Настільна гра Шерлок Голмс, Детектив-Консультант. Убивства на Темзі та Інші Справи (UA) / Sherlock Holmes Consulting Detective: The Thames Murders & Other Cases (UA)

0    Відео
код: 8513
 Шерлок Голмс і Доктор Ватсон — легендарна детективна пара, яка за часи своєї сумісної роботи розплутала найважчі справи. Проте час йде й Доктор Ватсон одружується й мусить покинути настільки ризиковану роботу. Тепер великому детективу допомагає таємна поліція, до якої доєднаєтесь і ви в настільній грі Шерлок Голмс, детектив-консультант. Убивства на Темзі та інші справи. Чи вистачить вам наснаги та вмінь розплутати 10 справ і довести власну компетентність? 

Тип: тематичний детектив
Видавництво: Lord of Boards (Україна), Sleuth Publications, Space Cowboys
К-сть гравцiв: від 1 до 8 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами гри Шерлок Голмс, Детектив-Консультант. Убивства на Темзі та Інші Справи можна тут


    Шерлок Голмс, детектив-консультант. Убивства на Темзі та інші справи (Sherlock Holmes Consulting Detective: The Thames Murders & Other Cases) — ще одне перевидання класичної настільної гри про легендарного детектива. Ця настілка вважається родоначальником жанру детективних ігор, хоч в деяких моментах вона схожа на інтерактивну книгу з додатковими елементами. В цій настільній грі ви поринете у вікторіанський Лондон і зможете приміряти на собі роль справжніх детективів, що допомагають Шерлоку розплутати важкі справи. Хоч ви й помічники, проте, щоб Голмс повністю зміг вам довіряти, вам потрібно довести свою компетентність розплутавши 10 справ. У вашому розпорядженні будуть як зачіпки й підказки, так і консультанти, до яких ви зможете звернутись у ході гри. Голмс знає відповіді, тому коли ваше розслідування дійде свого логічного кінця, приготуйтесь звірити свої версії з відповідями Шерлока.

Увага! В описі тимчасово подано фото оригінальної версії гри.

  Гра Шерлок Голмс, детектив-консультант. Убивства на Темзі та інші справи розрахована як на гру в соло, так і на кооперативне проходження. Після того як ви обираєте злочин (сценарій), ви зможете знайти у буклеті спеціальні зачіпки, що надалі допоможуть вам розплутати справу. Проте будьте обачні, результат гри залежить від того, чи зможете ви перевершити легендарного детектива. Для цього в кінці гри ви будете порівнювати відповіді та кількість використаних зачепок. У Шерлока статично буде 100 балів, ваша ціль — перевершити цей результат, проте зробити це буде дуже важко. Крім того, граючи в соло, ви зможете записати свій результат і порівняти його з результатом друзів, щоб влаштувати невеличке змагання і дізнатись, хто з вас найкращий детектив. 

Настільна гра Шерлок Голмс, детектив-консультант. Убивства на Темзі та інші справи — настільна кооперативна гра, що подарує вам можливість відчути себе справжнім детективом у всесвіті Шерлока Голмса. Ця гра чудово підійде усім фанам франшизи про детективного генія та просто любителям цього жанру.

Комплектація настільної гри «Шерлок Голмс, Детектив-Консультант. Убивства на Темзі та Інші Справи» (UA):

  • адресний довідник Лондона
  • 10 книг справ
  • 10 газет «Таймс»
  • карта Лондона
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись