| Мова: | Російська |
|---|---|
| Видавець: | Crowd Games |
| Максимальна кількість гравців: | 5 |
| Мінімальна кількість гравців: | 1 |
| Стратегії: | Контроль території, Єврогейм, Розвиток цивілізації, Облаштування територій, Розташування робітників (Meeple placement), Wargame (Військові з мініатюрами), Економічні |
| Розмови: | Психологічні |
| Режим гри: | Кожен сам за себе |
| За тематикою: | Ферма та сільське господарство, Фантастика |
| Доповнення: | СЕРП: Загарбники Здалеку СЕРП: Небесний Гамбіт (RU) СЕРП: Сходження Фенріса |
Підкажіть, чи очікується поставка?
Доброго дня, Анастасіє!
Очікуємо протягом місяця, рекомендуємо натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" аби не пропустити початок продажів нової партії:)
Бажаю вам гарного дня, і запеклих партій у боротьбі за Фабрику!
Шикарная игра, очень многоплановая и вариативная, особенно когда играешь с разными соперниками. Жаль только, что игра часто заканчивается слишком внезапно. Вот ты уже собираешься закончить последнюю модернизацию, как вдруг на тебя нападают и получают последнюю звездочку. :D
+ Их много :Р
А так же, Союзы и Подкупы! стр. правил №26
- Почему-то огромное количество игроков забывает про одно из самых интересных правил в игре. А именно Союзи и Подкупы. Это же самое крутое правило которое позволяет вжиться в мир игры! Но его чаще всего просто забывают использовать! :Р
Доброго дня, Сево!
Красно дякуємо за відгук! Бажаємо вам атмосферних і незабутніх партій!
Дякуємо за звернення!
Подскажите будет ли интерксно играть в нее вдвоем?
По нашему мнению и по мнению общемирового сообщества лучшее количество игроков - 4, но, и вдвоем можно играть, просто без особого взаимодействия между игроками.
Чув що готується переклад гри українською під назвою Коса. Чи це правда? І як скоро чекати?
На жаль, офіційної інформації ми не знайшли.
Подсксжите когда ожидаете ?
Ожидаем в июне-июле.
Ми подарували цю гру Другу на день народження і вже встигли декілька разів зіграти. Всі від гри просто в захваті. Через два дні дозамовили доповнення і органайзер. Про всі плюси писати не буду їх просто безліч і вони написані в попередніх коментарях. Єдиний мінус, суб'єктивний від нашої компанії - це кольорова гамма самої карти, а точніше самих земель. Можливо тільки нам так незручно, а можливо ще не звикли.
П.С. Для тих хто пише, що гра дуже дорога, я скажу так, вона однозначно коштує своїх грошей, хоч і не малих. А якщо ще й порівнювняти її з більшістю популярних ігор, то вона ще й дешева. Можу навіть посперечатись....
Красно дякуємо за змістовний відгук, Вікторе!
Очень дорого
+ Игра очень прикольная(не покупал, финансы не позволяют но посмотрел видео и понравилось)
- Цена очень большая, одбивает желание покупки
Тяжело спорить, но мы поделать ничего не можем :(