Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настiльна гра СЕРП: Книга Іллюстрацій (SCYTHE: Art Book)

Дополнения
Густий чорний дим величезними клубами виривається з розтрубів вихлопних труб. Шумно працює величезний двигун, і брязкаючи металевими суглобами, по полю важко крокує велетенський робот. Краплі розпеченого машинного масла падають на землю і перетворюються в калюжі і дим. Відриваючись від важкої праці, селяни стомлено спостерігають за тим, як величезний механізм знищує посіви, а потім віддаляється до узлісся. Це не сюрреалізм, це картини відомого сучасного художника Якуба Розальскі, чиї роботи надихнули дизайнера Джеймі Стегмайера на створення настільної гри «Серп»

Тип: книга
Видавництво: Stonemaier Games
Мова: англійська


 «Scythe Art Book» це чудовий подарунок для всіх шанувальників настільної гри Серп - велика книга ілюстрацій художника Якуба Розальскі. На 104 сторінках ви знайдете не тільки колекцію картин знайомих вам по настільній грі, але також безліч інших ілюстрацій із серії 1920. Роздивляючись картини Розальскі дивуєшся тому, скільки уваги художник приділяє деталям, які і відтворюють ту атмосферу, за яку гравці так полюбили Серп.
 


До складу книги «Scythe Art Book» входить:
 – 104 сторінки в твердій обкладинці

Придбати настільну гру «Scythe Art Book» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
889 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: СЕРП: Книга Іллюстрацій

1. Ника (28-03-2018 | 21:31)

А артбуки будут завозится по кол-ву предзаказов или их можно будет потом купить без предзаказа?
Ответ от DesktopGames:
Здравстуйте, Ника! Окромя предзаказов, книги будут в свободной продаже у нас в магазине)