Настільна гра The Search for Planet X (UA)

1    Відео
код: 8812
Запрошуємо астрономів до Дослідницького центру. На вас покладена місія з пошуку загадкової планети Х. Саме вона дасть відповідь на багато питань на кшталт «Чому карликові планети мають такі орбіти та силу тяжіння?». Під час роботи ви зможете висувати теорії, відвідувати конференції, щоб отримати більше інформації, та перевіряти власні здогадки. Тож зробіть свій вклад у розвиток науки!

Тип: стратегія, на дедукцію, головоломка
Видавництво: Ігромаг (Україна), Renegade Game Studios (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: ~ 60 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська

Гра The Search for Planet X українською мовою — «космічний скарб», локалізований Ігромагом. В цій грі необхідно слідувати підказкам, закономірностям та використовувати логіку для пошуку об'єктів в космосі. Вам потрібно буде знайти 2 комети, 4 астероїди, 2 туманності, карликову планету та планету Х. Для гри  знадобиться застосунок, який кожен раз буде генерувати нові дані. Грати можна самостійно або з друзями в компанії до чотирьох.


Хід гри: Борту приготуватись!


На початку гри перед гравцями викладається карта Сонячної системи, 2 жетони цілей та 9 жетонів теорій. Учасники можуть обрати одну з двох сторін карти. На одній стороні карти присутні 12 секторів, на іншій — 18.

Після отримання всіх матеріалів, потрібно запустити застосунок та згенерувати код для інших гравців. Далі обираємо скільки фактів ми хочемо дізнатись на початку гри: 12, 8, 4 або 0. В них буде вказано, яких об'єктів немає в певних секторах. Також отримаємо певні закономірності розташування небесних тіл. Для кожного окремого гравця стартові дані відрізнятимуться, тому потрібно уважно слідкувати за діями інших гравців протягом гри.

Кожен учасник за свій хід може виконати такі дії:

 1. Пошук об'єкта на видимій частині неба.
 2. Визначення наявності чи відсутності об'єкта в конкретному секторі.
 3. Дослідження об'єктів відносно один одного.
 4. Пошук планети Х.
Якщо ми хочемо здійснити пошук об'єкта на видимій частині неба, то необхідно обрати діапазон та об'єкт, який шукаємо. І далі застосунок підкаже, чи є в цих секторах шукане небесне тіло. 

Коли ми обираємо дію «Ціль» — перевіряємо чи є в певному секторі якийсь об’єкт, чи він вільний. Якщо сектор вільний, це може означати, що там знаходиться планета Х. А також вільні сектори можуть вказувати на те, що поруч з ними є туманність. Дослідження об’єктів відносно одне одного допомагає зрозуміти, які об’єкти стоять поруч, що допоможе краще побудувати картину розташування об’єктів на карті.

Якщо ми хочемо перевірити знаходження планети Х, то маємо вказати сектор, в якому вона знаходиться і сусідні об’єкти. Але якщо ми помилимось хоч в чомусь — застосунок вкаже на помилковість теорії, навіть, якщо ми вгадали з планетою Х. Ця стратегія на дедукцію також передбачає фази теорій та конференції:

 • Фаза теорій дозволяє висунути теорії відносно розташування об’єктів на мапі. За кожну правильно висунуту теорії в кінці гри отримуються бали.
 • Фаза конференції дозволяє отримати нові дані про розташування планети Х відносно інших об'єктів.
Гра закінчується, коли один з гравців знаходить планету Х. Тоді перевіряються всі теорії, що залишились, і в інших гравців також є можливість вгадати розташування загадкової планети.В кінці підраховуються бали. Хто отримує найбільше, той виграє.

Настільна гра The Search for Planet X затягне вас з головою, змусить застосувати увагу, логіку та спостережливість. Вечірка з друзями перетвориться на головоломку та пригоду і вже ніхто не зможе відірватися, поки пошуки планети не закінчаться. Тож справді варто купити гру Пошуки планети X, щоб зробити зустріч з друзями яскравішою.

Комплектація настільної гри «The Search for Planet X (UA)»:

 • 1 двостроннє ігрове поле Сонячної системи
 • 1 поле Землі
 • 1 фішка Сонця
 • 48 жетонів теорій гравців (по 12 на гравця)
 • 8 жетонів вивчення (по 2 на гравця)
 • 4 фішок
 • 4 ширми
 • 4 карти для експертного режиму
 • блокнот для запису спостережень з відривними аркушами
 • правила гри
Додати відгук

Михайло (21-02-2024 | 16:54)

Мій товариш фанатіє від цієї гри, тож я наслухався його, потім почитав про ігролад і відгуки - тепер чекаю коли вже відкриється передзамовлення)))
Доброго дня, Михайло!
Ми добре розуміємо вашого товариша, тому і взяли цю неймовірну гру в локалізацію:)
Дякуємо за вашу довіру та бажаємо чудового дня та настрою!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись