Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Sea of Clouds (Хмарне Море)

АксессуарыПохожие товары
   - Піднімайте вітрила, хлопці! Віддати швартові. Нехай цей вітер несе нас назустріч мандрам, пригодам і нечуваними багатствам! Ми будемо боротися за скарби, ром і стародавні артефакти, відвідаємо безліч островів і покривши себе легендарною славою, повернемося додому!
   Величний корабель відчалив від пристані і злетівши в висоту, незабаром розтанув серед сріблястих, пишних хмар...

 

Тип: карткова
Видавництво: IELLO
Час гри: 40
Кількість гравців: 2-4
Вік: 10+
Мова: англійська

Правила гри Sea of Clouds російською

   «Sea of Clouds»- це захоплююча карткова гра для 2-4 гравців в сеттингу фентезійного піратства. Гравцям доведетьтся борознити хмарне море в пошуках стародавніх скарбів і артефактів, відбиваючись від суперників і заробляти переможні очки за ром, золото та інші речі, які так подобаються піратам!
 


   Основною метою гри, як було відмічено раніше - є набір якомога більшої кількості переможних очок. На початку кожен з гравців отримує ігровий планшет, біля якого буде розміщувати різні карти, кілька монет, і один з учасників бере собі також фішку першого гравця. В процесі гри, яка триває 14 раундів, вам доведеться відвідати різні острова, на яких можна знайти різноманітні скарби. Під треком раундів розміщуються три стопки карт, і в свій хід гравець може підглянути першу стопку і забрати ці карти собі, або ж відмовитися, і тоді з основної колоди в цю стопку буде додана ще одна карта, а гравець переглядає наступну стопку. Якщо в жодній з стопок він не знайде карти собі до смаку, то повинен взяти верхню карту із загальної колоди.
 


   А карти вам можуть зустрітися різні - це і цінні артефакти, і хмільний ром, і пірати, яких можна завербувати в свою команду. Однією з ключових механік «Хмарного Моря», є улюблений багатьма гравцями збір сетів. Отримавши акулячий зуб ви заробите мінус два очка, але шість таких артефактів принесуть вам в кінці гри цілих 32 очка.

   Три рази за гру буде відбуватися загальна бійка, в який ваша команда піратів буде протистояти кораблям суперника. Кожен з гравців бореться з сусідом ліворуч і праворуч, порівнюючи сумарну силу атаки піратів і зброї. Переможець бою отримує бонуси, зазначені на картах. Це можуть бути як скарби, так і карти суперників.
 


   «Хмарне Море» чудова в усіх сенсах гра. Починаючи від чудових, барвистих ілюстрацій і закінчуючи швидкими партіями.

   Тут знайшлося місце гумору, блефу, неабиякому елементу стратегії, а також жадібності, адже завжди хочеться отримати якомога більше скарбів! Але що якщо відмовившись від них зараз, на наступний хід їх роздобуде суперник? От-от. Вирішувати треба тут і зараз, адже південний вітер щосили пустує в вітрилах, відправляючи ваш корабель назустріч пригодам!

Комплектація гри "Sea of Clouds":
– 94 карти
– 65 дублонів
– 2 дерев'яних токени
– 5 планшетів
– 1 картонна фігурка папуги
– правила
– блокнот підрахунку очок

  Придбати настільну гру «Sea of Clouds» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Sea of Clouds

1. Володимир (07-08-2018 | 11:21)

Чудова гра. Апріорі брав для колекції (завдяки хорошим оглядам і красивому дизайну) але з моменту покупки місяці два не грали. Проте. як тільки зіграли - враження були дуже позитивними. Незважаючи на простоту, механіка кард-драфтинга і сет-білдинга робить свою справу. Партії швидкі, правила елементарні, дизайн красивий, кумедні написи на картах. Класна, позитивна гра для компанії або коли просто хочеться зіграти щось легеньке, а не розкладати великі борди на весь стіл.
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Володимир! Нам також надзвичайно сподобалась ця гра через свої швидкі партіі, не складні правила і чудовий арт) Гарних вам партій!