Настільна гра Пиво Wars

1    Відео
код: 8720
Настільна гра Пиво Wars
кількість гравців
2-5
вік
18+
час гри
30
Укр
оплата частинами
Кожен смачний стаут починається з простого солоду, і на стаут його можете перетворити саме ви! Звісно ж, якщо інші пивовари не зроблять це раніше за вас. Хміль та ваніль займають місця по різні сторони столу – битва пивоварів розпочинається!

Тип: карткова, збір сетів, алкогольна тематика
Видавець: Fun Games Shop (Україна)
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 30
Вік: 18+
Мова: українська

Пиво Wars – це швидка та проста українська карткова гра на збір сетів, в якій від 2 до 5 гравців створюють крафтові пивні шедеври, змагаючись за звання найкращого пивовара у місті. Партія в середньому триває пів години, а компактну коробку зручно взяти з собою у подорож або на вечірку – це та сама настільна гра, яка дарує елемент азарту як з пивом, так і без нього.


То як грати у Пиво Wars?


У настільній грі Пиво Wars необхідно вправно варити пиво, а у вільний від цього час дбати про «добробут» бізнес-конкурентів. Замовлення від кращих українських пивних закладів знаходяться на ігровому полі та на руках у гравців. Щоб виконати завдання та отримати переможні бали, які обіцяє верхній правий куток карти замовлення, потрібно зібрати комбінацію з певних карт. На кожній карті замовлення є позначки, що вкажуть, яку сировину та продукти необхідно дістати. Задовольняючи все більше замовників та складаючи комбінації із виконаних замовлень, ви повинні випередити своїх підступних конкурентів, тож кожен бал на рахунку!

За правилами гри Пиво Wars, першим гравцем стає найбільший поціновувач пива, потім хід передається  за годинниковою стрілкою.

Хід складається з наступних дій:

  • Перед початком кожного свого ходу гравець добирає 2 карти сировини та 2 карти продуктів – наосліп з колоди або карти, що лежать горілиць, поповнивши після цього спорожнілі місця.
  • Склавши необхідну комбінацію з карт сировини та продуктів, гравець скидає її у відбій, а карту з виконаним завданням викладає перед собою горілиць.
  • За бажанням, у будь-який момент свого ходу, гравець може зіграти карти подій.
  • Незалежно від того, чи гравець розігрував події, в кінці ходу він добирає карту з колоди подій, яку може використати не раніше наступного раунду.
  • Перевіряється ліміт карт на руці. Якщо їх більше ніж 5, зайві відправляються у скид. Це стосується карт продуктів та сировини. Карти подій та замовлень не враховуються в ліміт руки.
Гра завершується, коли один з пивоварів виконує п'яте замовлення, але переможцем буде проголошено того пивовара, що набрав найбільшу кількість переможних балів, тож перш ніж завершувати гру, треба впевнитись у тому, що ви не лише найспритніший, але й найприбутковіший підприємець!


Чому варто купити настільну гру Пиво Wars?


Ігри про пиво – це здебільшого алкогольні ігри або навпаки – економічні стратегії. Карткова розважальна гра для компанії про пивоваріння – це нетипове, дотепне поєднання жанру та тематики, а той факт, що на ігровому полі зображені реально існуючі пивні заклади України, додає потішному візуальному оформленню додаткового шарму. Такий легкий і симпатичний філер, як Пиво Wars, принесе багато яскравих емоцій у дружній компанії.

Комплектація настільної гри «Пиво Wars»:

  • 189 карт (60 карт подій, 43 карти сировини, 46 карт замовлень, 40 карт продуктів)
  • 5 лічильників балів
  • 1 двосторонній тайл локацій
  • 1 правила
Додати відгук

Катерина (07-01-2024 | 21:46)


Дивовижна гра!!! Обожнюю її.
Нажаль картки були розрізані не дуже добре. Але це аж ніяк не вплинуло на саму гру.
Якщо хочете весело провести час - ПивоВійни для вас!
+ Весела та швидка гра
- Немає
Доброго дня, Катерино!
Дякуємо вам за відгук на цю веселу та активну гру!

799грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись