Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1090 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Pathfinder: Основна книга правил

Тип: книга правил, корбук
Видавництво:Hobby World
Кількість сторінок: 600+
Палітурка: тверда
Вік: от 13
Мова: російська

 


Pathfinder: Основна книга правил – це більш ніж 600 сторінок правил, описань та можливостей велетенського фентезійного світу під назвою «Pathfinder». Тепер шанувальника рольових пригодницьких ігор можуть у повній мірі насолодитися найкращою, найбільш продуманою та найпопулярнішою ігровою системою в світі. Для розробки цієї книги правил був використаний досвід п’ятдесяти тисяч гравців, зібраний протягом п’ятнадцяти років. Тут ви знайдете повне керівництво для ведучого та гравців, описання усіх можливостей та безліч яскравих ілюстрацій.

Як грати? «Pathfinder: Настільна рольова гра» – це без сумніву найякісніша та найпоширеніша система для справжніх рольовиків. Один з учасників виступає в ролі ведучого. Він керує усім світом, позитивними та негативними другорядними персонажами, природними явищами і всім-всім-всім. Він розповідає певну історію. Та крім ведучого є ще й гравці. Вони не просто мандрують околицями фентезійного світу. Вони впливають на нього, змінюють та модернізують. Чим обмежені їх дії? Ні чим, окрім здатностей їхніх персонажів та фантазії самих гравців. Саме через це кожна партіє в «Pathfinder» стає справжньою пригодою, адже учасники можуть робити усе те, що й у звичаному житті. І навіть більше, адже тут є магія, інтриги, таємниці, дивовижні місця та жахливі монстри.

Увага! Якщо ви раніше не грали у настільні рольові ігри, рекомендуємо вам придбати стартовий набір «Pathfinder».

Придбати настільну гру «Pathfinder: Основна книга правил» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1090 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Pathfinder: Основна книга правил

1. Антон (17-01-2018 | 16:52)

Добрый вечер!Планируете привозить аксессуары для этой RPG?
Карты состояний,игровые поля,ширма ведущего?или под заказ?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. К сожалению, игры от компании Hobby World мы привозим не сами. По этому, если Hobby World привезет в Украину аксессуары, то они наверняка появятся и у нас.