Настільна гра Riftforce: Поза Межами (UA) / Riftforce: Beyond (UA)

0
код: 7646

1-4

10+

20-30
Укр
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯДОПОВНЕННЯ

Оформити передзамовлення
560 грн.


Riftforce + Riftforce. Поза межами
1 175 грн.

*Передзамовлення за поточною ціною діє до 11.07.2022
Доставка запланована на кінець липня 2022 р.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
 Відкритий Розлом приніс у світ магію та неймовірну силу стихійних елементалів. Проте, це був лише початок. Дослідження Розлому виявили нову загрозу – портал в інший світ, наповнений новими гільдіями та елементалями.

Тип: карткова стратегія, доповнення до настільної гри «Riftforce: Сила Розлому»
Видавництво: Geekach Games (Україна), 1 More Time Games (Австрія)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут Доповнення до карткової дуельної стратегії «Riftforce: Сила Розлому» від творців Карло Бортоліні та Мігеля Коїмбри, додає до базової гри не лише нові гільдії, збільшуючи загальну кількість до 18-ти, але і розширює гру, даючи змогу долучитися ще 2 учасникам. Тепер у гравців є можливість зіграти соло з тренером, рівень складності якого можна визначати самостійно, або ж спробувати командний режим – 2:1 чи 2:2.
 

Нові гільдії та нові території


 Нова колода – 112 карт доповнення приносить в гру 8 нових гільдій. Звісно, вони не взялися «нізвідки» – території розлому збільшуються ще на 3 карти. Також додаються карти випробувань і карти планів атаки та захоплення, які будуть використовуватися для соло-режиму.

Щодо правил – для звичайної гри вони практично незмінні, потрібно буде знищувати елементалів ворога та захоплювати нові території розлому задля отримання Сили Розлому, змінився лише спосіб вибору гільдій. А ось якщо ви хочете спробувати нові режими гри – соло чи командну гру, необхідно звернути увагу на декілька деталей.

 

Командна гра


 Оскільки з’явилася можливість грати командою з 2 гравців проти одного, правила трохи врівноважують гру. Наприклад, команда користується 7 картами з руки кожен, як зазвичай, а один гравець бере 2 додаткові карти, які викладає навпроти зеленої та сірої зони. Під час гри він буде отримувати силу за обидві зони (і сіру і зелену), тоді як команда може отримати силу лише за захоплені території своєї зони. Також за хід команда виконує лише одну дію, тоді як один гравець виконуватиме 2 дії за раунд. Гра завершується, коли хтось (команда чи гравець) здобули 12 сил розлому, проте раунд повинен бути дограний до кінця.
 

Тренер і боти


 Карти випробувань використовуватимуться в режимі соло. В них є декілька значень, які відповідають складності гри. А для тих, хто не боїться труднощів, є випробування з позначкою «&», яке надасть ботам особливу здатність. Карти атаки та плани захоплення дозволяють розуміти, яку дію виконує тренер: атакує чи захоплює нову територію. На карті плану атаки є послідовність значень, для кожного з них зліва направо потрібно активувати бота з тим же значенням, лише один раз за кожен план. При цьому здатності заклиначів гільдій ігноруються.

Ви можете обирати самі, як активовувати ботів. Проте активувати бота, який не завдає поранення вашому елементалю не можна.

Riftforce: Поза Межами – доповнення, яке значно збільшує можливості базової гри. Додає ще різноманітності поєднанням різних гільдій, а також дає змогу долучити компанію друзів чи зіграти наодинці. Тому, якщо вам сподобалася базова гра, радимо збільшити масштаби битви коробочкою з доповненням :)

Увага! Гра Riftforce: Поза Межами не є самостійною грою – це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Riftforce: Сила Розлому».

Комплектація настільної гри «Riftforce: Поза Межами»:

 • 112 карт
 • 20 жетонів
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00