Настільна гра Шерлок: Вбивство в День Незалежності (UA) / Sherlock: Death on the 4th of July (UA)

2    Відео
код: 7684
Настільна гра Шерлок: Вбивство в День Незалежності (UA) / Sherlock: Death on the 4th of July (UA)
кількість гравців
1-8
вік
8+
час гри
40-60
Укр
 Святкування Дня Незалежності було затьмарене жахливим злочином: в маєтку Роквеллі знайдено мертве тіло. Сліди тортур на тілі не дають сумніватися у тому, що це було саме вбивство. Вам з командою детективів доведеться полишити святкування заради розслідування нової справи

Тип: кооперативна, квест
Видавництво: Geekach Games (Україна), Enigma Studio
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 8 гравців
Час гри: від 40 до 60 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Шерлок: Убивство в День Незалежності – відмінний кооперативний детектив, знаний за серією квестів «Sherlock». Механіка гри – «Q System» передбачає, що гравці, спираючись на обрані докази, намагатимуться розкрити всі обставини вбивства.

 

Хід гри


 Гравці, отримавши в руки певну кількість карт (залежно від кількості учасників), почергово обиратимуть одну з них та будуть розігрувати її одним з 2-х способів:
  • відкривають її решті учасників, як доказ, що стосується справи
  • або визначають її несуттєвою та відкладають до скиду

 Доки карти знаходиться в руках гравця, розкривати інформацію, що зазначена за картах, заборонено. Все, що можуть гравці – оголосити виділені слова з карти чи з тексту в рамці. Решта обговорення відкладається до моменту, коли карти в руках і в колоді (з якої гравці добирають карти після свого ходу) закінчилися.

Після обговорення наявних доказів та скинутих карт (радимо запам’ятати інформацію з карти, яку ви відправляєте в скид: можливо, вчинити так було помилкою і ця інформація є суттєвою підказкою), гравці повинні назвати вбивцю, зазначити обставини та мотив і, звісно, не забути про знаряддя вбивства.

Нарешті, відбувається підрахунок отриманих балів: за вірні відповіді гравці отримують 2 переможні бали, а за помилково викладений доказ повертають 1 бал. Згодом гравці можуть порівняти себе з видатним детективом: чи перевершили вони самого Шерлока Голмса, чи їхній рівень не вищий за інспектора Лестрейда.

Комплектація настільної гри «Шерлок: Убивство в День Незалежності (UA)»:

  • 32 карти
  • лист зі вступом, правилами, питаннями й відповідями
Додати відгук

Тетяна (08-02-2024 | 18:20)

Навіть не знаю, чи рекомендувати її першою, чи все ж почати з трішки легших історій ) Дана історія дуже цікава, вона ще й з мапами, тобто ти як справжній детектив, який дивиться на розслідування з усіх ракурсів! Хоча, з мапами треба уважно, бо можна лишнього навикладати ) Тому, напевно, якщо граєте вперше, то варто почати з більш легкої коробки, щоб не відбити бажання далі грати (хоча якраз дана коробочка була першою в мене і призвела до того, що я скупила всю серію ))) В будь-якому разі, історія одна з найкращих, її обов'язково треба пройти, якщо ви - любитель детективів. Та і взагалі серії цікаві, хоча є десь історії кращі, десь легші, десь з помилками, які псують загальне враження. Проте навіть гірші коробчки не відбивають охоту грати в Шерлока далі :)
+ Цікавенна історія
- Одноразовість
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо вам за ваші враження та поради гостям сайту:)
Ми певні, що кожен з цих маленьких детективів подарував вам вир емоцій!

Dmitry (07-01-2023 | 23:06)

Дуже сподобалась гра. Цікава історія і складність 3 трубки. Це відчувається, бо в той же вечір грали в іншу частину цієї серії, яка була легшою в розгадуванні. Але саме такий рівень складності на підійшов найбільше.

Головною фішкою цієї частини була наявність карти місцевості, що допомогло з розгадуванням таємниці вбивства.
+ - Цікавий сюжет
- Мала кількість підказок
- Наявність карти місцевості
- - Як і всі ігри жанру, одноразовість
Доброго дня, Олексію!
Красно дякуємо за такий чудовий відгук і думку!
Бажаємо вам неймовірних партій і мирного неба!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись