Настільна гра Шапка – невидимка

1
код: 2789

2-4

5+

15-20
Ру
 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
 В прекрасному королівстві трапилася жахлива халепа. Вночі всі головні убори змінили своїх власників! Звісно, прекрасна принцеса в лицарському шоломі чи чарівник з рогами дракона можуть видатися вам смішними, але жителям королівства аж ніяк не смішно, бо ви зовсім не розумієте, як незручно жити з такими головняками. Тому давайте допоможемо нашим благородним героям повернути все на свої місця.

Жанр: гра для усієї сім’ї
Видавництво: Простые Правила
Час гри: 15-20 хв.
Кількість гравців: 2-4
Вік: від 8 років
Мова: російська

Ознайомитися з правилами  можна тут


 Шапка-невидимка, це швидка та весела гра від авторської групи «Трехгранник». В неї буде цікаво грати як дітям від 5 років, так і дорослим. Адже вона покращує вашу пам'ять, увагу та розвиває стратегічне мислення.

В невеликій коробочці знаходяться 20 карт персонажів (по дві карточки кожного виду), 24 карти головних уборів (включаючи 4 карточки шляп-невидимок) та 16 карточок штрафних очок. Все це ретельно упаковано для довгого та надійного користування. Карточки приємні на дотик, та доволі великого розміру. Отже будуть зручними як для дітей, так і для дорослих. Малюнки заслуговують особливих похвал. Вони яскраві, теплі та зачаровують вас з першого погляду.

 

Правила гри

  Вони надзвичайно прості. Все що вам потрібно зробити, це перемішати колоду персонажів і викласти в ряд 7 карт. Після цього, перемішуємо колоду головних уборів, та в закриту викладаємо їх по одній над картами персонажів. Ваша головна задача – це зібрати найбільше правильних комбінацій карт персонажів та їх головних уборів.

Під час свого ходу ви можете виконати одну з трьох дій:

 •  Вибрати і подивитись одну з карток шляп не показуючи її вашим друзям. Не забудьте покласти її на місце. Тепер ви знаєте, що там.
 •  Поміняти дві карточки шляп місцями. Цим ви можете заплутати своїх суперників чи просто повернути персонажу його головний убір.
 •  Відкрити шляпу. Якщо карта головного убору співпадає з картою персонажа то забираємо пару собі. В кінці гри кожна пара приноситиме вам одне очко. Якщо ж ні то повертаємо карти на свої місця і беремо штрафну фішку. Штрафна фішка віднімає одне очко. На звільнене вами місце потрібно поставити ще 1 карту персонажа та головний убір.

 Існує ще один варіант розвитку подій, відкрита шляпа може бути шляпою невидимкою. Одна така шляпа дозволяє вам скинути з руки одну штрафну фішку.
 Щойно на столі залишиться всього три картки персонажів гра завершується. Пора підраховувати очки. Той у кого найбільше пар і найменше штрафних фішок перемагає. Вітаємо переможця!
 

 Гра – надзвичайно захоплююча, інтригуючи та азартна. Ви нібито знаєте де розташована потрібна вам шляпа, але як тільки ви її поміняєте місцями, інший гравець забере її собі. Тому хитруйте та намагайтеся заплутати вашого суперника. Ось шлях до перемоги.
Комплектація настільної гри «Шапка-невидимка»:  

 • 20 карток із зображенням персонажів (з червоною сорочкою);
 • 24 карток з зображенням головних уборів, включаючи 4 шапки–невидимки (з зеленої сорочкою);
 • 1 картка–підказка з героями та їхніми головними уборами;
 • 16 штрафних фішок;
 • правила гри

Придбати гру "Шапка – невидимка" у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Оля (02-11-2017 | 17:06)

Если играть по оригинальным правилам, игра очень для малышей, моя 4х-летняя дочка освоила очень быстро, но кто постарше уже было скучновато. Поэтому мы слегка изменили правила и теперь играть интересно и взрослым тоже.
1. В открытую выкладываем 7 персонажей и шляп
2. Полминуты запоминаем, затем переворачиваем и начинаем раунд.
3. Игрок меняет местами 2 шляпы и открывает какую хочет. Если совпадение, забирает себе персонажа и шляпу. Если невидимка, забирает себе только шляпу, а персонажу взакрытую докладываем шляпу из колоды. Ход переходит к следующему.
4. Когда все игроки походили, докладываем персонажи и шляпы до 7. И все с начала.
5. Играем до тех пор, пока карт хватает на полное количество игроков в раунде.
6. Подсчет очков как в оригинальных правилах.

Вот при таком раскладе реально включается память) Можно варьировать длину ряда в зависимости от количества игроков.
+ Быстрые раунды
Простые правила
Можно играть от 3х лет по простым правила
- Для возраста старше 5 лет, надо усложнять
Карточки тонковаты и легко мнутся
Оля, спасибо за такие интересные дополнения к правилам) Так гораздо интереснее!

Схожі товари

   Антошкі

Антошки

195 грн.очікується

2-6

6+

10-15
Ру

  1 Відгук Пакля-рвакля

Пакля-рвакля

195 грн.очікується

2-6

6+

10-15
Ру

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00