Настільна гра Root (ENG)

2    Відео
код: 3798
Війська Маркіси де Коте увійшли до Чарівного Лісу та проголосили Маркісу верховною Правителькою. В усі куточки чарівного лісу було відправлено котячі патрулі, а біля цитаделі де Коте почали зводити казарми та лісопилку. Однак, присутність великої кількості котів в лісі не влаштовувало ані Крилату Династію, що досі правила королівством, ані інших мешканців лісу, які сформували Лісовий Союз та приготувалися здійснювати диверсії ...

Тип: стратегія
Видавець:  Leder Games
Час гри: 60-90
Кількість гравців: 2-4
Вік: 12+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

Що це за гра?

   «Root» — асиметрична настільна стратегія для 2-4 чоловік, в якій кожному гравцеві належить очолити одну з фракцій і привести її до перемоги за владу в чарівному лісі.
 

А в чому суть?


   Війська Маркіси де Коте вторглися до лісу та оголосили його своєю власністю, з чим категорично не згодні інші звірі. У боротьбі проти Маркіси сформувалися кілька альянсів: Крилата Династія, яка правила лісом до появи де Коте, Лісовий Союз, що складається з різноманітних звіряток, які надають перевагу партизанській війні, та єнот Волоцюга - герой-одинак, який переслідує свої власні цілі.
 

 

Розкажіть, як в неї грати?
 

   Мета гри - першим набрати 30 переможних балів, або виконати всі умови карти переваги. Як ви пам'ятаєте, ми вже згадували, що гра асиметрична, і стверджуючи це ми дійсно маємо на увазі що вона ПОВНІСТЮ ассиметрична! Гра ведеться на великому ігровому полі з зображенням лісу з висоти пташиного польоту. У кожної з фракцій є свій унікальний планшет умінь і дій.
Наприклад:
- Маркіса де Коте намагається збільшити свій вплив в лісі споруджуючи казарми, майстерні та пилорами. За це вона отримує переможні бали. Її війська присутні майже на всіх лісових галявинах, а протягом фазы дня Маркіса виконує до трьох дій.
- Крилата Династія підпорядковується суворому статуту і обов'язково повинна виконувати всі розіграні карти наказів. Адже навіть одна не виконана дія призведе до зміни лідера клану і втрати переможних балів за вже побудовані гнізда.
- Лісовий Союз спирається на партизанську діяльність, залучаючи в свої лави нових послідовників, споруджуючи партизанські бази і піднімаючи повстання. На початку гри на ігровому полі немає військ Союзу, а свої дії вони виконують переважно у вечірній фазі.
- Волоцюга не підтримує жодну зі сторін конфлікту, і грає за власними правилами. Він хороший ремісник, який майструє різноманітні предмети і використовує їх в своїх пригодах. Балансуючи між торгівлею та відносинами з іншими фракціями, Волоцюга виконує завдання, за що і отримує переможні бали!
Таким чином, стиль гри за кожну зі сторін кардинально відрізняється, відповідно створюючи величезну реіграбельність.
 

А як взагалі враження?


   Чудова, цікава і дуже глибока гра. У ній доволі багато нюансів, але при цьому логічні та прості правила. Дуже стильне мультяшне оформлення, якісні компоненти, і двостороннє ігрове поле. Вдосталь награвшись на літній стороні, поле можна перевернути і почати боротьбу за засніжений ліс. Ігрова партія максимальним складом триває не більше півтори години, а вдвох можна вкластися і в 30 хвилин. Але найголовніше що відразу ж хочеться розкласти ще одну партію, спробувати зіграти по іншому, або помінятися фракціями. Чи це не найкращий комплімент грі?
 

А для кого вона підходить?


   Незважаючи на своє оригінальне і стильне мультяшне оформлення, «Root» це гра для більш досвідчених гравців. Кардинальна різниця між фракціями, а, відповідно, і правил гри, спочатку ускладнює загальне розуміння того, що потрібно робити і як можуть відреагувати суперники на ваші дії. Крім того, тут важливий елемент дипломатії. З суперниками можна не тільки воювати, а й домовитися про тимчасове перемир'я. Загалом, це одна з найбільш цікавих та захоплюючих стратегій, які виходили за останній час. Отримуючи захоплені відгуки від гравців по всьому світу, «Root» впевнено наближається до настільного Олімпу!

Комплектація настільної гри «Root»:
 - двостороннє ігрове поле
 - 4 планшети фракцій
 - 56 дерев'яних фігурок воїнів
 - 2 кубики битв
 - 93 карти
 - 70 різних жетонів і токенів
 - правила гри
 - буклет-довідка

Додати відгук

Ірина (08-08-2023 | 14:42)

Дуже красива та якісно намальована дошка, фігурки приємні на дотик. Карти у протекторах не влазять до комірки у коробці, але якщо акуратно, то можна запихнути
+ - красива на вигляд
- якісні фігурки та карти
- цікава
- - карти у протекторах не влазять до комірки у коробці
Доброго дня, Ірино!
Дякуємо вам за ваш відгук та бажаємо захопити побільше мальовничих галявин у Лісі)

MeSHmeN (25-04-2019 | 21:00)

Часом не планується переклад?
Доброго дня! Є російска локалізація від Crowd Games, у нас в магазині має бути на початку літа.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись