Настільна гра Secret Hitler (Large Box) / Таємний Гітлер (Велика Коробка)

15    Відео
код: 5901
30-ті роки ХХ століття в Німеччині ознаменувалися приходом до влади націонал-соціалістичної партії на чолі з Адольфом Гітлером. До чого це призвело - знають усі. А що було б, якби історія пішла іншим шляхом?

Тип: Мафія, карткова, дедукція, для компанії
Видавництво: Creative Commons
К-сть гравців: від 5 до 10
Час гри: 45 хвилин
Вік: від 18 років
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут
Secret Hitler - це захоплююча настільна гра для великої компанії, в якій вам доведеться використовувати брехню, блеф, хитрість, лицемірство і обман, щоб привести свою партію до влади в Бундестазі.
 Перед початком гри кожен з учасників отримує карту ролі а також карти голосування. Гравець може бути Лібералом, Фашистом, або Гітлером. Гітлер, по суті, теж фашист, проте його роль більш унікальна. У будь-якій грі лібералів буде завжди більше ніж фашистів, однак на початку гри лібералам невідомо хто їх союзники, а ось фашисти знають один одного і Гітлера в обличчя. Правда сам Гітлер поняття не має хто є хто. У таких реаліях і починається гра.


 Ігрова партія триває кілька раундів, в кожному з яких гравці будуть намагатися обрати Президента і Канцлера, а ті, в свою чергу, будуть затверджувати нові закони. Ліберали перемагають коли затверджено 5 ліберальних законів, а фашисти - або коли затверджено 5 фашистських законів, або коли затверджено не менше трьох законів і при цьому Гітлера обрали Канцлером.
 На початку раунду один з гравців стає кандидатом в президенти, і пропонує будь-якого іншого гравця на пост канцлера. Решта гравців тоді голосують за кандидатури. Якщо голосування пройшло успішно, президент тягне три карти зі стосу законів, скидає одну з них і передає інші дві канцлеру. Той теж скидає одну карту, а другу відкриває і викладає на відповідний планшет. Якщо ж голосування провалюється, то вважається що гравці не змогли сформувати уряд і з колоди карт законів відкривається верхня карта, яка і стає автоматично прийнятим законом, будь він ліберальної або фашистської спрямованості.
 На певних етапах гравці зможуть навіть підглянути роль іншого гравця, або взагалі вивести з гри одного з учасників. І якщо цим учасником виявиться Гітлер, то ліберали перемагають, ну а якщо ні - гра триває.
 


Secret Hitler пропонує широке поле для дедукції, підозр і параної. Чому канцлер вибрав фашистський закон? Він фашист? Або ж фашист - президент, який передав канцлеру тільки карти фашистських законів? А може і зовсім вони обидва ліберали, яким невдало випали карти тільки фашистських законів? Простору для обговорень і взаємних звинувачень - тут море.

Ця гра чудово розвиває ідеї закладені в мегапопулярній «Мафії». Secret Hitler - неймовірно реграбельна і приголомшливо цікава. І чим більше людей в неї грає - тим краще. Чудова гра для компанійської вечірки або корпоративу!
 До Secret Hitler (Large Box), на відміну від «Secret Hitler (Red/Yellow Box)» входять преміум компоненти, як дерев'яні таблички Канцлера і Президента, зручний органайзер, а також доріжки законів виконані з щільного картону.

Комплектація настільної гри «Secret Hitler (Large Box)»:

 • 17 карт законів:
  • 6 ліберальних;
  • 11 фашистських;
 • 10 карт прихованих ролей;
 • 10 карт членства;
 • 10 конвертів;
 • 10 карт голосування "Ja!";
 • 10 карт голосування "Nein";
 • 1 маркер виборів;
 • 1 карта відбою;
 • 3 поля ліберали/фашисти;
 • 1 маркер "Президент";
 • 1 маркер "Канцлер".

Якщо в настільних іграх ви любите вишукувати правду, плести інтриги, блефувати і проявляти акторську майстерність, то пропонуємо поглянути на таку захоплюючу гру як - «Шериф Ноттінгема». Якщо ж ви хочете відчути атмосферу напруги, невідомості і гнітючої загрози, то Вам варто спробувати зіграти в «Not Alone».

Додати відгук

Danylo (22-11-2023 | 14:07)

Рекомендую! Більш швидкий та динамічний варіант всім відомої мафії.
Детективна гра для великої компанії, казуальна, невимоглива до часу чи суворо визначеної кілкості гравців.
+ 1. Більш динамічна ніж класична мафія
2. Люди вибувають з гри вже на прикінцевому етапі і не вимушені довго чекати на розв'язку
3. Прості правила
- 1. В ідеалі грати компанією 8+ людей, у грі з меншою кількістю людей не всі механіки застосовуються й без того просто гра стає примітивною.
2. Бракує елементів для голосування руками, можливо якийсь холдер для карток абощо
3. Гра англійською мовою
4. Які бляха фашисти і ліберали в Веймарській республіці? Коректніше було зробити НСДАП і різних пердставників інших партій, які потенційно обєднані в одну антинациську коаліцію.
Доброго дня, Данило!
Дякуємо вам за відгук до однієї з найкращих мафієподібних ігор Світу!

Карина (05-08-2023 | 17:20)

Якось з друзями провели майже всі вечори тижневої відпустки, граючи в таємного Гітлера :)
Після цього вирішила придбати і собі примірник. Особисто для мене ця гра є набагато цікавішою за ту ж класичну мафію, механіка прийняття законів дозволяє робити певні висновки про дії гравців, але простору для блефу більш ніж достатньо.
Шкода, що немає української локалізації, але, як на мене, навіть без знання англійської можна легко грати, головне, щоб хтось пояснив правила, які тут не складні)
Подобається якість преміум видання, конверти для ролей, дерев'яні таблички канцлера і президента з пам'ятками, непоганий органайзер - все це дуже достойно.
В цілому хороша гра на велику компанію
+ Якість компонентів;
Вбудований органайзер;
Цікавіша за мафію;
Підходить для великої компанії.
- Якщо картки голосування одягнути в протектори, то вони не поміщаються у свій слот в органайзері. Як на мене, з усіх компонентів у грі вони найбільше мастяться, тому хотілось зберегти їхній вигляд. Через протектори доводиться розпихувати картки по всій коробці, хоча для них є окреме місце. З картками ролей такої проблеми немає, і вони прекрасно поміщаються у конверти.
Доброго дня, Карино!
Дякуємо за такий корисний та чудовий відгук!
Вона дійсно мафіоподібна, але як чудово, що нові механіки вносять цікавість у гру:)
Бажаємо, аби ніхто не зміг здогадатися яка у Вас роль!

Владислав (16-07-2023 | 15:58)

Не знаю чи варто коментувати саму гру. Якщо ви з нею не знайомі, то обовʼязково купіть, щоб розважати друзів. Одна з найкращих ігор на блеф. Ми з колегами та друзями дуже багато партій зіграли і досі радо розкладаємо її на столі. Оптимальна к-сть гравців це 8 (тоді найкраще виходять протистояти фашистам). Ігролад дозволяє по-різному блефувати і по-різному маніпулювати іншими гравцями. Перцю ще трохи додають дії, які може виконати президент при прийнятті фашистського закону.
+ - компоненти. чекав саме на появу large box, бо ця гра варта гарного видання. деревʼяні маркери президента та канцлера просто відпадні.
- - в цьому виданні немає карт, щоб позначати гравців як not hitler. в якомусь іншому виданні у друзів зустрічав такий набір карт і це дуже зручна штука (потрібно, щоб не забувати кого приймали канцлером після 3-ох фашистських законів, щоб уникнути плутанини і знати довірених людей за столом).
Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за ваш відгук на якусну мафіоподібну гру, який стане у пригоді наступним гостям сайту :)
Бажаємо мирного неба та переможних партій!

Olha (12-12-2022 | 13:49)

Добрий день, підкажіть, будь ласка, коли очікується гра?
Доброго дня, Ольго!
На разі у постачальника немає цієї гри, але як тільки вона з'явиться то ми точно її замовимо :)
Бажаємо гарного дня і чудового настрою!

Анна (01-02-2022 | 19:14)

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи немає в планах локалізувати цю гру для українського ринку?
Доброго дня, Анно!
Наразі ми не чули інформації чи анонсів стосовно можливої локалізації Таємного Гітлера солов'їною.
Проте вдячні за вашу ідею, сподіваємось хтось з компаній-локалізаторів підтримає у майбутньому цю ініціативу!
Бажаємо вам сил і натхнення в законодавчій діяльності, і нехай привітний парубок зі стильними вусиками поруч вас виявиться переконаним лібералом! ;)

Алексей (07-12-2021 | 13:32)

В черговий раз впевнююсть,що персонал Ігромага найкращий)
Недавно придбав,будемо скоро тестити :)
Доброго дня, Олексію! 
Дякуємо за Ваш чудовий відгук, нам дуже приємно ^__^
Ми раді для Вас старатися і ставати кращими:)
А також Ви можете зробити нам приємно і поділитись своїм відгуком у Google ;)
Гарного Вам дня та тільки приємних вражень від ігор ;)

Влад (21-09-2021 | 21:14)

Рус.версия бывает в продаже?
Доброго дня, Владе!
Наскільки нам відомо російської версії цієї веселої і захопливої мафієподібної гри, не існує і не буде в осяжному майбутньому через "особливості законодавства" РФ.
Бажаємо вам голосувати лише за лібералів і ніколи не обирати Гітлера канцлером ;)

Показати більше
1199грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись