Настільна гра Перші відкриття: Що за чим

0
код: 4560

- Одного разу я посадив дерево, а на наступний день воно виросло в триметровий дуб!
- Брешеш ти все, так не буває.
- Ну, пішли у двір покажу. Ось і він.
- Це ж тільки паросток.
- Так. Я просто не сказав, що він потім відразу зменшився.
- Придумуй більше!

Тип: дитяча розвиваюча
Видавець: Trefl (Польща)
Час гри: 10-25
Кількість гравців: 1-4
ВІк: 3+
Мова: мовонезалежна

Що за чим - захоплююча настільна гра від польського виробника Trefl із серії "Перші Відкриття". Всі ігри серії створені під участю фахівців в дитячому розвитку: педагогів, соціологів, логопедів, лінгвістів, психологів. Крім того, вони пройшли тестування в безпосередньому середовищі - дитячих садках і школах, і відповідають поставленим завданням: цікаві дітям і розвивають їх навички.

Що за чим - це гра, в якій учасникам потрібно складати в правильній хронологічній послідовності ланцюжок з ілюстрацій. Такий ігровий процес допомагає розумінню причинно-наслідкових зв'язків у дитини, розвиває її логічне мислення. Під час цієї гри діти також практикуються в вираженні своїх думок, почуттів і емоцій, розвивають мову, вчаться аналізу і систематизації знань.


 Усередині коробки Що за чим знаходяться 18 двосторонніх картинок, кожна з яких складається з трьох елементів. Всі події знайомі дітям цього віку, а якщо й ні, то батькам рекомендується правильно розповісти дитині про такі явища. Наприклад, на одній картинці історія розповідає про посадку, зростання і дозрівання гарбуза на городі, а інша розповідає про події вечора в сім'ї.

Як завжди в грі Що за чим пропонується кілька варіантів правил "Що це?", "Головоломка", "Оповідання", "Загальна", "Що було далі?", "Загадки", "Хто і де? ","Чого не вистачає" і інші. І, звичайно ж, ніхто не забороняє самим скласти свій варіант правил!

Настільна гра Що за чим сприяє розвитку логічного мислення, мовлення, соціальним навичкам, розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Це відмінний спосіб в ігровій формі донести до дітей безліч понять і правил життя, а також просто провести час з найулюбленішими людьми!


 
Комплектация настольной игры "Перші відкриття. Що за чим":

  • картинка-зразок правильності виконання завдання
  • 18 двосторонніх карток, що складаються з 3 елементів
  • правила гри російською та українською мовами
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись