Настільна гра SCYTHE: Board Game (ENG) / КОСА: Настільна гра (ENG)

4    Відео
код: 3532
В легенді сказано, що у центрі земель є величезне місто. З усіх сторін його оточують стіни, що здіймаються аж до неба. Під час війни заводи цього міста виробляли велетенських бойових роботів. Лабораторії та інститути міста працювали над найсучаснішою зброєю та технологіями, що нам можуть здатися магією. Ти знаєш чим закінчилася війна. Поразкою усіх сторін. Людство у своєму розвитку повернулося на декілька століть назад. У нас є механізми, заводи та фабрики. Проте ми не знаємо, як вони працюють. Ми не вміємо їх ремонтувати. Ми навіть не до кінця розуміємо, як їх правильно використовувати. Але вони є. вони були створені нашими пращурами. Отже існує надія, що легенда не помиляється. Знайди місто, оточене стінами, що здіймаються до неба. Там є знання, котрі допоможуть нам повернути велич.

Тип: найкраща гра 2016, стратегія
Видавництво: Stonemaier Games
Час гри: від 90 до 160 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 5 гравців
Вік: від 14 років
Мова: англійська

 
Scythe (Коса) – шедевр серед настільних ігор, найкраща новинка 2016, топова гра за версією BGG. І не дивно, адже у ній є все. Щось від євроґейму, трошки від RPG, крапелька від квестів та частинка від варґеймів. Та намішати в одному флаконі купу різних механік, ще не значить створити хорошу гру. «Коса» не просто поєднує велику кількість різноманітних жанрів. Він робить це неймовірно органічно. Це чи не єдина гра, що виправдала УСІ сподівання.
 

Про що гра? Уявіть собі альтернативні 20ті роки минулого століття. Закінчилася війна, що дала поштовх для розвитку техніки. Та окрім гігантських бойових роботів, вона принесла розруху та поразку усім сторонам конфлікту. На уламках цивілізації кожен з учасників починає створювати власну імперію, та намагається привести свій народ до процвітання. Я і у всіх євроґеймах, в «Scythe (Косі)» потрібно створювати та оптимізувати найефективніший механізм видобутку ресурсів та подальшого перетворення їх на переможні бали. Проте у вас є герой, котрій здатен подорожувати світом, збирати крихти втрачених технологій. Та гігантські бойові роботи, котрі можуть забезпечити контроль над певними територіями з корисними копалинами. Вам потрібно уважно слідкувати за власною репутацією серед мирних жителів на території сусідніх держав. Охороняти виході з таємних підземних тунелів, бо інакше у вас в тилу зненацька може опинитися ворожа армія. Ну і звісно ж, спробуйте захопити та втримати фабрику, котра принесе вам не тільки додаткові переможні бали, а й круті бонуси.
 

Цікавинка! На відміну від більшості евроґеймів, у «Scythe (Косі)» дуже важливо уважно слідкувати за діями опонентів. Як чудово зауважили в одному з відгуків: «це гра не про війну, а про нагнітання загрози». Партії буквально перенасичені атмосферою накопичування економічного та військового потенціалу. Кожен, навіть най незначущий крок буде відлунюватися протягом усієї гри. І будь-який хибний рух в сторону опонента може обернутися катастрофічними наслідками для усіх учасників. Чи зможете ви перемогти в умовах жорсткої конкуренції, підкупів, тимчасових союзів та практично миттєвої та неминучої розплати за кожну помилку?


До складу настільної гри «Scythe (Коса)» входить:
– поле для гри
– 42 карти битви
– 23 карти цілі
– 28 карт зустрічей
– 12 карт факторій
– 5 планшетів гравців
– 80 жетонів ресурсів
– 2 круга Сили
– 12 жетонів примноження
– 80 монет
– 12 жетонів зустрічей
– 6 карт бонусів
– 5 карт-підказок
– 5 планшетів фракцій
– 5 фішок фракцій
– 5 фішок популярності
– 5 фішок сили
– 30 фішок зірок
– 20 фішок будівель
– 20 фішок рекрутів
– 20 мініатюр роботів
– 5 мініатюр героїв
– 40 фішок робітників
– 30 фішок технологій
– правила гри
 

Додати відгук

Денис (09-08-2023 | 12:56)

Просто неймовірна гра. Не скажу, що у мене великий досвід в іграх з механікою AreaControl, але я поки не можу уявити більш атмосферної та продуманої та цікавої настолки. Вже купив доповнення з Японією та Альбіоном, а також реалістичні ресурси. Мрію, щоб колись в Україні з'явилися залізні монети.
+ - Дуже крута атмосфера
- Неперевершений ігровий експіріенс
- Красиві компоненти
- - Розмір протекторів для великих карт (70х120) є завеликим, довелося ножицями підрізати до потрібної довжини. Не пробував, але 70х110 однозначно повинні бути кращими.
Доброго дня, Денисе!
Безмежно дякуємо за Ваш відгук. Коса - це неймовірна гра, яка поєднує у собі цікаві механіки та заставляє продумувати ходи та вигадувати найефективнішу стратегію для перемоги:)
Про монетки ми почули, але можливо Вам сподобаються металеві монетки з інших ігор.
Бажаємо Вам чудових партій!

Roman (22-10-2020 | 19:05)

Підкажіть чи планується локалізація?
Поки що в нас немає інформації стосовно можливої локалізації.

Богдан (03-07-2019 | 13:24)

Не играл, но очень жажду! =)
Подскажите пожалуйста, планируется ли поставка на русском языке, и если "да", то сколько дней и ночей еще не спать?
В английской версии - она полностью англоязычна? Ибо на фотографиях показано, что на карточках написано по-русски.
Весьма признателен за обратную связь.
Игра однозначно бомба!
+ Новое и оригинальное явление
Добрый день, Богдан.
Спасибо, что обратили наше внимание на фотографии. В ближайшее время мы их заменим на правильные.
В этой версии игры на всех компонентах текст на английском языке.
Ориентировочно, локализацию игры на русском языке мы ожидаем осенью.

Алексей (29-03-2019 | 20:52)

Скажите, стоит ли покупать англ. версию и нормально ли будет выглядеть, если потом дополнения к ней будут на русском?)
Выглядеть будут нормально, так как печатаются на одном заводе. Но в английской версии есть немного текста на картах.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись