больше карт, чем ваш лимит.

Кристина (14-12-2019 | 11:13)

Я нашла 4 карточки, это не брак, это я виновата.
Мы рады, что все ОК :) Отличных вам партий, Кристина!

Андрій (08-12-2019 | 19:06)

Гра чудова, хоч і складнувата (хоча може це через малий досвід). Грати цікаво, але треба багато думати і бути готовим програвати. До недоліків можна віднести лише якість карт, одна з них в мене була не вирублена до кінця, але пощастило, що це була лише карта памятки. Плюс в картах часом відрізняються межі (чи як воно називається, з краї карток) і колір карт "Скверны" теж трохи відрізняється. Гра прийшла швидко, сервіс магазину хороший. Якщо комусь важлива думка ноунейма, то рекомендую.
+ Механіка, складність, реіграбельність.
- Якість, відсутність органайзера, навіть пластикового, складність.
Андрій, дякуємо за відгук! Передамо ваші зауваження до постачальника щодо якості.

Кристина (07-12-2019 | 10:06)


Игру получила. Всё отлично. Единственный момент: 4 карты изучения способностей - в коробке их нет.
Кристина, здравствуйте! Уже обратились с этим вопросом к поставщику игры и в ближайшее время свяжемся с вами для разрешения брака в игре.

Кристина (28-11-2019 | 19:45)

К этой рус.версии подойдет органайзер для Spirit Island? который у вас в наличии на сайте
Добрый день, Кристина! Конечно подходит!

Кристина (28-11-2019 | 10:16)

Добрый день! Это вторая редакция?
Добрый день, Кристина! Да, это вторая редакция с исправленными планшетами духов :)

Кристина (08-09-2019 | 21:45)

До 27 сентября будет игра? И это уже перепечатанная версия будет? Они что-то там вроде хотели исправить в русском варианте.
Добрый день, Кристина! Увы, до 27 сентября игра не успеет приехать.

Кристина (26-08-2019 | 04:10)

Здравствуйте! Когда игра будет в наличии на русском?
Ждем в течении осени.

Богдан (24-04-2019 | 09:49)

А когда ожидается поставка?
Ожидаем в течении месяца-двух.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00