Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Правда або дія: Для двох (Правда или дело: Для пар)

Тип: для дорослих
Видавець: Fun Games Club
Час гри: 15-20
Кількість гравців: 2+
Вік: 18+
Мова: російська

 
 

 
Що це за гра?
 
   Компанійська гра «Правда чи дія» широко популярна у всьому світі. Вона часто з’являється в різних кінофільмах, і завдяки елементарним правилам і яскравим враженням, в неї особливо люблять грати на вечірках. Однак версія гри «Правда чи Дія: Для Пар» трохи відрізняється від звичного концепту. Справа в тому, що ця гра призначена виключно для гри удвох!
 
Розкажіть, як в неї грати?
 
     Як ми вже відзначали - правила неймовірно прості. У стильній і зручній коробці ви знайдете 50 довгих карток, розділених на дві категорії - «правда» і «дія». Гравці роблять ходи по черзі, задаючи супернику питання: «правда чи дія?» Якщо гравець обирає відповідь «правда» він дістає випадкову картку з питанням і повинен ПРАВДИВО на нього відповісти. У разі якщо гравець обирає «дія» - він тягне випадкову картку з описом певної дії, яку він зобов'язаний виконати. За правилами, учасник двічі може відмовитися відповідати на питання чи виконувати дію, однак за наступні відмови піде штраф, який придумає другий гравець!
 

  
 
А як взагалі враження?
 

     Неймовірно весела, азартна і захоплююча гра, яка дозволить вам краще пізнати вашу другу половинку, адже частина питань стосується інтимних і пікантних тем. «Правда чи Дія: Для Пар» - це відмінний подарунок, особливо в день Валентина, який допоможе яскраво провести романтичний вечір!
 

Комплектація настільної гри «Правда або дія: Для двох»:
 - 50 карток питань
 - 50 карток справ
     
Придбати настільну гру «Правда або дія: Для двох» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
329 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Правда або дія: Для двох


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..