Настільна гра Череп (UA) / Skull (UA)

2    Відео
код: 8168
Настільна гра Череп (UA) / Skull (UA)
кількість гравців
3-6
вік
10+
час гри
15-45
мова
оплата частинами
Колись задумувались про ризики, яким ви піддаєтесь кожного дня? Життя це завжди ризик, але люди щоденно шукають нові методи отримати адреналіну. Тепер така можливість є й у світі настільних ігор. Череп наповнить ваш ігровий стіл азартом, блефом й різноманіттям емоцій.

Тип: карткова, блеф, для компанії
Видавництво: Geekach Games (Україна), Space Cowboys (Франція)
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 6 гравців
Час гри: від 15 до 45 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

 
Череп — азартна настільна гра на вибування для компаній. Це паті-гейм в якому ви завжди будете під загрозою вильоту, а перемагає тільки один. Щоб перемогти не достатньо буде мати неймовірну удачу, потрібно бути уважним й мати гарне стратегічне мислення. Ця настілка наповнена азартом, блефом й маніпуляціями, адже всі гравці будуть намагатись обдурити інших, створивши найкращі умови для власної перемоги.  Правила гри прості й зрозумілі, вам не потрібно буде багато часу, щоб у всьому розібратись. В настільній грі Череп ви будете по черзі викладати диски, на яких може бути один з двох малюнків: квітка або власне череп. Ціль гри — зробити найризикованішу ставку й не підірватись на черепі у двох раундах.

 

Хід гри Череп


 Підготовка до гри. Вам потрібно роздати планшети усім гравцям, після чого кожен бере собі 4 диски. Далі наступає фаза викладання дисків, у вашому розпорядженні декілька варіантів дій:
  • Викласти диск із квіткою — ви зможете брати участь у ставках за перемогу
  • Викласти диск з черепом, щоб підставити суперників
  • Оголосити скільки дисків ви зможете перегорнути не натрапивши на череп, у разі якщо ви не хочете більше виставляти диски

 Останній варіант це також ваша єдина опція у випадку коли ви фізично не можете викласти диски (у вас їх нема). Після того, як один з гравців оголосив власну ставку інші гравці можуть підняти її, або спасувати. Переможець цих ставок перегортає заявлену кількість дисків, починаючи з власного планшета. У разі, якщо гравець натрапив на череп під час перегортання — він перетасовує власні диски й дає гравцеві, на черепі якого він підірвався обрати в сліпу один, після чого ви прибираєте його у колоду.

Враховуючи всю азартність настільної гри Череп, не виключена можливість того, що ви втратите усі свої диски, але навіть на такий випадок у гри є Диск останнього шансу — це квітка, яку ви зможете викласти в наступному раунді, проте тільки один раз. Перемагає останній гравець за столом, або той, хто переміг у двох раундах.


Череп — неймовірно цікава й азартна настільна гра, яка зможе розвеселити будь яку компанію. Вона привносить за ваш ігровий стіл атмосферу небезпеки, адреналіну й запал. Кожен гравець буде намагатись підставити іншого, а ви своєю чергою будете намагатись не втрапити у розставлені пастки. Проявіть найвищий рівень дедукції, стратегії та покажіть власну удачу в настільній грі Череп.


Комплектація настільної гри «Череп (UA)»:

  • 6 наборів (по 1 на кожного гравця):
    • 1 планшет гравця
    • 4 диски (3 квітки, 1 череп, зворот однаковий)
  • 1 диск останнього шансу
  • правила
Додати відгук

Богдана (19-11-2023 | 14:24)

Чудова швидка гра для компанії, грали вже більше 50 партій і досі завершуємо вечори настолок Черепом.
Гра сподобалася, як і досвідченим гравцям, так і новачкам у світі настільних ігор, рекомендую
+ - прості правила
- реіграбельність
- хороша якісь компонентів
- швидкі партії
Доброго дня, Богдано!
Тааак, про Череп і в нас вже ходять легенди. Неймовірна гра на блеф:)
Дякуємо за ваш відгук та бажаємо не натрапити на череп!

Владислав (07-08-2023 | 10:50)

Чудова гра на компанію, щоб порозважатись і полоскотати нерви одне одному. Нам довелось зіграти кілька партій, щоб кожен зміг відчути гру і знайти для себе підходящі стратегії та почати експериментувати. Правила прості. Партії доволі швидкі.
Особисто я в захваті від цих калаверів (класно, що кожен набір унікальний).
Кожного вечора грати лише в "Череп" може швидко набриднути, але мати таку в колекції, щоб інколи балувати гостей, дуже вдала ідея. Я лишився задоволеним.
+ - дизайн
- прості правила, що легко пояснити будь-кому
Доброго дня, Владиславе!
Ми дуже раді, що вам зайшла ця чудова і весела настолочка!
Бажаємо вам яскравих партій та емоцій!

799грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00