Настільна гра Піктоманія / Pictomania (UA)

0    Відео
код: 8321
Настільна гра Піктоманія / Pictomania (UA)
кількість гравців
3-6
вік
8+
час гри
30-45
Укр
оплата частинами
   Вона малює лося чи лося? Він малює пегаса чи єдинорога? Це питання, які ви, ймовірно, задаватимете собі під час гри в Піктоманію!

Тип: кооперативна, командна, дедукція
Видавець: Lord of Boards (Украина), Czech Games Edition
Кількість гравців: від 3 до 6 гравців
Час гри: від 30 до 45 хвилин
Вік: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитись з правилами можна тут .


 Малювальна гра в реальному часі. Настільна гра Pictomania (Піктоманія) була розроблена у 2011 році. Автора гри, неперевершеного Владю Хватила, знають за такими іграм, як «Кодові імена», «Крізь Століття: Нова Історія Цивілізації» та «Лицар-Маг».

Нема часу малювати складний шедевр у Pictomania, грі-малюванні, в якій всі малюють і всі вгадують - і все це одночасно! Гравці описують суть слова декількома швидкими лініями і намагаються вгадати малюнки інших, поки є час.


 На гравців чекає суміш «Діксіту» та «Зіпсованого телефону». У «Піктоманії» учасники одночасно малюють завдання та відгадують, що малюють суперники. Перед початком гри вони отримують листи, олівці, жетони зірок та карти здогадів вибраних кольорів.

Партія гри Pictomania (Піктоманія) триває 4 раунди. У кожному раунді використовуються карти завдань певного кольору – зеленого, жовтого, помаранчевого чи бордового. З актуальної колоди завдань береться 3 випадкові карти. Ці карти ставляться на підставку.

Ігровий процес

На початку раунду гравці отримують секретні карти літери та цифри. Літера позначає карту завдання, а цифра – слово чи словосполучення на карті, яке потрібно намалювати.

Малювання та відгадування

Гравці малюють слова / словосполучення одночасно. Дорисувавши малюнок, можна приступати до відгадування того, що намалювали або ще малюють інші гравці. При цьому гравець бере карту припущення з номером і викладає перед листом суперника (або поверх стосу з іншими картками припущень). Раунд закінчується, коли всі гравці розкладуть свої карти припущень.

Отримання очок

Гравці відкривають секретні карти літер та цифр, перевертають стоси карт здогадок. Якщо карта здогадки викладена правильно, гравець отримує від суперника жетон із найбільшою кількістю зірок. Якщо неправильно – карта припущення відкладається убік. Чим раніше гравець поклав карту здогадки в стопку, тим кращий жетон може отримати у разі правильної відгадки. Перевіряються всі карти в стопках.

Розібравши жетони з зірками, кожен гравець підсумовує зірки на них і віднімає суму зірок на власних жетонах, що залишилися. Різниця – набрані у цьому раунді переможні очки. Це значення може бути і негативним.

Партія закінчується після 4-го раунду. Перемагає гравець із найбільшою кількістю очок.

Комплектація гри Pictomania (Піктоманія):

 • 99 двосторонніх карт з завданнями (чотири рівні складності)
 • Підставка для карт
 • 42 карти здогадок (шість кольорів)
 • 13 чорних карт
 • 30 жетонів переможних очок (шести кольорів)
 • 6 чорних жетони переможних очок
 • 6 олівців різних кольорів
 • Точилка для олівців
 • Блокнот з листами для малювання
 • Лист з наклейками для підставки
 • Правила

 
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
800грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись