Настільна гра Specific / Слідопит

0
код: 5435

 Світ тварин багатий і неповторний. Кожна істота має свої унікальні параметри, що відрізняють її від інших. Настільна гра Specific (Слідопит) створена для того, щоб діти якомога більше дізнавалися про всіляких мешканців тваринного світу.

А ви зможете відразу сказати, яке тварина володіє наступними ознаками: вісім ніг, живе у воді і є хижаком?


Тип: пригоди, дослідження
Видавництво: Gigamic (Франція)
Кількість гравців: від 2 до 10
Вік: від 6 років
Час гри: від 20 хвилин
Мова: мовонезалежна

 


Specific (Слідопит) - це настільна гра для юних дослідників та слідопитів, в яку можуть зіграти від двох до десяти гравців. Учасникам належить набирати переможні бали, правильно називаючи тварин за трьома параметрами-ознаками.

На початку партії картки мешканців Землі розкладаються в прямокутник чотири на сім, в центр якого встановлюється тайлик зі знаком питання. Потім гравці кидають три спеціальних кубика і шукають ймовірну тварину, що володіє випавшими на кубиках ознаками. Так один кубик містить картинку з ареалом мешкань, другий показує тип харчування, а третій - кількість ніг.

 


 Гравець, який першим знаходить істоту, що відповідає опису, зобов'язаний закрити її зображення своєю рукою. Потім результат перевіряється (відповідь є на зворотному боці картки) і якщо вона правильна, то цей самий швидкий і уважний слідопит отримує картку тварини і кладе перед собою.

Якщо ж тварина, що відповідає опису, вже лежить перед одним з учасників, то гравцям потрібно накрити рукою картку зі знаком питання в центрі столу. Після чого той, хто це зробив, може забрати правильну істоту у опонента.

Переможцем гри стає перший учасник, хто зібрав перед собою п'ять карток мешканців тваринного світу.


 Для дітей молодшого віку гру можна спростити, кидаючи не три, а два або один кубик. Тоді отриманому результату може відповідати відразу кілька тварин, а не тільки одна. Всього в коробці ви знайдете 27 унікальних мешканців нашої планети.

Слід також відзначити яскраві симпатичні ілюстрації і міцну жерстяну коробку, в якій зберігаються компоненти гри. Таке оформлення не тільки дозволить зберігати гру довше, але і привертає більше уваги дітей.

Specific (Слідопит) - це відмінна розвиваюча і освітня гра, в якій учасники тренують свою уважність, пам'ять, швидкість реакції, а також отримують необхідні будь-якій дитині знання про навколишнє середовище.


Комплектація гри «Specific»:  
  • 27 карт тварин;
  • спеціальна карта "?";
  • кубик "число ніг";
  • кубик "середовище проживання";
  • кубик "харчування";
  • правила;

Придбати гру «Specific» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
379грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00