Настільна гра Шерлок: Останній Шанс (UA) / Sherlock: Last Call (UA)

4    Відео
код: 7683
Настільна гра Шерлок: Останній Шанс (UA) / Sherlock: Last Call (UA)
кількість гравців
1-8
вік
8+
час гри
40-60
Укр
 Спокійний політ рейсу TJ1309 був перерваний раптовою смертю одного з пасажирів. Серцевий напад чи… вбивство? Команда детективів здатна розібратися з цим краще за самого Шерлока Голмса! Чи… ні?

Тип: кооперативна, квест
Видавництво: Geekach Games (Україна), Enigma Studio
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 8 гравців
Час гри: від 40 до 60 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

 Шерлок: Останній Шанс – кооперативна гра-квест з популярної серії швидких детективних ігор «Sherlock» з механікою «Q System». В кожній грі серії група друзів-детективів розслідує чергове вбивство, оперуючи наявними картами-доказами.

 

Що за механіка «Q System»?


 «Q System» – механіка, за якою гравці, маючи на руках карти доказів, аналізують їх, обирають потрібні підказки та відкидають лишні карти. Спочатку гравці з наявних карт у себе в руках обирають одну і вирішують, що робитимуть з нею:
  • викладуть у центрі столу як доказ
  • скинуть непотрібну карту у скид

 Після того, як карта викладена, гравець добирає з колоди нову карту і передає хід наступному учаснику. Коли карти в руках і в колоді закінчилися, гравці приступають до обговорення доказів.

Цікаво, що до того, як викласти карту, обговорювати її не можна (за винятком виділених слів та тексту в рамці з скріпкою), так само і з скинутою картою. Проте, коли ви викладаєте карту, як доказ, радимо вголос зачитати інформацію з неї. Також радимо запам’ятати, що зазначено на карті, яку ви відправляєте в скид – можливо, вона там помилково, і інформація з неї згодом могла б вам знадобитися.

Мета гри – назвати вбивцю, мотив, знаряддя та обставини злочину. Після обговорення потрібно порахувати свій результат – за кожну правильну відповідь додати 2 бали, за кожен неправильний доказ – відняти один бал.

Комплектація настільної гри «Шерлок: Останній Шанс (UA)»:

  • 32 карти
  • лист зі вступом, правилами, питаннями й відповідями
Додати відгук

Тетяна (04-02-2024 | 18:00)

Одна із тих коробочок, де я випадково прочитала початок розв'язки, тобто спойлери. Було дуже шкода, бо саме та розв'язка задає темп історії, відповідно, частину я вже знала і решта було легко додумати. Без спойлера історія могла бути цікавою і насиченою. І навіть зі спойлерами залишились "пробіли" для мене. Тому раджу дуже уважно крутити правила, щоб лишнє не прочитати. Вони максимально незручні. Краще було б, якби відповіді лежали окремо, як-от у окремому конвертику чи щось на кшталт цього. Але історія цікава, я б сказала життєва і серіальна :))
+ Цікава історія
- Одноразовість, обережно з правилами, де є і спойлери
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за вашу розповідь та попередження!
Дійсно, при розкритті правил гри потрібно вважати, і не розкривати їх до кінця, щоб не побачити на звороті спойлери та розв'язання справи!
Бажаємо вам чудового дня!

Поціновувач гарних ігор (12-10-2023 | 21:48)

На відміну від інших одноразових квестів, де усі карти в строгому порядку пронумеровані, у цих квестах карти перемішуються та роздаються по 3 шт на кожного гравця. Це додає якогось рандому та непередбачуваності. Можна скинути найважливішу уліку найпершою картою, а можна її отримати останьою та вся ігра перевернеться. Кожен гравець сам вирішує які уліки скинути, а які викласти на стіл.

Саме ця коробочка "Останній шанс" нам сподобалась найменше із усієї серії саме за історією (це одна із найперших у всій серії), але вся серія чудова та цікава.
+ Сама вся серія Шерлоків - цікава. прекрасна і варта уваги. Із нетерпінням чекаємо нових випусків.
- Саме в українському видані правила гри, зачин та питання із відповідями надруковано на одному листочку, що розкладається у великий. Якщо це перша гра, то дуже легко прочитати спойлер, та спортити собі гру. Тому важливо аккуратно той листочок розкривати. А взагалі краще, коли опис та зачин надруковано на перших картах в початку колоди, а питання та відповіді на інших картах в кінці колоди.
Доброго дня, Поціновуваче гарних ігор!
Дякуємо вам за розгорнутий відгук на серію цих чудових детективчиків)
Бажаємо вам цікавих справ)

Денис (15-02-2023 | 08:32)

Насправді, напочатку я був трохи скептично налаштований до таких одноразових ігор, але зараз розумію, що за таку ціну це абсолютно чудова можливість цікаво провести вечір у компанії друзів або сім’ї.
Я сам люблю детективи і загадки, і можу сказати, що історія не банальна, її було цікаво і нелегко (що добре) розгадувати.
Єдине, що засмутило - це оформлення правил. Як на мене, дуже легко взяти і ненароком прочитати те, що на початку гри знати не треба. Я досить вчасно це зрозумів, але всеодно - дуже небезпечно…
Це була моя перша гра з цієї серії одноразових детективів і мені вже немає сечі чекати наступних розслідувань!
Вітаємо, Денисе!
Дякуємо за ваш відгук, ми дуже втішені, що гра вам сподобалася :)
Гарних вам партій!

Евгений (25-09-2022 | 23:03)


Сподобалась сама гра. Цікава ідея гри та сюжет.
Не шкодую, що придбав усю серію.
+ Цікаво провели час
- Оформлення правил гри.
Так, саме те ЯК вони оформлені.
Напевно в орігинал мав правила на окремих картках, а в україномовній локалізації їх зробили на окремому аркуші.

1. Де який розділ - не зрозуміло.

2. Що треба читати - до початку гри, а що після - також не ясно.

3. "Приготування до гри
- прочитайте сюжет на звороті цієї сторінки"
А іншу сторону читати? Ми вирішили, що так.
Але там вже була відповідь, добре що збагнули на це після першого абзацу, але на частину загадки ми вже знали відповідь :(

4. Ще на сторінкі с правилами йдуть запитання, які бачиш доки читаєш правила та історію. А одже, вже маєшь уявлення, що сталося і у якому напрямку треба розслідувати діло.

Дуже прикро, що погане оформлення правил гри трохи зіпсувала задоволення від неї.

Бажано додати заголов
Добрий день, Євгенію!
Дякуємо за Ваш відгук :) Гра дійсно цікава та перевіряє Ваші дедуктивне мислення.
Бажаємо мирного неба над головою та швидкої розгадки будь-якої загадки!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись