Настільна гра Ширше Рота / Шире Рот

0
код: 8564
Ширше Рота – це весела та оригінальна настільна гра, яка змусить вас сміятися до сліз. Суть полягає в тому, щоб вимовити фразу з картки, тримаючи у роті спеціальний загубник, який робить цю задачу дуже нелегкою для оповідача, і неймовірно смішною для всіх інших! І на додаток до цього, іншим учасникам потрібно ще і відгадати, що відчайдушно намагається сказати їм оповідач!

Тип: сімейна, для вечірки, карткова
Видавництво: Fun Games Shop (Україна)
К-сть гравцiв: від 4 гравців
Час гри: від 20 хвилин
Вiк: від 18 років
Мова: українська

Приготуйтеся до того, що настільна гра Ширше Рота стане справжнім випробуванням для вашого обличчя! Бажаєте побачити, як ваші друзі намагаються вимовити слово «пір'їнка» з розтягнутими до межі щоками? Або як вони стають схожі на примітивних дикунів, намагаючись проговорити фразу «бабуїн вміло маскувався»? Тоді ця гра для Вас! Вона перетворить будь-яку вечірку на фестиваль сміху і незабутніх вражень. Ширше Рота – це не просто гра з гумором, це сміх крізь сльози радості... і слини, багато слини... Готові до розтяжки? Тоді вперед!


Як грати в гру Ширше Рота?


Для гри вам знадобиться таймер та паперові серветки чи рушники. Рівні складності:

  • Простий. Можна використовувати жести, звуконаслідувальні слова та інші можливі підказки, але не малювати, писати або в інший спосіб ілюструвати фразу.
  • Звичайний. Можна тільки намагатися вимовити фразу і стверджувально чи заперечно кивати головою у відповідь.
Поділіться на дві чи більше команд. У команді може бути як парна, так і непарна кількість гравців. У кожної команди є 1 хвилина для того, щоб розтлумачити якомога більше фраз свого оповідача, а далі хід передається іншій команді. Члени команди оповідача мають правильно інтерпретувати/вгадати й повторити цю фразу. Кожна правильно вгадана фраза приносить команді 1 бал. Не можна пропускати картки або брати наступну, поки не відгадана поточна.

У грі 4 раунди. Раунд закінчується коли всі команди взяли участь по одному разу. Перемагає команда, яка за підсумками чотирьох раундів, набрала найбільшу кількість балів.


Враження


Це неймовірно весела гра для вечірок, що створена розтягувати роти усмішками або загубниками. Правила гри Ширше Рота дуже легкі та зрозумілі, а її ігролад прокачає вашу дикцію та настрій в лічені секунди. Тож якщо у вас в компанії є люди, які засумували, мають проблеми з дикцією, або в них занадто невиразна міміка – сміливо купуйте гру Ширше Рота!

Комплектація настільної гри «Ширше Рота»:

  • 120 карток
  • 6 загубників (4 звичайних і 2 маленьких)
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
599грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись