Настільна гра Secrets / Таємниця

0
код: 3413
    Холодна війна в розпалі. КДБ проти ЦРУ. Секретні агенти, спеціальні операції, промисловий і політичний шпигунство. Однак люди втомилися від конфліктів і воєн. Розквітає новий рух - Хіппі. Може цим дітям квітів вдасться здолати зло в світі.

Тип: карткова, компанійська
Видавництво:  Repos Production
Час гри: 15-35
Кількість гравців: 4-8
Вік: 10+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

«Secrets» - компанійська настільна карткова гра для 4 - 10 чоловік з великим елементом блефу, хитрості і розрахунку.


    Справа відбувається під час холодної війни між США і СРСР. Перед початком гри, кожен з гравців отримує жетон із зазначенням своєї ролі. Цей жетон лежить перед гравцем обличчям вниз, щоб на цьому етапі інші гравці не знали хто є хто. Взагалі за ігровим столом завжди знаходиться три команди - це КДБ, ЦРУ і Хіппі. І якщо мета перших двох - заробити якомога більше переможних очок, то Хіппі перемагають, якщо наберуть якомога менше цих самих очок. У свій хід, гравець тягне з колоди персонажів дві карти, вказуючи на спеціальному планшеті хто у нього в руках. Потім, скинувши одну карту в відбій, гравець пропонує другого персонажа кому небудь з інших гравців. Той може прийняти карту, або відмовитися. Якщо він приймає її, то викладає перед собою - в кінці гри, ця карта принесе переможні очки, ну а якщо ні, то активний гравець зобов'язаний залишити цю карту собі і викласти в свою ігрову зону.
 


      Родзинка гри полягає якраз в цих картах персонажів, оскільки кожен з них може виконати оригінальну дію, або володіє унікальним ефектом: підглянути чужу роль, помінятися жетонами ролі, ітд. Саме тут знайшлося місце хитромудрому блефу і стратегії.

В кінці гри учасники підраховують загальну кількість очок, які набрала кожна окрема команда і визначають переможця.

Гра дуже цікава за рахунок швидких азартних партій і барвистих ілюстрацій в стилі 70-х, і обов'язково «підірве» будь-яку вечірку громом веселощів і вимог зіграти «ще одну партію»!

Комлектація настільної гри Secrets:
 –  33 карти
 –  13 токенів
 –  4 підказки по картам
 –  1 підказки игрі
 –  правила

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись