Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Правда або дія: Камасутра (Правда или дело: Камасутра)

Тип: для дорослих
Видавець: Fun Games Club
Час гри: 15-30
Кількість гравців: 2
Вік: 18+
Мова: російська

 
 
Что це за гра?  
 
    Компанійська гра «Правда чи дія» широко популярна у всьому світі. Вона часто з’являється в різних кінофільмах, і завдяки елементарним правилам і яскравим враженням, в неї особливо полюбляють грати на вечірках. «Правда чи Дія: Камасутра» - це дуже інтимна і відверта версія гри для пари, яка хоче урізноманітнити своє сексуальне життя і спробувати щось новеньке!
 

Розкажіть, як в неї грати?


     Як ми вже відзначали - правила неймовірно прості. У стильній і зручній коробці ви знайдете 50 довгих карток, розділених на дві категорії - «правда» і «дія». Гравці роблять ходи по черзі, задаючи супернику питання: «правда чи дія?» Якщо гравець обирає відповідь «правда» він дістає випадкову картку з питанням і повинен ПРАВДИВО на нього відповісти. У разі якщо гравець обирає «дія» - він тягне випадкову картку з описом певної дії, яку він зобов'язаний виконати. За правилами, учасник двічі може відмовитися відповідати на питання чи виконувати дію, однак за наступні відмови піде штраф, який придумають інші гравці.
 

  
 

А як взагалі враження?


     Камасутра - це індійський трактат про кохання, а саме про постільну її частину, тому питання і дії в «Правда чи Дія: Камасутра» носять яскраво виражений еротичний характер. Для пар, які готові вирушити в цю яскраву авантюру і краще пізнати одне одного. Чудовий спосіб тематично провести не тільки День Валентина, а й будь-який інший вечір тет-а-тет.

Комплектація настільної гри «Правда або дія: Камасутра»:
 - 50 стіків із завданнями
     
Придбати настільну гру «Правда або дія: Камасутра» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
329 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Правда або дія: Камасутра


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..