Настільна гра Robo Rally (UA)

1    Відео
код: 8839
Настільна гра Robo Rally (UA)
кількість гравців
2-6
вік
12+
час гри
45-90
Укр
Приголомшливий брязкіт металу з-під зачинених дверей – справжній саундтрек вечірніх перегонів. Межа між перегонами роботів та боями роботів тонка як ніколи, тож приготуйтесь – буде жорстко і напружено!

Тип: стратегія, лабіринт, перегони
Видавець: Ігромаг (Україна), Renegade Game Studio
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 45-60
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Robo Rally можна тут

Robo Rally – це настільна гра про перегони для 2-6 гравців, які керують роботами, намагаючись «зберегтись» на всіх контрольних точках заводу. Це стратегічна гра для вечірки, основними засадами ігроладу якої є вдале програмування дій роботів та розрахунок вигідних маршрутів.


То як грати у Robo Rally?


Для початку гравці обирають одну з 19 трас перегонів згідно з кількістю та досвідченістю учасників та побажаннями щодо тривалості партії. Гравці формують поле-трасу відповідно до обраної схеми та виставляють на стартові клітини поля своїх роботів та жетони контрольних точок. Після викладення всіх необхідних загальних компонентів, гравці отримують свої персональні планшети роботів, стартовий запас енергії та колоди програмування.

Настільна гра Robo Rally грається раундами, кожен з яких складається з трьох основних фаз:

 • Фаза поліпшення, в якій гравці купують нові постійні або тимчасові поліпшення для роботів за енергію.
 • Фаза програмування, в якій гравці добирають 9 карт руху зі своїх колод і викладають 5 з них до слотів свого планшета у певній послідовності, формуючи черговість дій робота. Карти програмування переміщують робота вперед на 1, 2 чи 3 клітинки, повертають на 180 градусів або на 90 градусів ліворуч чи праворуч.
 • Фаза активації, в якій учасники втілюють задум програми першого регістра, а після цього активуються елементи ігрового поля та стріляють лазери. Далі гравці відіграють програму другого регістра; активуються елементи поля, стріляють лазери. Ця послідовність дій програм роботів та заводу повторюється, поки всі п'ять програм не будуть виконані.

Пріоритетність ходу у всіх фазах визначається згідно з розташуванням робота відповідно до фішки антени пріоритетності на ігровому полі. Чим ближче до антени – тим раніше хід.

Мета гравців – провести свого робота через усі контрольні точки траси раніше, ніж це зроблять суперники. Перегони закінчуються, коли один з роботів завершує програму на клітинці останньої контрольної точки.

Проте ці перегони не про швидкість, ці перегони про виживання, адже і траса, і суперники прикладають багато зусиль, аби зашкодити вашим задумам та нанести пошкодження вашій «залізній конячці». Гравці кладуть карти пошкоджень до свого скиду. Ці карти стають частиною колоди та обмежують ваші можливості. Єдиний спосіб їх позбутись – розіграти їх, виклавши в один зі слотів регістрів. Щоправда, ціна в цього неприємна – необхідно розіграти описаний в карті пошкодження ефект, повернути її до відповідного стосу, а після цього викласти до спорожнілого регістру випадкову карту.

Ба більше, окрім отримання пошкоджень, робот може впасти до ями або опинитись за межами ігрового поля, що виводить його з ладу і відправляє на перезавантаження. Перезавантаження додає роботу додаткових пошкоджень, а також відкидає назад по трасі до останньої точки збереження.

У грі Robo Rally локацією для перегонів є завод, який нашпиговано стрічковими конвеєрами, шестернями, товкачами, лазерами та іншою технікою. І хоча лазери не принесуть нічого окрім нових подряпин та збоїв у програмі, ті ж конвеєри можуть стати у пригоді, адже допомагають просуватись вперед, не витрачаючи на це карти програмування. А ось зустрічі з суперниками – зовсім інша річ, яка нічим добрим точно не скінчиться. Взаємодія у грі дуже пряма, суперники можуть вас штовхати або цілити у вас з лазера, і будьте певні, саме це вони й робитимуть! Можливо, варто розпочати першому?


То чому варто купити Robo Rally?


Robo Rally – класика, що не старіє. І візуально, і деякими особливостями ігроладу вона нагадує старі 8-бітні ігри, викликаючи почуття ностальгії. І втім, її механіки актуальні й сьогодні, адже тут вдало використана необхідність прораховувати не тільки власні дії, а й «сюрпризи», які можуть готувати вам суперники. Логічна й азартна, нескладна, але дуже цікава, ця гра-перегони – чудовий вибір для будь-якої колекції.

Комплектація настільної гри «Robo Rally (UA)»:

 • 6 попередньо пофарбованих фігурок роботів
 • 6 ігрових килимків для роботів
 • 4 двосторонні ігрові дошки Фабрик
 • 1 двостороннє ігрове поле зі стикувальною бухтою
 • 6 пластикових маркерів контрольних пунктів
 • 120 карток програмування (6 колод по 20)
 • 40 карт пошкоджень
 • 40 карт покращення
 • 8 кубиків відстеження енергії
 • 18 жетонів (по 6 жетонів перезавантаження, архіву, відстеження контрольно-пропускних пунктів)
 • 1 велика карта допомоги великого гравця
 • 1 жетон пріоритету
 • 1 аркуш наклейок
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись