Настільна гра Генерали: Друга світова / Quartermaster General WW2: 2nd Edition

0    Відео
код: 8273
 Quartermaster General WW2, випущений у 2019 році, є другим виданням гри, переробленим для покращення простоти гри, ясності та ігрового балансу.

Тип: воєнна, стратегічна
Видавець: Ares Games
Кількість гравців: від 2 до 6 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вік: від 12 років
Мова: англійська

Ознайомитись з правилами можна тут

 

Quartermaster General WW2: 2nd Edition – це стратегічна військова гра, яка базується на подіях під час Другої світової війни. Генерали намагаються відхопити ласий шматочок територій, використовуючи всю існуючу військову міць.

 


   Грати можна будь-яким складом від 2 до 6 осіб. Quartermaster General - це карткова гра, в якій гравцям належить командувати великими державами Другої світової війни.

У грі постачання має вирішальне значення для підтримки бойових дій ваших армій та флотів; знищіть лінії постачання ваших ворогів, і їхні сили здадуться! Ви контролюєте одну або декілька країн у команді Осі або союзників і намагаєтесь набрати якнайбільше переможних очок (ПЗ) для своєї команди, використовуючи карти або займаючи позначені зірочкою осередки постачання.

Кожна велика держава має унікальний набір карт, за допомогою яких можна вибудовувати свої сили армії та флоту на карті. Після двадцяти раундів перемагає команда із найбільшою кількістю програм.

 

Що змінилося у другій редакції?


 Основні зміни правил порівняно з першим виданням:
 • Умова перемоги: ви не можете виграти, окупувавши територію, тепер ви повинні перемогти, випередивши 30 очок.
 • Тексти карток є правилами в цій грі, і багато текстів карток значно змінилися. Додано додаткові чотири карти (правила).
 • Деякі області картки мають нові межі, що змінюють карту та стратегічну ситуацію.
 • Правила скидання та виснаження колоди змінені і тепер спричиняють втрату ПЗ.
 • Нове правило розподілу ресурсів дозволяє гравцям шукати у колоді, докорінно змінюючи тактику гри.
 • Фракція Сполучених Штатів має додаткові одиниці карти.

 Інші зміни у другій версії за словами видавця:
 • Ігровий баланс був виправлений, щоб обидві команди мали рівні шанси на перемогу.
 • Оновлено правила, щоб забезпечити більш плавний ігровий процес та уникнути передчасного нокауту через економічну війну.
 • Карти було відредаговано, змінено або повністю замінено.
 • Баланс карт було змінено, так що гравці виявлять, що деякі з найгірших карток були посилені, а колоди змінені, щоб гарантувати, що для перемоги не потрібні якісь певні карти.
 • У мікс буде додано більше карток.
 • Ще одна частина ВМС США, яка допоможе їм вести війну як в Атлантиці, так і в Тихому океані.

 

Бої


 На початку гри учасники обирають одну або кілька країн (якщо гравців менше 6) – СРСР, США чи Велику Британію, Німеччину, Італію чи Японію. Сили повністю асиметричні. Мало того, що країни відрізняються одна від одної кількістю армій та флотів, для них також передбачені різні карткові колоди, що визначають неповторний стиль гри, швидкість розвитку, взаємодію з іншими країнами і, як наслідок, свої власні переможні стратегії.

Гравці ходять по черзі – завжди починає Німеччина, а закінчує раунд США. Гравець розігрує одну карту, отримує переможні очки, скидає з руки будь-яку кількість карток, а потім добирає до 7 карток. В окремому секторі на карті може бути лише одна фішка армії чи флоту. Щоб армії отримували постачання, вони повинні з'єднуватись безперервними лініями з джерелами постачання. Якщо в момент ходу гравця його армії або флоти відрізані від постачання, фішки забираються з поля. Таким чином, «Генерали: Друга світова» - це ще й логічна гра, в якій треба враховувати геометричне розташування фігур.

Гравець розігрує карти, поки вони є у нього на руці або в колоді. Він може побудувати нову армію чи флот, продовживши лінію постачання чи виставивши фішку домашньому секторі своєї країни. Карти атаки дозволяють знищити армію чи флот ворога у сусідньому секторі. Економічна війна змушує супротивників скидати карти. Карти подій мають одноразовий ефект. Карти статусу кладуться перед гравцем і розігруються, коли виконується вказана умова. Карти відповідей розміщуються відкрито - вони дозволяють відповісти на певну дію суперника. У свій хід гравець може розіграти лише одну карту з руки та будь-яку кількість раніше викладених статусів та відповідей.

Перемога


 У свій хід гравець отримує по два переможні очки за кожне джерело постачання, яке займає його армія, і по одному очку за кожне джерело постачання, яке контролює союзна армія. Після 20-го раунду перемагає табір, який набрав найбільшу кількість переможних очок. Гра також може закінчитися достроковою перемогою, якщо одна з протиборчих сторін займе 2 домашні сектори супротивника.

 Настільна гра «Генерали: Друга світова» – можливо, найкраща стратегія з тематики Другої світової війни. У 2014 році гру номінували на премію Golden Geek у категорії краща військова стратегія. У 2015 році гра була відзначена на конкурсі «International Gamers Award» та увійшла до шорт-листа категорії «Краща стратегія для великої кількості гравців».

Комплектація настільної гри «Quartermaster General WW2: 2nd Edition»:

 • Ігрове поле
 • Правила
 • 220 карт
 • 33 фішки армій
 • 23 фішки флотів
 • 4 маркери переможних очок
 • 1 маркер раундів
 • 1 довідкова карта
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись